Cooking Diary
Cooking Diary

Cooking Diary v2.1.1 APK MOD (Sınırsız Para/Kupon) indir 2022


Simülasyon oyunları, deneyimlerken oyunculara her zaman yeni ve benzersiz öğeler verir. Bu, belirli aktivitelerden gelen ve gerçek hayata yakın olan heyecan verici oyundan geliyor. Aynı zamanda oyuncular dünyalarının tadını çıkaracak ve kendi başları

Android Android Oyun
5 ( 161 puan )
Fiyat: $0
İsim Cooking Diary
Yapımcı MYTONA
Tür Oyun
Boyut 780MB
Versiyon 2.1.1
MOD Sınırsız Para/Kupon
Orjinal Google Play
Cooking Diary is the most famous version in the Cooking Diary series of publisher MYTONA
Mod Version 2.1.1
  • Sınırsız para
  • Sınırsız Kredi
  • Sınırsız Kupon


İndir (780MB)

Simülasyon oyunları, deneyimlerken oyunculara her zaman yeni ve benzersiz öğeler verir. Bu, belirli aktivitelerden gelen ve gerçek hayata yakın olan heyecan verici oyundan geliyor. Aynı zamanda oyuncular dünyalarının tadını çıkaracak ve kendi başlarına deneyimleyecekler. Bu oyun türünü oynadıysanız ve yeni bir oyun arıyorsanız, Yemek Günlüğü: En İyi Lezzetli Restoran ve Kafe Oyunu kaçırmayın. Yönetim becerilerinizi sergilemenize yardımcı olacak bir oyundur.

pişirme-günlüğü-mod-sınırsız-para birimi

BEĞENDİĞİNİZ BİR RESTORAN İNŞA EDİN

Cooking Diary, size birçok kişi için tamamen anlaşılır ve erişilebilir bir oyun sunuyor. Oyuncular bir restoranda çalışan olarak çalışmaya başlayacak ve para kazanmak için çok zaman harcayacaklar. Aynı zamanda, bu onun daha fazla para kazanmasının ve şirketine yeni bir şey getirmesinin tek yolu. Ayrıca oyun sırasında gözlerinizin önüne birçok yeni şey gelecek.

Restoran yönetiminin yanı sıra oyun size görmezden gelemeyeceğiniz heyecan verici bir hikaye sistemi de sunuyor. Bir parçası olacağınız, deneyimleyebileceğiniz yeni bir dünya olarak görülüyor. Aynı zamanda, bu hikayeler boyunca ana karakterin yeni işlevleri ve ilişkileriyle tanışacaksınız. Bu da oyun para kazanmakla sınırlı olmadığında oyuncuya özel özellikler getiriyor.

yemek-günlüğü-mod-sınırsız-para birimi-1

MÜŞTERİLERE YENİ YEMEKLER SUNUYOR

Oyunda eğlenceli unsurlarla birlikte hikayeler keşfedeceğiniz için oyun size heyecan verici bir oynama şekli sunuyor. Farklı karakterlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacak bir restoranda bir çalışanın rolünü oynayacaksın. Yaptığınız ve belirli bir hassasiyete ihtiyaç duyacağınız her eylem, daha fazla para kazanmanıza ve daha fazla müşteriyi memnun etmenize ve çekmenize yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda, bu tamamen basit bir olay değildir. Oyuncular, coca-cola’dan hamburgere kadar birçok farklı malzemenin yerleştirildiği bir mutfak alanına sahip olacaklar. Eşzamanlı olarak, aynı türdeki oyunlar bazen bir araya getirilecek ve daha hızlı seçim yapabileceksiniz. Ancak bu oyun için farklı, malzemeleri bulmanız ve hızlı bir şekilde pişirmeniz ve müşterilerin istediklerini karşılamanız gerekecek.

yemek-günlüğü-mod-sınırsız-para birimi-1-1

Aynı zamanda her işlem belirli bir süre alır ve bazen uzun süre bırakılırsa yanabilir ve bunları çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle, oyun nihayetinde oyuncunun oyuna odaklanmasını ve her şeyi doğru bir şekilde manipüle etmesini gerektirir. Her oyun seviyesinin belirli sayıda müşterisi olacak ve seviyeyi tamamlamak için hepsine hizmet etmeye çalışacaksınız. Her insanın gereksinimleri vardır.

Oyun ilerledikçe, sahip olduğunuz malzemeler nihayetinde artacak ve tek bir miktarda kalmayacak. Bu nedenle müşterilerin ihtiyaçları da orijinaline göre arttı. Oradan, öğelere göz atmanız ve malzemeleri pişirmeye çalışmanız ve hızlı bir şekilde servis etmeye çalışmanız gerekecek. Bu, aynı anda birçok şeyi yapmanız gerektiğinde ve gözlerinizi ondan alamadığınızda size zorluklar verir.

yemek-günlüğü-mod-sınırsız-para birimi-1-1-1

RESTORANINIZI YÜKSELTİN

Cooking Diary APK size zorluğu artan bir seviye getiriyor, ancak genel olarak keşfetmek için hala harika zamanınız olacak. Aynı zamanda, size yeni yemekler ve hikayeler getirecekleri için lütfen güncellenen öğeleri göz ardı etmeyin. Ayrıca, restoranınızda yeni özellikler görünecek ve ona taze bir görünüm ve güçlü bir izlenim verecektir.
Aynı zamanda, oyunun yeni yükseltilmiş desteğini kullanırsanız, müşterilere yiyecek teslim etmek de daha yönetilebilir hale gelecektir. Yani oyunun sunduğu her şey her zaman çok para kazanmanıza ve oyunu tamamlamanıza ve müşterileri memnun etmenize yardımcı olur. Belirli bir miktara kadar nakit biriktirdikçe, mutfak eşyalarını daha kolay hazırlamak ve pişirmek için geliştirebileceksiniz.

yemek-günlüğü-mod-sınırsız-para birimi-1-1-1-1

Para kazandığınızda, onu doğru kullanmanız gerekir, çünkü oyununuzu daha müreffeh ve daha erişilebilir hale getirmek için başka şeylerle ilgilenmeniz gerekecek. Belirli bir sahneye çıktığınızda, restoranın içini nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Bunu istediğiniz gibi yapacaksınız ama bu oyunda daha temel unsurlara öncelik vermeyi unutmayın.

ETKİN BİR ŞEKİLDE EĞLENMENİZE YARDIMCI OLACAK ETKİLEYİCİ OYUN

Yemek Günlüğü APK size her oyuncunun yaşamak isteyeceği renkli bir dünya getiriyor. Eşzamanlı olarak, zaman içinde oyun, restoranda servis yapmanıza ve kolaylaştırmanıza yönelik yeni mekanizmalar da getiriyor. Bu oyundaki herhangi bir oyuncunun amacı, bu oyundan zevk almak ve başarılı olmaktır.


İndir (780MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cooking Diary ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMYTONA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir