Count Masters
Count Masters

Count Masters v1.45.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Koşu oyunu türünü seviyorsanız, Count Masters size yeni bir deneyim getirecek. Oyuncular doğrudan koşuya katılmayacaklar, lejyonlarına yoldaki engelleri koşmaları ve üstesinden gelmeleri için rehberlik edecekler. İşlemi basit olmasına rağmen son dere

Android Android Aksiyon
4 ( 871 puan )
Fiyat: $0
İsim Count Masters
Yapımcı Freeplay Inc
Tür Aksiyon
Boyut 93M
Versiyon 1.45.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Count Masters is the most famous version in the Count Masters series of publisher Freeplay Inc
Mod Version 1.45.2
Total installs 100,000,000+

Koşu oyunu türünü seviyorsanız, Count Masters size yeni bir deneyim getirecek. Oyuncular doğrudan koşuya katılmayacaklar, lejyonlarına yoldaki engelleri koşmaları ve üstesinden gelmeleri için rehberlik edecekler. İşlemi basit olmasına rağmen son derece bağımlılık yapıyor çünkü oyunun zorluğu zafer hissini daha da rahatlatıyor.

YARIŞ ORDUSU KOMUTANLIĞI

Count Masters’da oyuncu, bir çöp adam ordusunun komutanı olacak. Göreviniz, ordunuzu hareket etmeye yönlendirmek için hızlıca sola, sağa basmak veya dokunarak yukarı zıplamaktır. Hedefleri yolun sonundaki kaleydi.

Kont Ustaları – Çöp Adam Çatışması Kont Ustaları – Çöp Adam Çatışması

ASKER SAYISI SÜREKLİ ARTIYOR VE AZALIYOR

Çöp Adam ordunuz sürekli değişiyor. Engellerle karşılaştıklarında, sopanın dokunduğu insanlar ölecek. Veya, zorluklara karşı hassas olduklarında, sayı çok büyükse, koşu parkurundan düşebilirler. Kaçarken, +10 veya +200 gibi artırılabilecek insan sayısını kaydeden ve ordudaki insan sayısını artırmak için orduya o bölgeye koşmasını söyleyen halkalar olacak.

BAŞKA BİR ORDU İLE MÜCADELE

Count Masters’ın koşu parkurunda sadece siz değilsiniz. Rakibiniz kalan ordudur. Takımınız maviyse, diğer takım kırmızıdır ve bunun tersi de geçerlidir. Zıt yönlere sahip iki takım belirli bir noktada buluşmalıdır ve iki taraf koşmaya devam etmek için birbirine koşacaktır. Daha fazla kişi olan takım kazanır; buna sayısal kazanç denir. Takımınız kazansa bile, karşı takım onları ezdiği için kişi sayısı azalacaktır. Daha az insan daha ciddi hareket etmek zorunda.

DAHA FAZLA KAZANIRSANIZ, LİDER TABLOSUNA TIRMANMAK İÇİN TOPLAYAN DAHA FAZLA BONUS PUANI

Kazanan her yarıştan sonra, oyuncu kalan kişi sayısına bağlı olarak bir dizi bonus puan alacaktır. Mümkün olduğu kadar çok bonus puan toplamak için ordunuzu kazanmaya ve korumaya çalışın. Count Masters, bu bonus puanına göre en iyi oyuncuların sıralamasına sahiptir. En iyi oyuncuların zirvesine çıkabilir misin?

Kont Ustaları – Çöp Adam Çatışması Kont Ustaları – Çöp Adam Çatışması

ARTAN ZORLUK İLE ÇOK SEVİYE

Bu oyun, oyuncuların fethetmesi için yüzlerce seviye ile tasarlanmıştır. Önce kolay seviyeleri oynayacaksınız ve ardından zorluk yavaş yavaş artacaktır. Buradaki zorluk, koşu hızının kademeli olarak artmasıdır; engellerin düzenlenmesi de kalan ordunun korunmasını zorlaştırıyor. Tabii ki, her seviyeden sonra bonus puanları da artacaktır. Sonraki aşamaların kilidini açmak için bu yarışı kazanın!

EĞLENCELİ OYUNLAR HERKES İÇİN EĞLENCELİ VİTAMİNLERDİR

Bu, herkesin her zaman ve her yerde oynayabileceği eğlenceli bir oyundur. Oyunu indirmek tamamen ücretsizdir ve oynamak için internet bağlantısı gerektirmez. Oyun, mavi ve kırmızı olmak üzere iki zıt renk ile basit bir grafik tasarıma sahip, ancak karakter tasarımı, oynarken eğlenceli bir his yaratmak için eğlenceli. Bu nedenle, bu oyun herkes için bir eğlence olarak mükemmel bir şekilde uygundur.

– Hızlı bir şekilde sola, sağa basarak veya dokunmatik operasyon ile yukarı zıplayarak ordunuza kaleye geri koşmasını emredin
– Ordunuz size – rakibinize karşı koşarken savaşın. Sayıca fazla olan kazanacak
– Yarışı her tamamladığınızda yanlış, kalan parça sayısına ve yarışın zorluğuna bağlı olarak bonus puan kazanın.
– Yüzlerce seviye tasarlandı ve fethetmeye hazır; zorlukları yavaş yavaş artacak
– Eğlenceli oyun, indirme ücreti yok ve internet bağlantısı gerekmiyor


İndir (93M)

Artık indirmeye hazırsınız Count Masters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir