Cops N Robbers
Cops N Robbers

Cops N Robbers v13.2.2 APK indir (Mega Menü) 2022


İndir (95MB)

Cops N Robbers, oyuncuları eğlendirmek için dinamik oyun ve blok tabanlı grafiklerin mükemmel karışımına sahip, aksiyon dolu bir FPS'dir. Tüm içeriği veya oyun modları da çeşitli ve zengindir ve herkese FPS türü için en keyifli deneyimi sunma potansi

Android Android Aksiyon
5 ( 731 puan )
Fiyat: $0
İsim Cops N Robbers
Yapımcı Riovox
Tür Aksiyon
Boyut 95MB
Versiyon 13.2.2
MOD Bilgisi Mega Menü
Orjinal Google Play
Cops N Robbers is the most famous version in the Cops N Robbers series of publisher Riovox
Mod Version 13.2.2
Total installs 10,000,000+
 • ESP Hatları
 • ESP Kutuları
 • ESP Mesafesi
 • ESP Radarı
 • ESP 3D
 • ESP Sağlık
 • Geri Tepme Yok
 • Yayılma yok
 • ateş hızı
 • Sınırsız mermi
 • Dua
 • Anında Yeniden Yükleme
 • Saldırı Menzili
 • Nişan almak
 • Gizli Silahları Göster

Cops N Robbers, oyuncuları eğlendirmek için dinamik oyun ve blok tabanlı grafiklerin mükemmel karışımına sahip, aksiyon dolu bir FPS’dir. Tüm içeriği veya oyun modları da çeşitli ve zengindir ve herkese FPS türü için en keyifli deneyimi sunma potansiyeline sahiptir. Hepsinden iyisi, kendine özgü oynanışına dayalı olarak en cesur fikirleri paylaşmak veya geliştirmek için geniş bir oyuncu topluluğuna sahiptir.

Cops N Robbers – 3D Pixel Craft Silah Atış Oyunları

BENZERSİZ FPS OYUN FAKTÖRLERİYLE ZARARLAYICI OYUN

Oyuncular Cops N Robbers’a ilk geldiklerinde, ana oyun modlarını veya kurallarını anlamak için sıkı bir eğitime başlarlar. Sadece bu da değil, herkesin kişisel ve yaratıcı teknik faktörlerini vurguladığı için oynanış normal bir FPS oyunu için derinliğe sahiptir. Her oyuncunun kariyeri, birçok heyecan verici harita aracılığıyla arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek veya keşfetmek için yavaş yavaş yeni içeriğin kilidini açacaktır.

Bloklu grafik stilinin ilgi çekici yanı, oyuncunun yolları veya taktikleri açmak için çevre ile canlı etkileşimidir. Çevreyi yok etmek için silahları kullanabilir veya canlı ve hareketli bir atmosfer yaratmak için birkaç yeri inşa etmek veya onarmak için araçlar kullanabilirler. Oyundaki bu özellik sayesinde, herkes düşmandan kaynaklanan zorlukların veya zorlukların üstesinden gelmek için takım arkadaşlarıyla koordineli olmalıdır.

Cops N Robbers – 3D Pixel Craft Silah Atış Oyunları

EĞLENCEYİ ÇEŞİTLENDİRMEK İÇİN ÇEŞİTLİ İLGİLENDİRİCİ OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği, oyunu veya temel kuralları değiştireceğinden tüm oyuncular için heyecan verici bir içeriktir. Özellikle en öne çıkan oyun modu, herkesin iki farklı takıma ayrıldığı ve maç bitene kadar verilen görevleri yerine getirdiği Cop and Robber. Her takıma varsayılan ekipman veya öğeler sağlanır ve en iyi sonuçları elde etmek için çevre veya bulmaca ile etkileşime girmeleri gerekir.

Ana mod eğlence ve heyecanla doluyken, diğer ek modlar herkesi kaotik silahlı çatışmalara sokmak için birçok ilgi çekici aksiyon öğesi getiriyor. Burada insanlar sevdikleri silahları özgürce kullanabilir ve zorlukların üstesinden gelmek için çevreyi en iyi şekilde kullanabilirler. Elbette her modun ödülleri ve ilerleyişi farklı, belirli bir oyun moduna odaklanmak yerine herkesin bolca eğlenmesi için uygun.

Cops N Robbers – 3D Pixel Craft Silah Atış Oyunları

ÇEVRE İLE ETKİLEŞİM İÇİN GENİŞ SİLAHLAR VE ARAÇLAR

Cops N Robbers, oyuncuların birden fazla savaşta veya görevde kişisel ilerlemeye dayalı olarak toplaması veya kilidini açması için devasa bir silah sistemi sunar. Oyuncular seviye atladıkça, birçok yeni öğenin kilidi yavaş yavaş açılacak, bu nedenle ortamla normalden daha büyük bir ölçekte etkileşime girecekler. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok tehlikeli taktik oluşturmak için herkesin dövüş stilinin tamamen çeşitlendirilmesine de yardımcı olur.

Modern silahların yanı sıra, araçlar da oyuncuların her bir kampanyadan yararlanmaları için büyük destek. Kullanımları karmaşık ve esnektir ve oyuncuların daha şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için bunları özgürce birleştirmeleri için kapsamlı özelleştirme ile. Oyuncular ayrıca, çevreyi büyük ölçüde etkileyen birçok benzersiz efekt yaratmak için araçları silahlarla birleştirebilir, hatta birçok farklı gelişmeyle oynanabilirliği değiştirebilir.

BENZERSİZ ETKİLER İÇİN YENİ KARAKTERLER YARATIN VE TASARIMLAYIN

Oyuncular oyun yerine görünüm faktörüne odaklandığında, karakter tasarım sistemi de mizahi ve inceliklidir. İnsanlar yaratıcı değilse, savaş alanını her zamankinden daha canlı ve renkli hale getirmek için sistemde bulunan görünümleri kullanabilirler. Neyse ki, tasarım sistemi aynı zamanda herkesin en mükemmel veya gülünç kombinasyonları yaratmanın keyfini çıkarması için derinlemesine ve basittir.

Cops N Robbers – 3D Pixel Craft Silah Atış Oyunları

ARKADAŞLARINIZLA KEYFİNİ ÇIKARMAK İÇİN ÖZEL OYUN MODLARI OLUŞTURUN

Cops N Robbers, oyuncuların diğer aksiyon oyunlarına kıyasla yeni oyun modları veya haritalar oluşturmanın keyfini çıkarması için daha fazla rahatlığa ve özgürlüğe sahiptir. Derin kişiselleştirme de dahil olmak üzere her şey yolunda olduğunda, oyuncu arkadaşlarını veya arkadaşlarını eğlenmeye davet edebilir. Değişen oyun modları veya harita tasarımındaki sonsuz yaratıcılık ve özgürlük sayesinde, oyuncu topluluğu, herkesin en iyi zaman geçirmesi için her zaman eğlence açısından zengindir.

AŞIRI ÖZELLEŞTİRMEYLE KİŞİSEL SİLAHLAR TASARIM

Silah çeşitliliği, bir oyuncunun savaş performansının sonu değil, kapsamlı ve derinlemesine özelleştirmesidir. Bu, yanlışlıkla yarattıkları çeşitli mekanizmalar veya tasarım süreçleri aracılığıyla görünümlerini, etkilerini ve güçlerini değiştirmeyi içerir. İnsanlar ayrıca, topluluktaki çok sayıda silah tasarımının tüm şaşırtıcı yeteneklerini veya etkilerini keşfetmek için bireysel silah tasarımlarını paylaşabilir.

Cops N Robbers – 3D Pixel Craft Silah Atış Oyunları

Cops N Robbers, oynanıştan oyun modlarına kadar en canlı ve kaotik oyunlardan biridir. Bu nedenle, savaş alanı atmosferleri her zaman eğlenceli ve duygusaldır, bu nedenle herkesin arkadaşlarıyla kavga etmesi canlandırıcı ve canlandırıcıdır.

 • Tüm oyuncular için sonsuz eğlence kaynaklarıyla dolu egzotik ve eğlenceli oyun geliştirme ile mükemmel bir blok oyun.
 • Arkadaşlarla kaotik ama ilgi çekici stratejiler geliştirirken oyuncuların deneyimlerini memnun etmek için etkileşimli ortamlar ve özellikler.
 • FPS türünün özünün tadını çıkarırken oyuncuları sonsuz memnuniyete daldırmak için sarhoş edici tasarımlara ve kurallara sahip çoklu oyun modları.
 • En büyüleyici anlara sahip olmak için oyuncuların yaratıcılığını her şeyde genişletmek için derinlemesine silah özelleştirmesi ve karakter tasarımları.
 • Hayal gücünüzden yeni bir dünya ve oyun modu yaratmak için arkadaşlarınızla birlikte olun veya topluluktan insanlarla harika atmosferler oluşturun.


İndir (95MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cops N Robbers ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanRiovox

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.