Crash Of Cars
Crash Of Cars

Crash of Cars v1.6.27 APK (Sınırsız Para) indir


Crash of Cars MOD APK'da arabaların mücadelesine katılın, otomobil çarpışmasının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu video oyunu aslında Slither.io ve Hole.io gibi IO oyunlarına benzer bir oyun oynama özelliğine sahiptir, bunun için birçok farklı insanla bi

Android Android Oyun
4 ( 466 puan )
Fiyat: $0
İsim Crash of Cars
Yapımcı Not Doppler
Tür Oyun
Boyut 150.82 M
Versiyon 1.6.27
MOD Sınırsız Para, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Crash of Cars is the most famous version in the Crash of Cars series of publisher Not Doppler
Mod Version 1.6.27

İndir (150.82 M)

Crash of Cars MOD APK‘da arabaların mücadelesine katılın, otomobil çarpışmasının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu video oyunu aslında Slither.io ve Hole.io gibi IO oyunlarına benzer bir oyun oynama özelliğine sahiptir, bunun için birçok farklı insanla birlikte bir arenaya girersiniz ve hayatta kalan son kişi olmaya çalışırsınız.

1 crash of cars 3

Crash of Cars MOD APK

Crash of Cars, insanlara devasa bir araba sistemi sağlar. Ancak hepsini satın almak, insanların çok sayıda madeni para biriktirmesini gerektirecek büyük bir sorundur. İnsanların isteklerini anlayarak Crash of Cars’ın MOD (Sınırsız Para) versiyonunu oluşturduk.

Araçlar arenasına katılabileceğiniz Crash of Cars. Not Doppler tarafından inşa edilen ve yayınlanan oyun, ilginç oynanışı nedeniyle oyuncular arasında hızla popüler oldu. Belki savaşçılar ya da yine de savaşan patronlar değil, ancak otomobiller – bizim arabalarımız. Bu kesinlikle daha önce benzersiz bir çevrimiçi oyundur. Asphalt’ta araba çatışmalarını duydunuz mu? Çevrimiçi oyun içinde gerçekten bundan çok daha fazlası var, kazanmak için savaşarak rakipleri yok edin.

1 crash of cars 4

Oynanış

Yukarıda belirtildiği gibi, aslında otomobil çarpışmalarının meydana geldiği Crash of Cars. Çevrimiçi oyuna katılın, oyuncular şüphesiz bir savaş arabası kullanıyor olacak. Diğer birçok oyuncunun baktığı bir fantezi dünyasına girin. Kontrol mekanizması ile bağlantılı olarak gerçekten kullanımı kolay bir tasarımdır. Sadece iki kontrol düğmesinde, ekranın iki köşesinde sola ve sağa dönün. İnsanlar çatışmalara katılmak için kendi arabalarını kontrol edecekler.

Oyunda, insanların tablodan toplayabilecekleri çok sayıda silah var. Bu silahlar kesinlikle aracınıza konulacak ve kalan insanları yakalamak isteyecektir. Gruplar, Crowd City çevrimiçi oyunu gibi acımasız, renkli bir savaşa katılacak. Oyuncunun yapması gereken temel görev, mümkün olduğu kadar çok taç toplamaktır. Nasıl? Haritadaki otomobilleri vurun ve düşürdükleri tepeyi alın. Oyun bittiğinde, temel taçlara sahip olan oyuncu kazanır.

Açıkçası, diğer çeşitli insanlar hedeflerinize ulaşmanız için kolay değil. Aracınızı yok ederek ve video oyunundan kurtularak sizi bitirmeniz gerekecek. Yüksek yıkıcı güce sahip bir araba alırken, onları güncellemelisiniz. Mücadele bittikten sonra tacın bir kısmı madeni paraya dönüşecek. Bazı cihazları güncellemek ve kilidini açmak için madeni paralardan yararlanın.

crash of cars 7

Güncelle ve kilidini aç

Çevrimiçi oyunda, kilidi açılabilecek 70’den fazla otomobil var. Tercih Edilebilir, Nadir, Destansı, Efsane olmak üzere 4 farklı nadirlik vardır. Yükseltmeler, savaş alanındaki güçlendirmeleri ve araçları kullanmak için yeterli süreyi artırmaya yardımcı olur, örneğin bir füze ateşli silahı 4 yerine 5 füze yakalayabilir. Araçla ilgili bazı renkleri, görünümleri de özelleştirebilirsiniz. Ancak, her oyundan sonra aldığınız jeton sayısı fazla değildir. Sizin için bir yöntem, kolayca kilidini açmak ve yükseltmek için MOD varyasyonunu (Sınırsız jeton) kullanmaktır.

1 crash of cars 5

Grafik

Çevrimiçi oyun Crash of Cars‘deki resimler keskin 3 boyutlu olarak oluşturuldu. Çok sayıda rengin kullanıldığı oyun, her zamankinden daha göz alıcı hale geliyor. Eski çevrimiçi oyuna çevre ve orman uyumlu bir şekilde yaratılmıştır. Bu kadar yararlı bir görsel platforma sahip bir mobil çevrimiçi oyun görmek alışılmadık bir durumdur. Dahası, gürültü göz ardı edilemez. Oyun içindeki ses kaydı son derece ilginç, bunun yanı sıra çarpışma ile ilgili ses çok gerçek. Silah sesleri ve patlamalar ayrıca heyecan verici bir dövüş atmosferi yaratır.

crash of cars 6

Crash of Cars MOD APK yükle

  1. Ürün Yapılandırmalarını açın, Güvenlik/Gizlilik ve Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine gidin.
  2. Makalenin altındaki Crash of Cars MOD APK dosyasını indirin.
  3. Üniteye takın. (“Bu kaynaktan izin ver” istenirse)
  4. Açın ve oyunun keyfini çıkarın.


İndir (150.82 M)

Artık indirmeye hazırsınız Crash of Cars ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNot Doppler

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir