Crash Bandicoot
Crash Bandicoot

Crash Bandicoot Mobile v1.170.29 APK ( Sınırsız Hile ) indir 2022


Temple Run bize yabancı değil. Hız oyunlarına ve engelleri aşmaya tutkulu olanlar, aynı çizgide olan oyunları sıklıkla yaşamıştır. Crash Bandicoot APK da onlardan biridir. Gerçekten de herkes Temple Run oyununu deneyimlemiştir; Bu oyun, kıdemlilere b

Android Android Aksiyon
5 ( 265 puan )
Fiyat: $0
İsim Crash Bandicoot
Yapımcı King
Tür Aksiyon
Boyut 48MB
Versiyon 1.170.29
MOD Hileli
Orjinal Google Play
Crash Bandicoot is the most famous version in the Crash Bandicoot series of publisher King
Mod Version 1.170.29
  • Tüm karakterlerin kilidini aç
  • Tüm Görünümlerin Kilidini Aç
  • Tanrı modu


İndir (48MB)

Temple Run bize yabancı değil. Hız oyunlarına ve engelleri aşmaya tutkulu olanlar, aynı çizgide olan oyunları sıklıkla yaşamıştır. Crash Bandicoot APK da onlardan biridir. Gerçekten de herkes Temple Run oyununu deneyimlemiştir; Bu oyun, kıdemlilere benzer özelliklere sahiptir. Bu oyun serisi şimdiye kadar hep popüler oldu bu yüzden sonraki oyunlarda bu oyunlar kademeli olarak geliştirilecektir.

crash bandicoot apk indir modkiwi com 1

TANITMAK

Crash Bandicoot: Kaçışta! aynı seride yer alan bir dövüş ve macera oyunudur. Oyun, oyuncuların zorlukları deneyimlemelerine, düşmanlarla savaşmak için tehlikeli arazilerin üstesinden gelmelerine ve ganimet kazanmalarına olanak tanır. Arazi, oyunculara keyifli bir deneyim sağlamak için oyunun zorluğunu artırmak için turlar boyunca sürekli değişiyor. Oyuna büyüklük katan bu arazilerdir. Düşmanlar her zaman iyi dövüş gücü ve becerilerine sahipti ve oyuncunun kazanmasını gerektiriyordu.

Düşmanları kazanmak ve daha güçlü üsler inşa etmek için ganimet getirmek oyuncunun amacıdır. Oyun aslında macera dolu ama bir o kadar da büyüleyici bir macerayı anlatıyor. Düşman üsleri, oyuncuya girerken her zaman macera duygusu verir. Ama aynı zamanda bu tabanlar oyunun çekiciliğini de arttırıyor. Tehlikeli düşmanlar her zaman bizi her zaman takip eder ve döverler, bu nedenle oyuncular oyunu oynarken her zaman uyanık olmalıdır.

crash bandicoot apk indir modkiwi com 3

KOŞU KURALLARI

Engelleri deneyimleme ve aşma oyunu birçok oyuncu tarafından her zaman sevilir ve deneyimlenir. Oyuncular burada yeni topraklara gidebilir ve heyecan verici şeyler yaşayabilir. Savaşlar gerçekleşir ve sonraki turlara geçmek için oyuncunun kazanması gerekir. Oyuncu, kazanmak ve seviyeyi geçmek için düşman kölelerini yenmelidir. Güzel vahşi yerler oyuna dahil edilmiştir. Oyuncular, düşmanla savaşmak ve kişisel üsler inşa etmek için geri getirmek için ganimet toplamak için bu yerlere gidecekler.

ÖZELLİKLERİ

Crash Bandicoot: Kaçışta! Savaşmak ve üstesinden gelmek için birçok büyüleyici yer var. Oyuncular savaşmalı, yeni alanların kilidini açmak için gerekli öğeleri toplamalıdır. Oyuncu önceki maçlarda kazandığında ödüllerin yanı sıra efektler de açılır. Yeni açılan topraklar, ödüller ve gelişmiş silahlarla birlikte gelir.

crash bandicoot apk indir modkiwi com 2

Zorluk arttıkça oyuncunun oynanabilirliği turlar boyunca kademeli olarak geliştirilmelidir ve oyuncunun düşmanı yenmek için çevik ve iyi dövüş becerileri olmasını gerektirir. Oyuncular, düşmanla savaşmak için silahlar yapmak zorunda kalacaklar. Hazırlanan silahlar doğrudan savaşa gidecek. Düşmanlar ayrıca savaş becerilerini geliştirecek ve oyunculara turlar boyunca daha fazla meydan okuyacak.

EN İYİ GÖRSEL OYUNU

Oyun grafiklerinin mükemmel olduğu söylenmelidir. İyi bir oyun bir parçasıdır ve güzel grafikler de oyunun başarısına önemli ölçüde katkıda bulunur. Karakterin grafikleri oldukça güzel bir şekilde dönüştürülmüş ve oyuna birçok kullanım kazandırmıştır. Grafikler, karakterlerdeki güzel renkler ve yaratıcılıkla oyuncuları cezbedecektir. Karakterler, deneyime heyecan katmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

crash bandicoot apk indir modkiwi com 4 crash bandicoot apk indir modkiwi com 5

Ayrıca oyunun gerçekçiliği de grafikler sayesinde. Kurucuların belirli bir segmente yatırım yaparken her zaman kendi amaçları vardır ve işte burada grafik getirmektir. Oldukça fazla oyuncu, oyunu güzel grafiklerden deneyimlemek istiyor. Grafikler oyunun başarısına önemli ölçüde katkıda bulunur.

OYUN NEDEN FAVORİ

Kurucunun stratejisi ve yeteneği sayesinde oyuncuların çoğu onu seviyor ve takdir ediyor. Oyunu daha yeni ve çekici hale getirmek için oyuna benzersiz fikirler eklenir. Bu fikirler kurucu ekibin dahi zihninden geliyor. Kurucunun akıllı stratejisi de oyunun başarısına katkıda bulunuyor. Oyuncuların puanları iyi karşılandı ve oyuncuların eksiksiz bir oyun yaratmak için oyunu iyileştirdiği düşünülüyor. Grafikler, oyuncuları Crash Bandicoot: On the Run’ı deneyimlemeye çekmek için her gün dikkatlice yatırılır ve geliştirilir! ve katılmaları için onları arkadaşlarıyla tanıştır. Eşsiz harika özellikler, bu da dahil olmak üzere her oyunun temel parçalarıdır.

crash bandicoot apk indir modkiwi com 6 crash bandicoot apk indir modkiwi com 7

ÇÖZÜM

Crash Bandicoot: Kaçışta! Bu oyuna benzer özellikler getirmesi gereken Temple Run’ın geliştirilmiş bir versiyonudur. Yeni oyunlar, günümüz oyuncularının zevklerini karşılamak için yeni ve daha iyi özelliklerle ekleniyor. Oyuncular tarafından verilen gereksinimler giderek daha çeşitlidir. Bu yüzden oyunun daha da geliştirilmesi gerekiyor, oyuncuları tatmin etmek için daha mükemmel. Oyunu cihazınıza indirin ve hemen deneyimleyin!


İndir (48MB)

Artık indirmeye hazırsınız Crash Bandicoot ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKing

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir