Cooking Simulator Mobile
Cooking Simulator Mobile

Cooking Simulator Mobile v1.107 APK (Sınırsız Elmas) indir


Cooking Simulator Mobile Mod APK – Yemek pişirme simülatörümüzle mutfak maceranıza devam etmeye hazır mısınız?

Android Android Oyun
5 ( 399 puan )
Fiyat: $0
İsim Cooking Simulator Mobile
Yapımcı PlayWay SA
Tür Oyun
Boyut 98.52 M
Versiyon 1.107
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Cooking Simulator Mobile is the most famous version in the Cooking Simulator Mobile series of publisher PlayWay SA
Mod Version 1.107
  • Sınırsız Elmas ( elmaslarla pişirme noktaları, hızlandırıcılar, süreyi artırma, …. vb. gibi her şeyi satın alabilirsiniz)


İndir (98.52 M)

Cooking Simulator Mobile MOD APK, cep telefonları için çok çekici bir yemek pişirme simülasyon oyunudur. Bu oyunun en yeni sürümünü satın alabileceğiniz indirme düğmesine tıklayarak telefonunuzda bugün gerçek bir şef olun.

SİMÜLATÖR CEP TELEFONU MODUNU HAZIRLAMA APK

Yemek pişirmek, çok eski zamanlardan beri insanlarda olan bir sanattır, çünkü bireyler yine de taş mağaralarda ve sürülerde yaşamaktadır. Ancak uzun yıllar sonra, insanlardan başka neredeyse hiçbir evcil hayvan bunu yapamaz. Yemek pişirmek sadece yiyecekleri korumakla kalmaz, aynı zamanda besinlerden daha iyi yararlanmamıza ve onları yerken daha iyi tat almamıza da yardımcı olur. Ayrıca, miktarı önemli ölçüde farklı olsa da, şimdi az çok hazırladığımız modern insanı ölçmek için de ölçütler arasında. Bunu daha önce hiç yapmadıysanız veya denemediğiniz birçok şey varsa. Uygulamayı yapmadan önce egzersiz yapmamıza yardımcı olacak bir şeyin olması güzel. Cooking Simulator Mobile çevrimiçi oyunu, bir süredir seçtiğiniz şey, muhtemelen piyasadaki en gerçek çevrimiçi yemek pişirme oyunudur. Video oyunu, sistemler, bilgisayar sistemleri gibi birçok oyun cihazında tanıtılmaktadır. Günümüzde daha küçük bir türü akıllı telefonlar için tasarlanmıştır. Her an, her yerde kolayca yemek pişirebilir, hızlı boş zamanlarınızda oyundan yararlanabilirsiniz.

OYUN İÇİN ARKA PLAN

Eşsiz bir aşçı rolünü oynayacaksınız. Ne yazık ki, size oldukça büyük bir restoran için hazırlanma zorunluluğu verildi. Ve tabii ki mutfak alanı, gerçekten özgürce kullanmanız için bileşenler hazırlayan sayısız gereç içerir. Başlangıçta, akşam yemekleri çorba veya patates kızartması gibi menüdeki en kolay şeyleri talep ederek rahat olabilir. Hem oyuna alışmak hem de sakinleşmek için yeterli zaman kalması mümkün. Bununla birlikte, daha sonra, daha fazla sipariş, daha az dolu zaman, daha fazla karmaşık yemek miktarı. Ayaklarınızı boynunuza koymanız zorunludur, aksi takdirde restoranın itibarı düşer.

İKİ ALIŞIK OYUN MODU

Kariyer modunda, kolaydan zora, birkaç yıldan sınırlı bir süreye, herhangi bir zamanda bir üründen aynı anda çok sayıda ürüne doğru sırayla satış yapmayı kesinlikle düşüneceksiniz. Sorun, sınırınıza ulaşılana kadar kademeli olarak artar, daha talepkar müşteriler bir daha gelmeyecek ve yeteneğiniz istikrarlı bir şekilde gelişmeye devam edene kadar bu şekilde kalacaksınız. Ücretsiz oyun modunda, size sınırsız para verilecek, istediğiniz yemeği yapacak, hatta siz sizi durdurmadan mutfağı yok edeceksiniz.

FARKLI OYUN

Eğer oyunun bir kaç hızlı buton ile pişeceğini belirtirseniz, bu oyunda bunu yapamayacaksınız. Kendi yemeğinizi hazırlamanız, hazırlamanız ve parmaklarınızla sunmanız gerekiyor. Oyun sadece pişirme kaynaklarında ustalaşmanıza izin veriyor ve yolu nasıl döndürdüğünüz, yükselttiğiniz ve ayarladığınız sizin tarafınızdan yönetiliyor. Bileşenler ayrıca aşırı derecede adım adım yapılacak ve eylemlere göre uyarlanacaktır. Patatesi ortadan ikiye keserseniz ikiye bölünür ama biraz keserseniz aynı şekilde bölünür. İlginç değil mi? Oyunu gerçekten mükemmelleştirdiyseniz, pratikte hazırlanmanın artık zor bir görev olmayacağına gerçekten inanıyorum.

GERÇEKÇİ 3D GRAFİKLER

Bu bir simülasyon çevrimiçi oyunu olduğu için yapımcı, oyunu olabildiğince gerçekçi bir şekilde sonuçlandırmaya çalışır. Ayarlarınızın gerçeklikten farklı olması dışında kendinizi oyun oynuyor veya yemek yapıyormuş gibi hissetmeyeceksiniz. Bu gerçekçi çizimler nedeniyle, en akıcı çevrimiçi oyun bilgisi için orta sınıf veya daha fazla kuruluma sahip bir oyun ürününe ihtiyacınız olabilir.

PİŞİRME SİMÜLATÖRÜ MOBİL MOD APK DEĞİŞİKLİĞİ

Meslek modunda size sadece belirli bir miktar veriliyor. Bileşenleri satın almanın maliyeti nakittir ve yemeği sunduğunuzda size ödeme yapılır. Bu da yemeği çok fazla bozarsanız düzeltme şansınızın olmayacağı anlamına gelir. Belki bir el becerisi değilseniz, ancak yine de bu modu oynamayı denemek istiyorsanız, Cooking Simulator Mobile MOD APK‘mızı kullanın. Gözden geçirilmiş sürüm size büyük para sunuyor, sevdiğiniz bileşenleri istediğiniz gibi satın almaktan çekinmeyin.

ÖZET

Bu video oyunu hakkında iyi bir bilgi sahibi olduktan sonra, gerçek bir yemek pişirirken gösteriş yapacak kadar kendinize güveniyor musunuz? Olsun ya da olmasın, video oyun deneyiminizi makalenin geri bildiriminde bizimle paylaşmayı unutmayın.


İndir (98.52 M)

Artık indirmeye hazırsınız Cooking Simulator Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlayWay SA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir