Cooking Frenzy
Cooking Frenzy

Cooking Frenzy v1.0.85 APK (Sınırsız Para) indir

Cooking Frenzy MOD APK harika bir yemek pişirme oyunudur; İnsanlar, özel pişirme yeteneklerini sergilemek ve hızlı bir şekilde olağanüstü yemekler üretmek için her yere giderek daha da fazla yemek benzersiz pişirme gerçekleştirmek için özgürleşebilir

Android Android Oyun
4 ( 705 puan )
Fiyat: $0
İsim Cooking Frenzy
Yapımcı DragonPlus Game Limited
Tür Oyun
Boyut 146.49 M
Versiyon 1.0.85
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Cooking Frenzy is the most famous version in the Cooking Frenzy series of publisher DragonPlus Game Limited
Mod Version 1.0.85

Cooking Frenzy MOD APK harika bir yemek pişirme oyunudur; İnsanlar, özel pişirme yeteneklerini sergilemek ve hızlı bir şekilde olağanüstü yemekler üretmek için her yere giderek daha da fazla yemek benzersiz pişirme gerçekleştirmek için özgürleşebilirler.

Yemek Çılgınlığı MOD APK

Cooking Frenzy MOD APK hakkında

Oyun, oyuncuların pişirme sıcaklığına hızlı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olarak harika deneyimler getiriyor. Burada insanlar yemek pişirip birçok yepyeni ülkeyi keşfediyor ve koleksiyonlarını zenginleştirerek daha fazla yemek topluyor. Ayrıca ikmal ve garsonluk işlerinde de restoran stiline sahip olunmasını sağlar. Daha fazla deneyim kazanmak ve yemek pişirme ayak izlerinizi her yerde bırakmak için maceralara devam edin.

Cooking Frenzy’de lezzetli yemekler pişirin ve koleksiyonumu yenileyin

Cooking Frenzy‘yi ziyaret eden oyuncular, pişirme becerilerini sevdikleri şekilde göstermekten keyif alacaklar. Kendi deneyimleriyle ilgili olarak, oyuncular son derece lezzetli yemekler yaratacaklar. Yemek pişirirken, lezzetli yemekler oluşturmak ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için malzemelerin bileşenlerini eklemelisiniz. Dikkat etmeli, ölçülü yemeli ki yemeğin tadı tuzsuz kalmasın ve yanmaması için hemen ocağı kapatmalıdır. İnsanlar genellikle kendi koleksiyonlarını zenginleştirmek için daha fazla yeni yemek keşfetmek ve öğrenmek zorundadır. Oynarken, insanlar yeni yemekleri ilk tatlarına göre hazırlamak için yeni yemekleri dikkatlice kaydetmelidir.

Yemek Çılgınlığı MOD APK yükleme

Aşçılığınızı geliştirmek için küresel macera

İnsanlar keşiflere katılıyor ve dünyanın her köşesini ziyaret ediyor. Her ülkede ilerledikçe, hemen hemen mükemmel yemekler toplayacaksınız. Bu konumlardaki çeşitli restoranlarda uygulamalı deneyim kazanıyorsunuz. İnsanlar yemeklerin yepyeni tatlarını da hissedebilirler. Cooking Frenzy, değerli aşçılık itibarı kazanmanıza yardımcı olan daha zengin, daha çeşitli bir yemek pişirme koleksiyonu sunar. İnsanlar, yeteneklerini daha da artırmak için çeşitli pişirme seviyelerinin üstesinden gelmek istiyor.

Cooking Frenzy Modu

Leziz yemeklerin yanı sıra çözüm anlayışı ideal, tüketici dostu. Sadece gerçek bir aşçı olmakla kalmaz, aynı zamanda restoranda çeşitli başka pozisyonlarla da karşılaşırsınız. Müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu uygun yemekleri sunmalı ve müşterilerin çok uzun süre beklemek zorunda kalmalarını önlemek için bulaşıkların yeterince zaman ayırdığından emin olmalısınız. Belirlenen işlerin istisnai bir şekilde tamamlanması, tüketicilere en iyi bilgiyi sağlar ve hepsini tatmin eder.

Android için Yemek Çılgınlığı MOD APK

Çevrimiçi oyundan bazı ilginç hediye önerileri alın

Belirlenen görevleri tamamladıktan sonra, oyuncular aşırı derecede çekici ve ilginç avantajlar elde edecekler. Benzersiz kartlar toplamak için ödül kutularını arayın ve kilidini açın. Oyuncular, tamamlanmamış koleksiyonlarını gerçekleştirmek için yeterli olağandışı kart toplamalıdır. Dahası, Cooking Frenzy ayrıca restoranlara birinci sınıf sürpriz partiler getiriyor.

Öğrencimizin kendinizi nasıl pazarlayacağınızı anlaması sayesinde

Zekaya, çevikliğe ve kolay bir görevden oyuncular için külfetli olana kadar tüm seviyelerin üstesinden gelmek için ustalaşma isteğine bağlıdırlar. Cooking Frenzy, insanlara evlerini yükseltmeleri için bol miktarda bilgi sağlar ve insanlar yeni yemekler ve kaynaklarla birçok yeni zorluklarla karşılaşacak. Bu zorluklar sayesinde, becerileriniz muhtemelen gelişecek ve gerçek dünyada yemek pişirme becerilerinizi sergileyecek.

Çarpıcı stillerle Cooking Frenzy, giderek daha fazla oyuncu çekiyor. Genel oyun biraz hızlı tempolu ama size pul pul dökmek için zaman sağlıyor. İnsanlar ayrıca yepyeni yemekler keşfetme maceralarından da çok keyif alıyorlar. Özellikle yemek pişirme konusunda hevesli olanlar için bu, ilgi alanlarınıza uymanıza yardımcı olacak harika bir seçenek olacaktır.

Ana Özellikler:

  • Aşçılık koleksiyonunuzu yenilemek için birçok yepyeni yemek bölgesini keşfedin.
  • Yerleşik beceriler nedeniyle yetenekli bir şef olun.
  • Çok sayıda önemli ödül için zorlukları tamamlayın.
  • Tüketicileri tatmin etme ve tatmin etme rolünü üstlenin.
  • Çevrimiçi oyun yoluyla yeteneklerinizi sürekli olarak artırın.

Android için Cooking Frenzy MOD APK’sını indirin


İndir (146.49 M)

Artık indirmeye hazırsınız Cooking Frenzy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir