Craftheim
Craftheim

Craftheim – Lumberjack Island v2.5.1 APK indir (Kaldırılan REKLAMLAR) 2022


Craftheim, uzak adalardan oluşan bir ağ üzerinde izole bir dünya geliştiriyor; burada günlük göreviniz, odun için ağaçları kesmek ve kendi dünyanızı inşa etmek. Oyundaki karakter tasarımları ve detaylar oldukça basit. Envantere her odun ve para ekled

Android Android Simülasyon
5 ( 610 puan )
Fiyat: $0
İsim Craftheim
Yapımcı CASUAL AZUR GAMES
Tür Simülasyon
Boyut 58M
Versiyon 1.8
MOD Kaldırılan ADS
Orjinal Google Play
Craftheim is the most famous version in the Craftheim series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Mod Version 1.8
Total installs 10,000,000+

İndir (58M)

Craftheim, uzak adalardan oluşan bir ağ üzerinde izole bir dünya geliştiriyor; burada günlük göreviniz, odun için ağaçları kesmek ve kendi dünyanızı inşa etmek. Oyundaki karakter tasarımları ve detaylar oldukça basit. Envantere her odun ve para eklediğinizde, eviniz yeni bir seviyeye çıkar. Çok çalışmayı ancak dev bir ev ve eşsiz bir servet görme tatmini ile takas edebilirsiniz. Bazı temel hatalar düzeltildi; şimdi tadını çıkarabilirsiniz!

Craftheim – Oduncu Adası Craftheim – Oduncu Adası

ADADA ÜS YAPI

Bu adanın sakinleri, Craftheim tarafından belirlenen yakacak odun toplama görevini keskin bir baltayla tamamlayan o yalnız dünyada sadece sana sahip. İlk olarak, oyuncunun yakacak odun keseceği alanı seçebilmek için arama yapması gerekir. Ormana giden yolu bulduktan sonra doğrama işini tamamlayın ve odunları toplayın. Her ayrılışınızda, yalnızca belirli bir miktar odunu geri getirebilirsiniz. Bu nedenle, çantanız dolduğunda geri dönün ve evi inşa etmeye başlayın.

Üretici, oyuncuları bu dar alanla sınırlamaz. Odun için ağaç kesme görevi ile diğer adalara giden yolu açma imkanına sahip olacaksınız. Ancak önceden belirlenen odun miktarına ulaşmanız gerekiyor. Belirli bir sistem oluşturmak için adaları birbirine bağlayan sağlam köprüler inşa edildi. Arazi genişletme yolculukları sizi daha ileriye götürecek; geri kazanılacak ve yaşanacak daha çok toprak!

Craftheim – Oduncu Adası Craftheim – Oduncu Adası

EKİP KURMA

Craftheim’daki inşaat ve kütükleme süreci, mesleğinizin kapsamını genişletmenize yardımcı olur, ancak binaların tamamı tamamlanmamıştır. Bu nedenle üssünüz için daha küçük bir manga oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Ana adada bir atölyede adada yaşayacaklar. Her gün, atadığınız göreve göre bu ordu başka adalara hareket edecek ve kütük toplayacaktır. Oyuncuların sadece onları toplaması ve inşaat işi yapması gerekiyor. Etrafta olmadığınızda bile, işi iyi yapabilirler! Atölyeyi işçiler için yükseltmek için para ve odun kullanmaya devam ederseniz, tembellik devam edecektir. Her dalgada daha etkili minyonlar olacak.

EŞYA VE PARA KİLİTLERİNİ AÇMA

Sistem, ahşap işleme için modelden keskinliğe değişen bir eksen ve testere listesine sahiptir. Ancak, bunların kilidini açmak için büyük miktarda para harcamanız gerekir. Madeni para biriktirin ve anında en güçlü balta koleksiyonuna sahip olun. Ekranın sağ köşesindeki küçük bir klasör, o ana kadar birikmiş olan madeni paraların sayısını ve sahip olduğunuz odun miktarını kaydedecektir. Küçük bir hatırlatma size bir sonraki yükseltme görevini önerecek!

Craftheim – Oduncu Adası Craftheim – Oduncu Adası

Craftheim’daki görevler ve aktiviteler için ekstra para bulmaya gelince, sizin için bir sırrımız var. Borsaya gidin ve elde ettiğiniz ahşap ürünleri diğer oyunculara satın. Sayısız jeton alacaksınız ve bunları alışveriş amacıyla kullanabilirsiniz. Unutulmaması gereken şey, adadaki odun miktarının sınırlı olması ve hasat ile ticaret arasında denge kurmanız gerektiğidir!

TOPLAMAYA VE İNŞA ETMEYE BAŞLAYIN

İnşaat amaçlı bir dizi ağaç kesme etkinliğiyle heyecan verici Craftheim’da oyunculara madencilik süresini kısaltmak için baltalar ve testereler sağlanıyor. Belirtilen seviyeye ulaştıktan sonra adada herhangi bir yapı inşa edebilirsiniz. Bu taban kilitlerle genişletilecek, bir sonraki bina için kereste taşımak için daha sağlam köprüler inşa edilecek. Adayı geliştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı; deneyin ve bir inceleme bırakın!


İndir (58M)

Artık indirmeye hazırsınız Craftheim ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCASUAL AZUR GAMES

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir