Cool Q Launcher
Cool Q Launcher

Cool Q Launcher v8.0 APK + MOD (Başlangıç ​​Kilidi Açık) indir 2022


Cool Q Launcher, sayısız diğer benzersiz özelliklerle birlikte son derece çekici olan harika bir başlatıcıdır. Bunlar, istediğiniz gibi kullanmak için diğer birçok seçeneği destekleyen, heyecan verici temalara sahip birçok duvar kağıdını içerir.

Android Android Araçlar
5 ( 705 puan )
Fiyat: $0
İsim Cool Q Launcher
Yapımcı Cool Launcher App Team
Tür Araçlar
Boyut 12M
Versiyon 8.0
MOD Prime Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Cool Q Launcher is the most famous version in the Cool Q Launcher series of publisher Cool Launcher App Team
Mod Version 8.0
Total installs 500,000+

İndir (12M)

Android için bir başlatıcı arıyorsanız, Cool Q Launcher sizin için önerebileceğim en iyi seçimdir. Bu uygulamayı kullandığınızda, biri harika temalara sahip duvar kağıtları olan çeşitli kullanışlı özelliklerin keyfine varacaksınız. Ayrıca bu uygulama size birçok farklı konfigürasyon da sunarak istediğiniz gibi değişiklik yapmanıza olanak tanır. Bu uygulamadan telefonunuzun görünümünü ve verdiği hissi eski bir cihazdan modern bir telefona dönüştürebilirsiniz.

Android 10 için Harika Q Başlatıcı Android 10 için Harika Q Başlatıcı

BİR ÇEVRİMİÇİ MAĞAZADAN BİRÇOK GÜZEL DUVAR KAĞIDI VE MUHTEŞEM TEMA SAĞLAYIN

Bu uygulama, herhangi bir cihaz için başlatıcıları destekler; Android 4.3 ve üzeri tüm telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıcılar, benzersiz tasarımlarla güzel başlatıcılar getirmek için bu uygulamaya güvenebilir. Sadece bu değil, Cool Q Launcher, kullanıcıların güzel duvar kağıtları ile birçok tema oluşturmasına da yardımcı olur. Hepsi çevrimiçi mağazada sunulmaktadır. Ayrıca, arama bölümünde en sevdiğiniz duvar kağıtlarını kendiniz seçebilirsiniz. Tüm duvar kağıtları zevkinize ve arka planınıza göre oluşturulur.

YAZI TİPİ VEYA İKON BOYUTU GİBİ BİRÇOK ÖZELLEŞTİRME DEĞİŞTİRİLEBİLİR

Size birçok duvar kağıdı yardımcı programı sunan uygulamanın yanı sıra, hareketlerle araçları yüklerken telefonunuzu kullanarak zaman kazanabilirsiniz. Dahası, benzersiz simge paketleriyle görünümünüzü her gün yenileyebilirsiniz. Bu uygulama, birçok tipik simge paketine sahip hemen hemen tüm cihazları destekler ve özellikle bu başlatıcı için yapılmıştır ve yalnızca üçüncü taraflarca oluşturulmuştur.

ÜÇ BASİT MODA KADAR CİHAZ İÇİN MOD STİLLERİNİ DEĞİŞTİRİN

Dikkat çekici olan şey, bu uygulamanın yatay ve dikey bölmelerden liste kategorilerine kadar dört farklı çekmece stiline sahip olmasıdır. Cool Q Launcher ayrıca, farklı oturumları kullanmaya uygun, kullanımınızı değiştirmeniz için kullanıcılara üç renk modu sunar. Bunlar, açık, koyu ve otomatik gibi modlardır. Elbette cihazınızın renk modunu değiştirmek tamamen size kalmış. Ancak otomatik modu ayarladığınızda, belirli bir süre sonra yapılandırmayı otomatik olarak değiştirecektir.

Android 10 için Harika Q Başlatıcı Android 10 için Harika Q Başlatıcı

TELEFONDAKİ TÜM UYGULAMALAR İÇİN ŞİFRE AYARLARKEN GİZLİLİĞİ KORUYUN

Günümüzde cep telefonu her birimiz için vazgeçilmez bir araçtır. Birçok fayda sağlayacak ve telefon üzerinden farklı sosyal ağ uygulamalarına sahip olacaksınız. Peki kullanıcılar bu uygulamaların yanı sıra kendilerinin de gizliliğini nasıl sağlayabilirler? Cevap, Cool Q Launcher’ın uygulama kilidi yardımcı programında yatmaktadır. O zaman, kullanıcılar kendi uygulamaları için şifre belirlemekte tamamen özgürdürler, böylece hiç kimse sizin izniniz olmadan bu uygulamalara keyfi olarak dokunamaz.

OKUNMAMIŞ BİLDİRİCİ, ARAÇ ÇUBUĞUNDA TÜM BİLDİRİMLERİ GÖRÜNTÜLECEK

Yalnızca kullanıcı gizliliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu uygulamayı kullanırken, rahatsız edici uygulamaları gizleyen bir kategoriye yerleştirdikten sonra yabancı uygulamalar tarafından rahatsız edilmeyeceksiniz. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcılara gerçek bir bildirim okuyucusu sağlar. Bu, kullanıcıların doğrudan uygulamaya okumaya basmasına gerek olmadığı ve diğer uygulamalardan gelen aramalar, mesajlar veya hatırlatıcılar gibi bilgileri bilmeye devam ettiği anlamına gelir. Bu şekilde, insanlar sizi mesajlar yoluyla rahatsız ediyorsa, bunu bildirim çubuğundan okurken anlayabilirsiniz.

UYGULAMA AYRICA TÜM AKTİVİTELER İÇİN BİR PİL TASARRUFU VE YÜKSELTİCİ İÇERİR

Size yardımcı programların çoğunu sağlamanın yanı sıra, telefonunuzu kullanmayı kolaylaştırmanız gerekir. Ardından Cool Q Launcher, bir güçlendirici ile cihazınızın kullanılabilirliğini geliştirmenize de yardımcı olur. Bu, uygulamaları herhangi bir sorun yaşamadan daha hızlı kullanmanıza yardımcı olacağı anlamına gelir. Sadece bu değil, bir pil tasarrufunun rahatlığını da elde edeceksiniz. Gelişmiş pil hasarı ile telefonunuzdaki uygulamaları kullanmaktan çekinmeyin.

Android 10 için Harika Q Başlatıcı Android 10 için Harika Q Başlatıcı

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcılara arayüzü günlük olarak değiştirmenize ve yenilemenize izin veren sayısız güzel duvar kağıdının yanı sıra birçok mükemmel tema sunar.
  • Araç ayrıca kullanıcılara, kullandığınız her cihaz için benzersiz şekilde tasarlanmış ve düzenli olarak güncellenecek tonlarca simge paketi sağlar.
  • Kullanıcılar, istedikleri zaman silinip değiştirilebilen karanlık, aydınlık ve otomatik gibi üç basit modla kullanmak için uygun modu özelleştirebilir.
  • Okunmamış bildirimciden araç çubuğunda görüntülenen uygulamalardan, çağrılardan veya mesajlardan gelen bildirimleri okumak için Kullanılan uygulamasını kullanabilmeniz harika.
  • Kullanıcı gizliliğini korumak için tüm sosyal ağ uygulamaları veya gizlilik araçları için tanıdık şifrelerinizle şifreler belirleyebilirsiniz.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Cool Q Launcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCool Launcher App Team

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir