Cookmate Pro
Cookmate Pro

Cookmate Pro v5.1.62.5 APK indir (Yamalı/Optimize Edilmiş) 2022

Cookmate Pro, yemek yapmayı seven ve her zaman mutfağa gidip sevdiklerine lezzetli yemekler yapmak isteyenler için son derece optimal bir çözüm olacak. Genellikle, bir yemekle ilgili internette bilgi aramanız veya o yemeğin nasıl hazırlanacağını öğre

Android Android Eğlence
5 ( 767 puan )
Fiyat: $0
İsim Cookmate Pro
Yapımcı Maadinfo Services
Tür Eğlence
Boyut 12MB
Versiyon 5.1.62.5
MOD Yamalı/Optimize Edilmiş
Orjinal Google Play
Cookmate Pro is the most famous version in the Cookmate Pro series of publisher Maadinfo Services
Mod Version 5.1.62.5
Total installs 10,000+

Cookmate Pro, yemek yapmayı seven ve her zaman mutfağa gidip sevdiklerine lezzetli yemekler yapmak isteyenler için son derece optimal bir çözüm olacak. Genellikle, bir yemekle ilgili internette bilgi aramanız veya o yemeğin nasıl hazırlanacağını öğrenmek için Youtube’a gitmeniz uzun zaman alacaktır. Artık telefonunuza indirebileceğiniz ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz tek bir uygulama ile.

SEÇİLECEK BİRÇOK TARİF

Bugün aileniz için hangi yemeği hazırlayacağınızı ve yapmanın ne kadar basit olduğunu düşünmek zorunda olduğunuz için hiç başınız ağrıyor mu? Endişelenmenize gerek yok çünkü uygulamada sadece birkaç dokunuşla farklı güzel yemekler için bir dizi tarif bulabilirsiniz. Sadece hangi yemeği sevdiğinizi seçmeniz ve ardından uygulamanın tüm talimatlarını izlemeniz gerekiyor.

aşçı arkadaşı aşçı arkadaşı

TARİFLERLE ALIŞVERİŞ LİSTESİ OLUŞTURUN

Uygulamanın kullanıcılara kazandırdığı ilginç bir özellik, mevcut malzemelerden tüm tarifleri kolayca bulabilmeleridir. Arama çubuğuna sahip olduğunuz malzemeleri girin, uygulama bu malzemeleri kullanan yemekleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Mutfağa her gittiğinizde çok fazla düşünmeniz gerekmediğinde yemek yapmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı.

HESABINIZ ARACILIĞIYLA TARİFLERİNİZİ SENKRONİZE EDİN

Cookmate Pro, kendiniz için kişisel bir hesap oluşturmanıza yardımcı olacağından, en baştan bazı kişisel bilgileri ayarlamanızı isteyecektir. Not ettiğiniz eylemler veya tarifler de dahil olmak üzere hesaptaki her şey senkronize edilecektir. Hesabınıza başka bir cihazdan giriş yapsanız bile, tüm bilgiler değiştirilmez veya silinmez.

aşçı arkadaşı

CİHAZI DİJİTAL BİR YEMEK KİTABINA DÖNÜŞTÜRÜN

Temel tarifleri yazmak için her zaman yanınızda bir defter kullanmak zorunda kalmanıza kıyasla, elinizde bir telefonla her şeyi yapabilirsiniz. Sadece herhangi bir yerden erişmek kolay değil, aynı zamanda görülmesi de çok kolay çünkü her şey gerçek bir yemek kitabı gibi görünecek şekilde çok düzgün ve ayrıntılı bir şekilde düzenlenmiştir. İçindekiler, yemek pişirme deneyiminizi harika kılacak gerekli içeriklerle oluşturulur.

TARİFLERİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

Arkadaşlarınızla ilginç bir şey paylaşabilmekten daha iyi bir şey yoktur, bu yüzden onlar bilirler, yemek tarifleri gibi. Yeni ve heyecan verici bir tarif keşfettiğinizde, sadece birkaç dokunuşla paylaşabileceğiniz ilk kişi arkadaşlarınızdır. Sadece arkadaşlarınızın yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda size yaptıkları yorumlardan da bir şeyler öğrenebileceksiniz.

aşçı arkadaşı aşçı arkadaşı

UYGULAMA HERKESİN KULLANMASI İÇİN TASARLANMIŞTIR

Sadece anneler ya da mutfakta çalışmayı seven kadınlar için değil, herkes için de uygun olan uygulama, erkekler de dahil herkes tarafından kullanılabilir. Oldukça basit ve ayrıntılı tasarlanmış bir arayüz ile, çok fazla zaman harcamadan ihtiyacınız olan tüm bilgileri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Son derece kolay arama yapabilmeniz için birçok farklı tarifin bulunduğu bir uygulama.
  • Sadece basit bir hesap üzerinden cihazlar arasında çok iyi senkronizasyon yapabilme.
  • Uygulamayı eğlenceli gerçeklerle dolu bir dijital yemek kitabına dönüştürün.
  • Yemeklerinizi isteklerinize göre pişirebilmek için alışveriş listeleri oluşturun.
  • Arayüz, tüm pişirme meraklıları için basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cookmate Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir