Cool Mi Launcher
Cool Mi Launcher

Cool Mi Launcher v5.6.1 APK (Premium Kilitsiz) indir


Cool Mi Launcher, kapsamlı destek için mükemmel özellikler de dahil olmak üzere, Xiaomi telefonlarını temel alan büyüleyici ve özelleştirilebilir başlatıcılar aracılığıyla yeni kullanıcıların potansiyellerini ortaya çıkaracak.

Android Android Kişisel
4 ( 245 puan )
Fiyat: $0
İsim Cool Mi Launcher
Yapımcı Cool Launcher App Team
Tür Kişisel
Boyut 13.79 M
Versiyon 5.6.1
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Cool Mi Launcher is the most famous version in the Cool Mi Launcher series of publisher Cool Launcher App Team
Mod Version 5.6.1

İndir (13.79 M)

Cool Mi Launcher MOD APK kullanarak mobil cihazınızın görünümünü değiştirin. Bu uygulama, Android cep telefonu kullanıcılarına XiaoMi tarafından motive edilen Redmi MIUI başlatıcı deneyimini kontrol etme şansı veriyor. Bu uygulama resmi XiaoMi başlatıcısı aracılığıyla tamamen kendileri tarafından oluşturulduğundan, kesinlikle telif hakkı yasaları sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Kullanıcı arayüzünü birimleriyle değiştirmek isteyenler, sıkıcı varsayılan yazılım yerine yeni şeyler denemeye karar vermek isteyenler için son derece uygundur. Kişiselleştirme özgürlüğü, ihtiyaçlarınızla ilgili her şeyi tasarlayın. Bu uygulama nedeniyle çok sayıda insan kullandı ve olumlu eleştiriler aldı.

cool mi launcher cc launcher 1 cool mi launcher cc launcher 2

ÇEŞİTLİ TEMALAR

Cool Mi Launcher – CC Launcher MOD APK, insanlara aralarından seçim yapmanıza yardımcı olacak farklı temalı program şablonları sunar. Öne çıkaracağım bazı önemli anahtar kelimeler modern zaman, minimalizm, tatlı, doğa vb. Bu motifler, yalnızca bu yazılım tarafından uyarlanmıştır ve bunlara sahiptir. Kullanıcılar gölge gereksinimlerini göz önünde bulundurarak koyu veya açık, açık veya koyu renk seçebilirler. Vurgu genellikle bu ekranın doğru yerinde kayan bir araç çubuğu vardır. Sadece ilgilendiğiniz uygulamayla ilgili uygun ilk sayfaya doğru kaymak ve döndürmek istiyorsunuz. İhtiyaç duyabileceğiniz adla ilgili ilk sayfanın yardımıyla hemen programların bir özetine bakabilirsiniz.

BASİT DÜZENLEME İŞLEMİ

sadece tercih ettiğiniz bir tasarımı seçin ve ardından uygula düğmesine basın, Cool Mi Launcher mümkün olan her şeyi yapacak. Özel yazılım simgeleri çiftinin yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz gerçek zamanlı duvar kağıtlarından oluşan bir hazine hazinesi de vardır. Diğer çeşitli uygulamalar hakkında bilgi analizi de dahil olmak üzere bölüme özel alanlarla kullanıcı dostu arayüz. Bu bölümde, kişilere her uygulamayı kullanmak için yeterli süre, enerji kullanımı, bellek kapasitesinin bir kısmı hakkında bilgi verilir.

cool mi launcher cc launcher 3 cool mi launcher cc launcher 4

YARARLI YARDIMCI NİTELİKLER

Güvenliği artırın ve gizli uygulamalarla özel bir oda yaratın. Herhangi bir bilgiyle karşılaşmak istemediğiniz uygulamalar için Cool Mi Launcher, bu uygulamaları gizlemenize yardımcı olacaktır. Gizli uygulamaların listesi sadece sizin tarafınızdan anlaşılacak ve yönetilecektir. Birçok kişi, canlı duvar kağıtları sunan uygulamaların enerji tüketimine odaklanmıştır. Ancak kendinize güvenin çünkü Cool Mi Launcher ayrıca pil tasarrufu sağlayarak birim güç kullanımını en aza indirir.


İndir (13.79 M)

Artık indirmeye hazırsınız Cool Mi Launcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCool Launcher App Team

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir