Çöp Adam Savaşları
Çöp Adam Savaşları

Çöp Adam Savaşları APK MOD v2022.1.18 (Sınırsız Elmas) indir 2022


Strateji türü, video oyun endüstrisindeki en güçlü ve önde gelen türdür, hatta farklı tarzlara ve kolay erişilebilir oyunculara bölünmüştür. Özellikle çöp adam grafiklerini kullanan strateji oyunları arkadaş canlısıdır, en basit oynanışa sahiptir ve

Android Android Macera Oyunları
4 ( 558 puan )
Fiyat: $0
İsim Çöp Adam Savaşları
Yapımcı Max Games Studios
Tür Macera Oyunları
Boyut 102MB
Versiyon 2022.1.18
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Çöp Adam Savaşları is the most famous version in the Çöp Adam Savaşları series of publisher Max Games Studios
Mod Version 2022.1.18

İndir (102MB)

Strateji türü, video oyun endüstrisindeki en güçlü ve önde gelen türdür, hatta farklı tarzlara ve kolay erişilebilir oyunculara bölünmüştür. Özellikle çöp adam grafiklerini kullanan strateji oyunları arkadaş canlısıdır, en basit oynanışa sahiptir ve geniş çapta sevilir. Bu makale, oyuncuların zevk alması ve keşfetmesi için birçok büyüleyici unsur ve sonsuz oyun içeren bir çöp adam strateji oyunu olan Stick War: Legacy’yi tanıtacak. Ayrıca, oyunun taktik unsuru basit ve yaygın olarak kullanılmaktadır, ancak birçok şeye sahiptir ve oyunculara taktik türü için en canlandırıcı duygu ve deneyimi verir.

stick war legacy apk indir modkiwi com 1

HER ŞEYİ BİTİRENE KADAR MÜCADELE

Stick War: Legacy, birçok stratejiye sahiptir ve oyuncuları eğlendirmek için birçok farklı ülkeye yayılmıştır. Her harekâtın küçük görevleri vardır ve toplam oyun süresinin tamamı yüzlerce saat oynanabilirliğe ulaşabilir. Sıradaki, her seçeneğin özellikleri farklı olduğunda ve oyunculara daha etkileyici keşifler sunduğunda, oyuncuların başlaması için askerlerin ve ülkelerin çeşitliliğidir. Her orduyu tanıttıktan sonra, oyuncunun her görevde tek bir amacı vardır: zamanla toplanan kaynaklar ve güçlü askerlerle tüm düşmanları yok etmek. Üstelik oyun detaylı kontrollere ve derinliğe sahip değil, bu yüzden bu oyundaki savaş alanı en kaotik ve gürültülü konsepti hak ediyor.

stick war legacy apk indir modkiwi com 2 1

BİRLİKLERİNİZİ AKILLI BİR ŞEKİLDE BIRAKIN

Oyun mekaniği her yaş için basit ve arkadaş canlısıdır ve oyuncuların yalnızca savaş alanında en uygun savaş birimlerini dağıtmaya odaklanması gerekir. AI diğer her şeyi halledecek ve her şeyi otomatik olarak kontrol edecek, ancak yine de orduyu stratejik olarak yerleştirirse zaferin oyuncuya ait olmasını sağlayacak. Bununla birlikte, oyuncu muharebe birimlerini konuşlandırmak istiyorsa, düşmanı yenerek elde etmek için yeterli kaynağa sahip olmaları gerekir. Her iki taraftaki iki üsden biri yok edilirse savaş sona erecektir, bu nedenle oyuncu, konuşlandırdıkları herhangi bir biçimde düşmanın üssünü yok etmelidir. Tabii ki, oyuncu her periyotta araçları ve askerleri nasıl birleştireceğini biliyorsa, kazanma şansını artıracaktır.

stick war legacy apk indir modkiwi com 3

DAHA FAZLA ZAFER ŞANSI İÇİN SÜREKLİ YÜKSELTME

Stick War: Legacy, her kampanyada evrimi ve yükseltme temel sistemini tanıtacak ve oyuncuların kazanmak için her şeyi en yüksek performansla geliştirmesi gerekecek. Bu oyunda etkileyici olan şey, tüm savaş birimlerinin birçok durumda faydalı olması ve oyuncu bunları sürekli olarak yükseltirse daha iyi yetenekler kazanabilmeleridir. Evrim sistemi en önemli şeydir ve evrimin koşulları zamanla değişecektir. Evrim geçirdikten sonra, silahlar ve araçlar daha modern ve güçlü hale geldikçe, tüm savaş birimi önemli değişikliklere sahip olacak. Ayrıca sistem, üssün savunma sistemini önemli ölçüde iyileştirecek ve oyuncuların her savaşta daha yaratıcı olmaları için menzilleri artırılacak.

stick war legacy apk indir modkiwi com 4

ÖNEMLİ ANLARDA ÖZEL YETENEKLERİ KULLANIN

Yükseltme ve gelişen sistemin yanı sıra, oyuncular yüksek düzeyde yıkıma sahip becerileri kullanabilir ve tüm savaş alanını etkileyebilir. Ancak etkileri farklıdır ve her yükseltmeye bağlı olarak soğuma süresi uzundur. Aksine, özel beceriler yalnızca savaş birimlerini etkileyebilir ve oyuncular savaş alanına girmeden önce çeşitli becerilerin kilidini açabilir ve donatabilir. Becerilerin çeşitliliği, oyunculara etkili stratejiler geliştirmek için çeşitli seçenekler sunar ve bunları kritik anlarda kullanmak oyuncunun oyununu değiştirebilir.

stick war legacy apk indir modkiwi com 5

EKSTRA EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Strateji türü sonsuz bir şekilde geliştirilebilir ve oyunculara her oyunda keşfetmeleri ve eğlenmeleri için birçok yeni unsur sunar. Neyse ki, Stick War: Legacy çok çeşitli farklı oyun modlarına sahiptir ve oyuncular güçlü ordularıyla sonsuz savaşlardan zevk alabilir. Oyun moduna bağlı olarak, oyun kuralları değişecek ve oyuncular, modlarında yeni ve özel savaş birimlerine erişebilecekler. Tabii ki, bu modların ödülleri cömert ve esprili olup, oyuncuya sonsuz oyunun tadını çıkarmak için her zaman uygun motivasyonu verir.

stick war legacy apk indir modkiwi com 6

BİRLİKLERİNİZİ ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLERLE ÖZELLEŞTİRİN

Stick War: Eski içerik ve oynanış, askeri özelleştirme görünümü olmadan, günümüzün çoğu strateji oyunundan daha sıkıcı ve doygun hale gelecek. Oyuncular ek oyun modlarına katıldığında eğlenceli kıyafetler alma ve her bir birimi çeşitli seçeneklerle kişiselleştirme şansına sahip olacaklar. Bu özellik, oyuncunun ordusunu daha zengin ve daha canlı hale getirecek ve savaşlarda tekdüzelik ve heybet gösterecek.

Stick War: Legacy, ordunun kişiselleştirilmesi ve her kişinin tercihlerine bağlı olarak birçok başka şey dahil olmak üzere birçok yönden eğlenceli ve arkadaşça bir strateji oyunudur. Bu, Stick War: Legacy’nin üstünlüğünün ve çekiciliğinin sonsuz olduğunu ve oyuncuların oyundan birçok farklı şekilde zevk alma fırsatına sahip olacağını kanıtlıyor.


İndir (102MB)

Artık indirmeye hazırsınız Çöp Adam Savaşları ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMax Games Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir