Creatures Of The Deep
Creatures Of The Deep

Creatures of the Deep v1.29 APK (En Son Sürüm) indir

Creatures of the Deep – Çok oyunculu balık tutma macerası çevrimiçi oyunuDeep Apk ile ilişkili yaratıklar, web video oyun bilginizi başka bir dereceye getirmek için şimdi burada! Animals of the Deep, çok sayıda seviyeye sahip ilgi çekici ve ilginç bi

Android Android Macera
4 ( 134 puan )
Fiyat: $0
İsim Creatures of the Deep
Yapımcı Infinite Dreams
Tür Macera
Boyut 106.09 M
Versiyon 1.29
MOD Tanrı Modu, Görünümlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Creatures of the Deep is the most famous version in the Creatures of the Deep series of publisher Infinite Dreams
Mod Version 1.29

Creatures of the Deep – Çok oyunculu balık tutma macerası çevrimiçi oyunu

Deep Apk ile ilişkili yaratıklar, web video oyun bilginizi başka bir dereceye getirmek için şimdi burada! Animals of the Deep, çok sayıda seviyeye sahip ilgi çekici ve ilginç bir macera oyunu sunmakla kalmaz, aynı zamanda sakinleştirici okyanus arka planı sayesinde biraz eğlence ve stres atma sunar. Arkadaşlara karşı yarışarak kendinize meydan okuyun veya mümkün olduğunca renkli deniz ürünleri ve egzotik alanlarla dolu bir dünyada rahatlayın. Keşif, eğlence ve rakiplerin özel karışımına sahip olan Creatures for the Deep, oyunculara kısa sürede unutamayacakları unutulmaz bir video oyun deneyimi sunacağından emin!

Derin yaratıklar avda, hepsini almak da senin sorumluluğunda! Sadece bu çevrimiçi balık tutma oyununu gezegendeki en büyük deniz ürünlerini yakalama şansı olarak değerlendirin. Keşfedilmemiş denizlere çıkın, yerel insanlarla tanışın ve araştırın ve muhtemelen – sadece belki – derinliklerden gizemli bir canavar yakalayacak kadar şanslı olacaksınız. Zaman dolmadan önce sarın ve bunca zamandır her şeyin eksik olduğunu görün.

creatures of the deep fishing 1 creatures of the deep fishing 2

Bu derinliğe sahip gizli hazineler ve yaratıklar için alışveriş yapan dünyanın dört bir yanındaki maceracılara katılın. Dünyanın en egzotik balık avlama yerlerinden biri oldu, rekor kıran deniz ürünlerinden su canlılarına, su altı hazinelerine ve ejderhalara kadar her şeyi keşfetmek için bir dizi yayın yapın. Uzaktaki nehirleri keşfederek ve okyanuslar ve sakinleriyle ilişkili uçsuz bucaksız karmaşıklığı araştırarak zamanınızı harcadığınızı hayal edin. Şans yanınızdayken, tam olarak hangi büyülü keşifleri keşfedeceğinizi kim bilebilir? Keşfetmeyi rekabetle harmanlayan benzersiz bir bilgi arzuladığınızda, gerçeklerden kaçıp dünyanın her yerindeki balıkçılara katılma vaktiniz geldi!

Dünyanın dört bir yanındaki hevesli olta balıkçılığı, İskoçya kıyılarından Karayipler’le ilişkilendirilen ışıltılı turkuaz okyanuslara doğru benzersiz balıkçılık alanlarını keşfetmeyi hayal ediyor. Bir göz atın ile, neredeyse tam da bunu yapabilirler. Sadece Amerika Birleşik Devletleri’ndeki alabalık ve somondan Avrupa ülkelerindeki sazanlara kadar uzanan türleri “yakalamakla” kalmaz, aynı zamanda her fırsatta derinlerde gizlenen hayvanlarla birlikte yemler, gösteriler ve canavarlar gibi nesneleri de “yakalayabilirler”. Hatta insanlar kendi özel ilkelerini kullanarak birbirlerine meydan okuyabilir veya gelecek nesiller için kıyıdaki yerleşim yerlerini kurtarmaya yardım ederek kamp kasabalarının başına bela olan sırrı çözmek için bir araya gelebilirler. Bu nedenle bir dalgıç giysisi giyin ve bir çubuk kullanın; yolculuk başlasın!

creatures of the deep fishing 3 creatures of the deep fishing 4

Akla gelebilecek birçok inanılmaz maceraya başlamak ister misiniz? Deep ile ilişkili Yaratıkları kurun ve gizemli bir sualtı küresinin derinliklerini keşfetmeye hazırlanın. Burada yıllardır keşfedilmemiş sırları bulacak ve gezegendeki en tuhaf ve pek çok özel hayvandan birkaçını keşfedeceksiniz. Her yeni gelişmeyle karşılaşan ilk kişi olarak rekabete katılın ve civardaki en büyük balığı yakalayarak bir fener olarak yeteneğinizi gösterin! Antik çağlardan beri yok olan büyük hazineleri keşfetmenin zamanı gelmedi mi? Animals of the Deep size bu heyecan verici fırsatı verecek – şimdi indirin ve yolculuğunuza başlayın!


İndir (106.09 M)

Artık indirmeye hazırsınız Creatures of the Deep ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInfinite Dreams

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir