Creative Launcher
Creative Launcher

Creative Launcher v7.2 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Creative Launcher, kullanıcıların isteğe bağlı olarak telefonun arayüzünü daha düzgün olacak şekilde değiştirebilecekleri veya uygulamaları istedikleri konumlarda düzenleyebilecekleri bir uygulamadır. Uygulama, çok fazla zaman ve çaba harcamadan tele

Android Android Sistem
5 ( 653 puan )
Fiyat: $0
İsim Creative Launcher
Yapımcı Model X Apps
Tür Sistem
Boyut 20MB
Versiyon 7.2
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Creative Launcher is the most famous version in the Creative Launcher series of publisher Model X Apps
Mod Version 7.2
Total installs 500,000+

Creative Launcher, kullanıcıların isteğe bağlı olarak telefonun arayüzünü daha düzgün olacak şekilde değiştirebilecekleri veya uygulamaları istedikleri konumlarda düzenleyebilecekleri bir uygulamadır. Uygulama, çok fazla zaman ve çaba harcamadan telefonunuzdaki diğer uygulamaları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca uygulama, kullanıcının telefonunun daha fazla pil tasarrufu yapmasına ve cihazın hafızasının artmasına yardımcı olacaktır.

Yaratıcı Başlatıcı - Hızlı ve akıllı başlatıcı 2020 Yaratıcı Başlatıcı - Hızlı ve akıllı başlatıcı 2020

AKILLI KLAVYE SAHİBİ OLMAK

Bu, uygulamanın kullanışlı bir özelliğidir çünkü akıllı klavye kullanıcılarının diğer uygulamaları baş harflerine göre aramasını destekler. Ayrıca kullanıcılar, telefonlarında dönüşümlü olarak iki parlaklık ve ışık modunu kullanabilir ve yarının veya dünyanın birçok yerindeki hava durumunu öğrenebilirler. Kullanıcılar ayrıca telefon ekranındaki arama çubuğunun türünü arayüzle eşleştirmek ve masaüstü düzenini kilitlemek için seçebilirler.

Yaratıcı Başlatıcı - Hızlı ve akıllı başlatıcı 2020 Yaratıcı Başlatıcı - Hızlı ve akıllı başlatıcı 2020

ÇOK SAYIDA BENZERSİZ DUVAR KAĞITLARI

Creative Launcher uygulaması ayrıca, kullanıcıların beğendikleri duvar kağıtlarını özgürce seçmeleri için 1000’e kadar farklı yeni tema ve duvar kağıdıyla kullanıcıları destekler. Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcılar ayrıca cevapsız mesajlardan, SMS’lerden veya aramalardan bildirim alırlar, böylece mümkün olduğunca çabuk yanıt verebilirler. Daha spesifik olarak uygulama, kullanıcıların gözlerini dizüstü bilgisayarların ve telefonların mavi ışığından etkilenmekten koruma özelliğine de sahiptir.

Yaratıcı Başlatıcı - Hızlı ve akıllı başlatıcı 2020 Yaratıcı Başlatıcı - Hızlı ve akıllı başlatıcı 2020

UYGULAMALARI SINIFLANDIRAN FONKSİYON

Kullanıcılar, uygulamaları harf adlarına göre aramak istemezlerse, uygulamaları belirli bir modele göre sıralayabilir ve bölebilir. Öğrenme örnekleri, hangi uygulamaların öğrenmeyi desteklediğini veya hangi uygulamaların sosyal ağlara ait olduğunu, hangilerinin bir gruba ayrılacağını içerecektir – oradan kullanıcının aramasını daha da kolay hale getirmenin yanı sıra akıllı telefonu en çok ne için kullandığınızı ve ne yapabileceğini kolayca bilmeyi sağlar. iyileştirmek için önlemler almak.

Creative Launcher APK herhangi bir kullanıcının sahip olması gereken bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcıları birçok farklı durumda destekleyebilecek çok sayıda benzersiz özelliğe sahip olduğundan, kullanıcılar en iyi deneyim için uygulamayı Google Play’den indirmeli ve uygulamanın özel özelliklerini çeşitli yönleriyle keşfetmelidir.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Creative Launcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanModel X Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir