Conquer The Tower
Conquer The Tower

Conquer the Tower: Takeover v1.831 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Bu oyuna katılarak ve ardından oyunun sunduğu zorlukları tamamlayarak yeni yolculuklara çıkan bir macera olacaksınız. Ayrıca diğer insanların kulelerine saldırabilmek ve işgal edebilmek için en güçlü orduyu oluşturmanız gerekiyor.EN BÜYÜK YIKAMA BAŞL

Android Android Simülasyon
4 ( 331 puan )
Fiyat: $0
İsim Conquer the Tower
Yapımcı GameLord 3D
Tür Simülasyon
Boyut 105M
Versiyon 1.831
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Conquer the Tower is the most famous version in the Conquer the Tower series of publisher GameLord 3D
Mod Version 1.831
Total installs 1,000,000+

İndir (105M)

Bu oyuna katılarak ve ardından oyunun sunduğu zorlukları tamamlayarak yeni yolculuklara çıkan bir macera olacaksınız. Ayrıca diğer insanların kulelerine saldırabilmek ve işgal edebilmek için en güçlü orduyu oluşturmanız gerekiyor.

EN BÜYÜK YIKAMA BAŞLAMAK İÇİN BİR SAVAŞ ORDUSU OLUŞTURUN

Conquer the Tower: Takeover, hafif aksiyon öğeleri içeren bir oyundur, ancak oyuncuların bu zorluğun üstesinden gelmek için akıllı stratejiler ve çevik manipülasyon kullanmaları gerekir. Ayrıca, yaklaşan yolculuklarda size eşlik etmesi için kendi ordunuzu oluşturmanız gerekiyor. Oyuna başlayarak, her durumda her zaman savaşmaya hazır olmak için etkileyici güçlerden biri olacaksınız. Göreviniz, rakibinizin bölgenize girmesini engellemenin bir yolunu bulmak ve daha fazla bölgeyi genişletmek için kulelerine yapılan saldırıları birleştirmektir.

Kuleyi Fethedin: Devralma Kuleyi Fethedin: Devralma

KAPSAMLI BECERİLERLE FETHİYE KULELERİ

Oyun, farklı seviyelerde belirli zorluklar sunacak, bu nedenle oyuncuların önündeki zorluklarla yüzleşmeye hazır olmaları gerekiyor. Ayrıca, oynanış oldukça basit, ancak bu oyunda her zaman dramatik savaş alanına dalacaksınız. Ek olarak, rakibe saldırmak için kendinizi iyi becerilerle donatmanız gerekecek, kolay olmayacak çünkü her zaman kulenizi kuşatmanın bir yolunu bulacaklar, bu yüzden her zaman dikkatli olun. Kuleniz rakipten ayırt etmek için yeşil olacak, bu yüzden göreviniz kuleleri birbirine bağlamak ve diğer renkli kuleleri işgal etmektir.

FARKLI OYUN SEVİYELERİNİ DENEYİMLEYİN

Kazanmak kolay değil, bu yüzden oyunun sunduğu bir dizi zorlukla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Bu, dramatik silah sesleri içeren bir savaş değil, ancak yine de çekici olacak çünkü oyuncuların inisiyatifi kaybetmemek için sürekli olarak makul bir yol düşünmesi gerekiyor. Ayrıca oyun size her seviyede kolaydan zora kadar çeşitli oyun modları sunacak. Görevi tamamlarsanız ve kendi imparatorluğunuzu kurarsanız birçok yeni kapının kilidini açabilirsiniz. Ek olarak, ormanlar, çöller ve daha fazlası dahil olmak üzere canlı arka plana sahip birçok farklı yere maceraya atılacaksınız.

Kuleyi Fethedin: Devralma Kuleyi Fethedin: Devralma

ANA ÖZELLİKLER

  • Kulenizi savunmanın ve kimsenin burayı istila edememesi için özel bir imparatorluk kurmanın her zaman bir yolunu bulmanız gereken en dramatik anları size getiriyor.
  • Çekici taktik oyun, kullanıcıların rahatça deneyimlemesi için benzersiz özellikler sağlamanın yanı sıra, ancak önce oyuncuların savaşa katılmak için büyük bir ordu kurması gerekiyor.
  • Mavi kuleleri rakiple karıştırmamak için kontrol edeceksiniz, bu yüzden onları mümkün olduğunca çabuk birleştirerek rakibin saldırmasını önlemenin yollarını bulun.
  • Oyunun zorluklarının üstesinden gelebilmek için akıllı stratejiler oluşturmanın yanı sıra becerileri kullanın, ayrıca düşmanın tüm kulesine sürekli saldırıp ele geçirmeniz gerekiyor.
  • Ormanlar, çöller ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok benzersiz bağlamla oyun alanını deneyimleyin, ayrıca oyuncular yeni oyun seviyelerine yönlendirilecek ve daha ilginç yerlerin kilidini açacak


İndir (105M)

Artık indirmeye hazırsınız Conquer the Tower ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir