Coromon
Coromon

Coromon v0.6.10 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Coromon, heyecan verici bir strateji oyununda size birçok görev sunuyor. Oyuncular, kendi sevimli canavarlarını elde etmek için farklı arazi türlerinden geçmek zorunda kalacaklar. Onları evcilleştirmeye ve en iyi ortamda gelişmelerine izin vermeye ba

Android Android Macera Oyunları
5 ( 695 puan )
Fiyat: $0
İsim Coromon
Yapımcı Freedom! Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 132MB
Versiyon 0.6.10
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Coromon is the most famous version in the Coromon series of publisher Freedom! Games
Mod Version 0.6.10
Total installs 1,000,000+

Coromon, heyecan verici bir strateji oyununda size birçok görev sunuyor. Oyuncular, kendi sevimli canavarlarını elde etmek için farklı arazi türlerinden geçmek zorunda kalacaklar. Onları evcilleştirmeye ve en iyi ortamda gelişmelerine izin vermeye başladılar. Evcil hayvanınızı getirmenize ve savaşmanıza izin veren birçok savaş alanı oluşturulur. Güç savaşıyla ilgili bilgiler, merkezi bir sıralamada kaydedilecek.

koromon

OYUNUN GÜÇLERİNİ GELİŞTİRİN

Oyuncular ve Coromon arasındaki mesafeyi kısaltmak için sistem, güncellenmiş sürümde birçok yeni dil formatı ekledi. Oyun bittiğinde bir uyarı alabilmeniz için her oyun bir zamanlayıcı ile eklenecektir. Maç olur olmaz birçok özel hediye verilir; sahip olmak için üzerlerine tıklayın. Araştırma alanlarıyla ilgili içerikler geliştirin, böylece daha fazla canavar deneyi elde edin.

FARKLI YERLERDEN CANAVAR TOPLA

Oyun sizi binalar, buz tünellerinden oluşan ormanlar gibi birçok farklı yere götürecek. Altın yapraklı orman, yoğun nehir bölümü veya ağaç kesme alanı gibi birçok yeni konum eklendi. Yüzlerce başka oyuncu da canavarlarını aramak için burada toplandı. Güçlü canavarlar bulacak mısın? Sistem, bu macera dolu toplama görevini tamamlayabilmeniz için kollarınızın ve bacaklarınızın gücünü sağlar.

TREN VE EFSANEVİ CANAVARLAR

Oyuncular, Coromon tarafından sağlanan basit eğitimi kullanabilirler. Ek olarak, eğitim oturumları üçüncü taraf gözlemi yoluyla kaydedilecektir. Oyuncuların onları içlerindeki gizemli güç kaynağı hakkında belirli becerilerle eğitmeleri gerekir. Her canavar türü farklı bir gruba ait olacak ve kartta yazılı olan belirli bilgilerden daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Eğitime devam ederek, devasa güç kaynaklarının kontrolsüz patlamasını önlemek için onları evcilleştirin.

koromon

ONLARI MERKEZİ ARENALARA TAŞIYIN

Günlük eğitimi tamamlayın ve Coromon’un arenasında savaşmak için güç oluşturun. Birçok oyuncu canavarlarıyla burada toplanacak ve skor tablosunun tanıdık yüzleriyle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca düşmanlarınızdan gelen tehditler eğlenceyi daha da yoğunlaştıracaktır. Bu oyun alanı, becerilerinizi sergileyeceğiniz ve pratikte belirlediğiniz stratejileri uygulayabileceğiniz bir yer olacaktır.

LİDER PANELLERİNE KAYDOLUN VE BİRÇOK ÖDÜL KAZANIN

Heyecan verici maçlar gerçekleştikten sonra, oyuncu ekranda görüntülenen bir duyuru panosu alacak. İçerik, katılım süresi, isabet sayısı ve kaydedilen son kayıtlar gibi konularla ilgili olacaktır. Biriken puanları gözlemlemek için daha fazla zamanınız var. Skor tablosundaki çeşitli pozisyonlar değiştirildi. Birinciliği talep edebilecek misin? Başarı belirlenir belirlenmez birçok çekici ödül gönderilecektir. Onları alın ve yolculuğunuza devam edin!

GİZEMLİ GÖREVLERLE İYİ ZAMAN GEÇİRİN

Coromon, oyuncuları yeni dünyaya getirmek için çeşitli fırsatları kaçırmaz. Bir yer, siz ve canavar için eğlenceli ve ekstra eğlenceli aktivitelerle dolu. Tüm oyuncular sahada birbirleriyle etkileşim halinde olacak. Artık her canavarın gücünü veya zayıflığını belirleyebilir ve herhangi bir maça katılırken belirli bir strateji elde edebilirsiniz. Yüzlerce görev ve zorluk hala seni bekliyor; onları çabuk çöz!

koromon

ANA ÖZELLİKLER

– Birçok diyarı geçerek, birçok yere ayak basarak canavarları bulmak için bir yolculuğa çıkın. Çabuk kendi canavarını bul.
– Oyun başladığında alacağınız beceri setlerini kullanın, bunları canavarlara uygulayın ve her gün ödüllendirici egzersizlerle antrenman yapın.
– Canavarları evcilleştirin ve bölgedeki küçük ve büyük arenalara götürün, onlara layık rakipler bulun ve savaşmaya başlayın.
– Büyük bir menüde başarıları kaydedin, puan toplayın ve skor tablosunda doğru konumu alın. Öncülük etmek için diğerlerinden daha iyi performans gösterin.
– Canavar eğitim kampanyasına katıldığınız için birçok ödül kazanın. Bu strateji oyununda karakterinizi geliştirmek için kaynakları kullanın.


İndir (132MB)

Artık indirmeye hazırsınız Coromon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir