Cooking Craft
Cooking Craft

Cooking Craft v2.11 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022

Cooking Craft, oyuncuların en kaliteli restoranı kurabilecekleri ve müşterilere lezzetli yemekler sunan sıra dışı şefler olabilecekleri eğlenceli bir zaman yönetimi oyunudur.

Android Android Simülasyon
5 ( 616 puan )
Fiyat: $0
İsim Cooking Craft
Yapımcı VOODOO
Tür Simülasyon
Boyut 101M
Versiyon 2.11
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Cooking Craft is the most famous version in the Cooking Craft series of publisher VOODOO
Mod Version 2.11
Total installs 1,000,000+
  • Reklamları izlemeden ödüller kazanın

Cooking Craft, benzersiz restoranlar yaratırken oyuncuları bir sürü eğlence veya eğlencenin içine çeken hızlı tempolu bir restoran inşa etme simülasyon oyunudur. Ayrıca, en canlandırıcı duyguların tadını çıkarmak veya uzun vadeli gelişim için cömert ödüller almak için sayısız mücadeleye veya olağanüstü seviyelere katılabilirler. Restorandaki sonsuz genişlemeye ek olarak, oyuncular bazen çalışanların çıkarları için savaşmak ve restoranın kalitesini yeni zirvelere çıkarmak zorunda kalıyor.

yemek pişirme

İLGİLENDİRİCİ TARZIYLA EN YÜKSEK HIZLI YEMEK OYUNU

Cooking Craft, herkesin yeteneklerine meydan okumak için karmaşık ve esprili düzenlerle dolu yüksek tempolu yemek pişirme oyunlarından biri olmakla övünebilir. Bu, her birimi manuel olarak çalıştırmayı ve daha fazla ipucu almak için müşteri menülerine mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeyi içerir. Oyuncular ayrıca her farklı seviyede daha geniş bir müşteri yelpazesine hizmet etmek için daha fazla mutfak bilgisi kazanmak için restoran ve üretim sürecini kademeli olarak genişletebilirler.

OYUNCULARA SONSUZ EĞLENCE GETİRMEK İÇİN SONSUZ PİŞİRME DÜZEYLERİ

Oyuncunun restoran operasyonu sonsuzdur ve her şey, herkesi eğlendirmek için farklı hedeflerle farklı seviyelere ayrılmıştır. Ancak, tüm seviyeler kendi adlarına ayrı kategoriler halinde düzenlenmiştir ve hepsi oyuncuların oyunu daha iyi anlamaları için zengin deneyimlere sahiptir. İlgili başarılarla seviyeleri tamamlamadaki ilerlemelerine bağlı olarak, birçok mükemmel ödül ortaya çıkacak, ancak bunları küçük zorluklarla elde etmelerini gerektirecek.

yemek pişirme

RESTORAN BAKIMI İÇİN HEYECAN VERİCİ BİR ZAMAN YÖNETİM FAKTÖRÜ

Oyuncular Cooking Craft’taki restoranlarının sorunsuz çalışmasını istiyorsa, her eylemin birbiriyle yakından bağlantılı olması gerektiğinden zaman yönetimi en önemli faktördür. Bu nedenle, belirli koşullar altında tüm eylemlerini birbirine bağlamaları ve hatta her birimin kalitesini sürekli olarak güçlendirmeleri veya iyileştirmeleri gerekiyordu. Oyuncunun yönetim yeteneğine bağlı olarak, restoranları müşterilerin ne kadar şiddetli kaynaştığına bağlı olarak gelişebilir veya ölebilir.

ÜRETKENLİĞİ ARTIRMAK İÇİN SONSUZ YÜKSELTME SİSTEMİ

Oyuncunun restoranlarındaki en önemli şey, mükemmel görevleri yerine getirirken yeni potansiyellerin kilidini açmak için onları sonsuz şekilde yükseltmektir. Her yükseltme yalnızca belirli birimler için geçerlidir, ancak oyuncular her şeyi dengelerse restoran mümkün olan en iyi performansta çalışabilir. Bununla kalmayıp, birçok yeni yükseltilmiş özellik açılacak ve müşterilere en lezzetli ve kaliteli menüleri sunma konusunda onlara daha fazla zevk verecektir.

yemek pişirme

MÜKEMMEL KÂRLAR İÇİN YENİ PERSONEL VEYA YÖNETİCİLER İŞLETİN

Zamanla oyuncular, Cooking Craft’ın benzersiz sistemi aracılığıyla yeni personel veya yöneticiler kiralayarak restoranda yeni olasılıkların kilidini açabilirler. Her birimin, oyuncuların faydalanması için her bölümün üretkenliğini teşvik etmek için çeşitli performansları veya etkileri vardır. Ayrıca birçok karmaşık yükseltme sistemiyle birlikte gelirler ve oyuncu restoranın işleyişinde mükemmel optimizasyonu istiyorsa mükemmel dengeye sahiptir.

DAHA FAZLA ÖDÜL KAZANMAK İÇİN ÖZEL MÜCADELELERİ TAMAMLAYIN

Özel oyun zorlukları, oyunculara restoran kariyerlerini geliştirirken büyük destek vermek için en iyi eklemelerdir. Bu zorluklara genellikle ciddi zorluklar ve oyuncuların ilk müşterilere hizmet verirken uyarlamaları gereken önceden ayarlanmış düzenler eşlik eder. Oyunculara getirdikleri eğlence ve birçok olasılık sonsuzdur ve oyun kalitesini herkesin zevk alması için büyük ölçüde iyileştirir.

Cooking Craft, her zaman karmaşık seviye zincirleri sunan ve herhangi bir kurala uymayan karmaşık ve yüksek tempolu bir oyundur. Ayrıca her oyuncunun beceri ve zaman yönetimi faktörlerini vurgulayarak onları işe daha fazla kaptırır ve zorlu durumlarda her türlü zorlukla karşı karşıya kalır. Bununla birlikte, oyunun içindeki eğlence ve deneyimler, oyuncuların zaman yönetimi türünde mizahi keşifler yapması için her zaman birçok heyecan verici uzantıya sahiptir.

yemek pişirme

BAZI ÖZELLİKLER

  • Oyuncuların restoranlarını kaotik ama eğlenceli yöntemlerle özelleştirebilecekleri veya işletebilecekleri sarhoş edici bir zaman yönetimi oyunu.
  • Oyuncuların muazzam seviyeleri tamamlarken mükemmel performansa kapılmaları için restoran yönetiminde uzmanlaşmış derinlemesine oyun.
  • Herhangi bir yoğun saatte müşterilere daha fazla yemeği daha hızlı sunarak verimliliği artırmak için her departmanı etkili bir şekilde yükseltin.
  • Genel bir iyileştirme için departmanlar arasındaki işbirliğini artırmak için mükemmel efektlere ve özelliklere sahip yeni personel veya yöneticiler kiralayın.
  • Uzun vadede restoran için muazzam ödüller veya büyük ilerlemeler kazanmak için egzotik gelişim ile özel zorluklara katılın.


İndir (101M)

Artık indirmeye hazırsınız Cooking Craft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVOODOO

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir