Crayon Icon Pack
Crayon Icon Pack

Crayon Icon Pack v3.4 APK (Yamalı) indir 2022


Telefonunuzun simgelerinden sıkıldınız ve onları yenilemek istiyorsunuz. Crayon Icon Pack, sevimli çizgi temaları ve açık pastel renkleri olan basit, güzel simge paketleriyle mobil ekranınızı tamamlayan bir uygulamadır. Birçok kullanıcı, tasarlanan h

Android Android Araçlar
4 ( 915 puan )
Fiyat: $0
İsim Crayon Icon Pack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 50M
Versiyon 3.4
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Crayon Icon Pack is the most famous version in the Crayon Icon Pack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 3.4
Total installs 50,000

İndir (50M)

Telefonunuzun simgelerinden sıkıldınız ve onları yenilemek istiyorsunuz. Crayon Icon Pack, sevimli çizgi temaları ve açık pastel renkleri olan basit, güzel simge paketleriyle mobil ekranınızı tamamlayan bir uygulamadır. Birçok kullanıcı, tasarlanan her simgenin benzersizliği nedeniyle bu özel simgeleri sever. Tatmin edici bir deneyim için uygulama içi simgelerimiz sayesinde telefonunuza yeni bir renk katın.

Crayon Icon Pack

KULLANICILARI DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÇOK FARKLI İKONLAR

JustNewDesigns’ın bir uygulaması olan Crayon Icon Pack’te ayarlanan her simge, kullanıcı için bir sanat eseridir. Kolaylık ve basit kullanım sayesinde kullanıcılar için her gün birçok yararlı şeyi destekleyin. Eğlenceli simgeleri özgürce kullanabilmeniz için uygulamanın sistemine dahil edilen 5000’den fazla simge ile bu uygulamada yer alan çok sayıda simge sizi şaşırtacak.

Burada her simge paketi, farklı renkler ve tasarımlarla özenle tasarlanmıştır. Simge paketlerinin benzersizliği, birçok kullanıcının başka hiçbir uygulamanın getiremeyeceği ilginç bulduğu şeydir. Merak etme. Uygulamayı yüklediğinizde duvar kağıdı kalitesi etkilenecektir. Duvar kağıtlarının kalitesinin kesinlikle sorunsuz çalışacağından emin olun. Sadece bu değil, uygulamada cihazınızın görünümünü iyileştiren birçok yenilik maskesi de var.

Crayon Icon Pack

UYGULAMANIN CİHAZINIZDA SAHİP OLDUĞU UYGULAMALAR

O kadar rahat ki, telefonunuzu her açtığınızda güzel arayüzlerle daha çok eğleneceksiniz. Bu size bu kadar basit bir uygulamadan gelen küçük neşeyi verecektir. Üretici düzenli olarak en son trendleri emecek ve kullanmanız için her güncellemede birçok benzersiz fikir yayınlanacak. Simgelerden birini seçmek ve telefonunuzun arayüzünün stilini değiştirmek kolaydır.

Duyarlı kullanıcılar, koleksiyondaki tüm simgeleri önizleyebilirsiniz. Kolayca bulabilmeniz için her simgenin kendi basit adı olacaktır. Bu geniş simge mağazasını oluşturun ve belirli bir simge paketini beğendiyseniz, en ayrıntılı tasarımları görmek için üzerine tıklayabilirsiniz. Crayon Icon Pack’teki tüm verileri kontrol etmek için bir kontrol panelinden geçeceksiniz. Ayrıca, kullanıcılar klasör simgelerini istedikleri kadar kolay bir şekilde manuel olarak da değiştirebilirler. Simge paketinin boyutunu istediğiniz kadar büyük veya küçük ayarlayabilirsiniz.

Crayon Icon Pack

FARKINDASINIZ, EN ÖZEL ARAYÜZLERE SAHİPSİNİZ

Günde birçok kez telefonunuzun ekranına bakacaksınız, bu yüzden bu sevimli simgeleri gördüğünüzde kendinize biraz neşe verin. Bu mükemmel uygulamanın birçok yedek simgesi vardır, ancak yine de orijinal bir simgenin temel özelliklerini korur. Sıra dışı simge paketleriyle telefonunuzun görünümünde fark yaratın.

Ayrıca simgelerin boyutlarının farklı olması konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü tüm simge boyutları belirli bir ortak orana göre tasarlanıyor, tüm mobil cihazlara uygun, zorluk çekmeden. Telefonunuzdaki her uygulama türü için istediğiniz bir simgeyi özgürce seçebilir veya her klasör için bir simge seçebilirsiniz. Bu benzersiz uygulamayı kullandığınızda bu farklı bir deneyimdir.

Crayon Icon Pack

TELEFONUNUZUN İKONUNA BAKMAK EĞLENCE

PaketlerCrayon Icon Pack basit bir uygulama olsa da, diğer birçok başlatıcı uygulamasıyla uyumlu olduğu için birçok harika özellik içerir. Bu sizin için daha da heyecan verici yeni görünümler yaratacaktır. Keşfetmeniz için geliştirici tarafından piyasaya sürülen birçok başka özellik de var. Kolayca görüntüleyebilmeniz için takviminiz için animasyonlu simgeler tasarlayın.

Kalem stiliyle, grafik tabanlı simge paketleri, pastel renklerin uyumlu renklerini birleştirerek size en hoş bir arayüz sunar. Telefonunuzu her başlattığınızda size taze, yaşamı seven bir his verir. Birçok kişi, getirdiği birçok yenilik nedeniyle uygulamayı çok beğeniyor, klasik sıkıcı simgeleri ortadan kaldırıyor ve bunları telefonunuz için renkli simgelerle değiştiriyor.

Akıllı telefonunuzu her gün kullanıyorsunuz, bu nedenle onu her görünümünü değiştiren bir uygulama ile donatmak çok önemlidir. Crayon Icon Pack, başka hiçbir uygulamanın getiremeyeceği birçok benzersiz simge paketine sahip bir uygulama olacaktır. Simgelerin münhasırlığı, onları kullanıma getirdiğinizde size benzersiz bir görünüm verecektir. Üretici düzenli olarak yeni özellikleri güncelleyecektir ve sizin sadece bu simge paketine sahip olmanız ve onu deneyimlemeye başlamanız yeterlidir – yeni bir simge, yeni bir görünüm, yeni bir telefon.


İndir (50M)

Artık indirmeye hazırsınız Crayon Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir