Counter Knights
Counter Knights

Counter Knights v1.3.15 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Counter Knights, 235Soft tarafından geliştirilen ve üretilen bir aksiyon oyunudur. Oyuncular oyun boyunca karakter olan şövalye rolünü oynayacak ve oyunun anlatıcısı olarak meraklı rolü oynayacaklar. Oyun, oyuncuların en gerçekçi şekilde deneyimleyeb

Android Android Aksiyon
5 ( 611 puan )
Fiyat: $0
İsim Counter Knights
Yapımcı 235Soft
Tür Aksiyon
Boyut 122MB
Versiyon 1.3.15
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Counter Knights is the most famous version in the Counter Knights series of publisher 235Soft
Mod Version 1.3.15
Total installs 10,000+
  • 1. Sınırsız Altın*
  • 2. Sınırsız Şeytani Taş (asla azalmaz)
  • 3. Sınırsız Kutsal Buhurdan*
  • *yeterli olmasa bile onları kullanın


İndir (122MB)

Counter Knights, 235Soft tarafından geliştirilen ve üretilen bir aksiyon oyunudur. Oyuncular oyun boyunca karakter olan şövalye rolünü oynayacak ve oyunun anlatıcısı olarak meraklı rolü oynayacaklar. Oyun, oyuncuların en gerçekçi şekilde deneyimleyebilmesi için Google Play’de zaten mevcut.

Sayaç Şövalyeleri

AVRUPA’NIN KLASİK SAVAŞLARINI YENİDEN YARATMAK

Oyun, benzersiz efsanelerle antik Avrupa savaşlarından alınmıştır. Oyunda, elinde bir ayna çubuğu ve basit bir zırh tutan şövalyeyi, ancak her istasyona göre görevleri gerçekleştirmek için harita boyunca cesurca yoldan geçen şövalyeyi göreceğiz – canavarları, Batı’dan gelen goblinleri yok etme yolculuğuna sahip süvari. Ayrıca, imparatorluklara, süvarinin Batı krallığını kurtarmak için yolunu bulabileceği yengeç misyonları veren kişinin görünümünü de görebiliriz.

Sayaç Şövalyeleri

OYUN BASİT AMA BECERİ YÜKSEK OLMALI

Counter Knights, oyuncuların daha kolay manipüle edilebilmesi için basitleştirilmiştir. İki temel butona sahip olan oyun, saldırı ve hücumu desteklemek içindir. Çok basit, ancak bunu doğru yapmak oyuncuya kalmış. Goblinler atlılara saldırdığında, goblin dartlarının karaktere zarar vermesini önlemek için ekranın sol tarafındaki yoksunluk düğmesine basmalısınız. Saldırı tamamlandıktan sonra cin artık silaha sahip olmayacak. Şu anda, oyuncu tekrar saldırmak ve düşmanı yok etmek için ekranın sağ alt kısmındaki saldırı düğmesine basmalıdır. Oyun, oyuncuların canavarlarla çevriliyken hassas bir şekilde gözlem yapma yeteneğine sahip olmasını gerektirir.

Sayaç Şövalyeleri

KARAKTER YÜKSELTİN HEMEN CANAVARA VURUN

Oyunun dünya haritasında oyuncuların üstesinden gelmesi gereken birçok zorluk var. Her oyun seviyesi goblinlerin sayısını ve gücünü artıracak, bu nedenle oyuncular kötü adamlarla savaşabilmek için neredeyse atlılarını yükseltmek zorunda kalacaklar. Oyuncular kanı yükseltebilir; Savaş sırasında ekranın üstünde kan görüntülenir, savunmayı artırabilmek için zırhı yükseltin. Oyuncular sadece birleştiklerinde düşmana verilen büyük hasarı artırmak için farklı silahlar kullanmak zorunda kalmazlar.

Basit grafiklere sahip Counter Knights, öncelikle oyuncunun nasıl hissettiğine odaklanır, oyuncuları yeni dünyalara, yeni zorluklara yönlendirir. Yüksek reytingleri ile bu oyun denemeye değer oyunlardan biridir. Oyun hakkında daha objektif deneyimler ve yorumlar için hadi oyunu Google Play’de oynayalım!


İndir (122MB)

Artık indirmeye hazırsınız Counter Knights ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir