Connect TV Play
Connect TV Play

Connect TV Play MOD APK 2.9.3 (Reklamsız) indir 2022

Connect Play APK Son Sürüm İle Birlikte Uygulamanın Yeni Sürümünü Kullanmaya Başla! Connect Play APK İndir Ve İçeriklerini Başka Cihaz Ekranlarına Yansıt!

Android Android Eğlence
4 ( 84 puan )
Fiyat: $0
İsim Connect TV Play
Yapımcı Connect TV i Malmö AB
Tür Eğlence
Boyut 12M
Versiyon 2.9.3
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Connect TV Play is the most famous version in the Connect TV Play series of publisher Connect TV i Malmö AB
Mod Version 2.9.3
Total installs 100+

Connect TV APK, ücretli olarak yapılan yayınları elinize getiren bir uygulamadır. Connect Tv Play APK indir ile maç, spor, müzik, belgesel ve daha fazla türde kanalları içerisinde bulundurmaktadır. Uygulama size yer konum fark ettirmeden kesintisiz yayınları elinize ulaştırmayı amaçlamıştır.

Connect TV Play, İsveçli bir yayıncı tarafından kurulmuştur. Malmö AB tarafından da geliştirilerek piyasaya sunulmuştur. Uygulama 29 Ocak 2021 tarihinde ortaya çıkmış olsa da kısa sürede yüksek kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Sorunlardan dolayı da oluşabilecek güncelleme daha meydana gelmemiştir. İlk çıktığı günden beri sorunsuz kullanılmaya devam etmektedir.

 

connect play apk indir son srm connect play apk 1

 

Connect TV Apk Son Sürüm

Connect TV öncelikli olarak ücretsiz oluşu ile kullanıcıların dikkati çekmektedir. Paralı olan kanalların da yayınlarını için de bulundurduğu için oldukça aranan bir uygulama çeşididir. Telefon, tablet ya da televizyon gibi cihazlardan kolaylıkla izleme kalitesi de sağlamaktadır. Yapımında ki kaliteli alt yapı sayesinde oldukça kullanışlı ve sorunsuz bir uygulamadır.

Uygulamanın ana dili İsviçre olarak çıkmıştır. Daha sonrasında Türkçede dil kısmına eklenmiş ve Türkler içinde kullanılabilir hale gelmiştir. Uygulamanın bu kolaylığı ile menüyü sorunsuz keşfedebilir ve aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Herkesin yaşadığı telefondaki depolama alanı konusunda da yardımcı bir uygulamadır. Kapladığı alan yok denecek kadar azdır. 15 megabayt alan ile hem hızlı erişim sağlayıp hem de depolamayı rahatsız etmemektedir. Bu alanın verdiği durum sayesinde yayınların akışı oldukça hızlı ve kesintisiz gerçekleşmektedir.

Uygulamanın indirilmesi de oldukça basittir. Telefonunuzun sürümene göre mağazasından indirme yaparak cihazınıza indirebilirsiniz. Telefondan doğru televizyona da kablo arayıcılığıyla bağlayabilirsiniz. Büyük ekran da izlemen daha da keyifli olacaktır. Canlı yayınları aynı yayın akışı esnasında sorunsuz izleyebilecek ve kaçırdığın diziler, filmler ya da maçları buradan rahatlıkla tekrardan izleyebileceksiniz.

Connect TV hakkında yapılan yorumlarında görüldüğü üzere olumlu geri dönüşler alınmıştır. Uygulamayı her yönü ile tavsiye etmekteyiz. Ücretsiz oluşu ile de memnun kalmayacak olsanız bile bir kaybınız olmayacaktır. Sorun yaşayacak olursanız da sorun bildir kısmından sorununuzu kolaylıkla çözebileceğinizden eminiz. Yeni kurulmuş bir uygulama olsa da alt yapısı sayesinde oldukça gelişmiş ve daha da gelişecek uygulamalar arasında yerini alacaktır.

connect play apk son srm

Connect TV Play Nedir?

Connect Play APK İndir Son Sürüm uygulaması abone olduğunuz TV yayınlanlarına bağlanarak, mobil cihazınızdan yayınları izlemenize olanak tanımaktadır. Ayrıca uygulama aracılığı ile ekran görüntünüzü diğer cihazlar ile paylaşabilirsiniz.

Connect Play Son Sürüm uygulaması ile canlı yayınları izleyebilirsiniz. Aksiyon ve macera dolu filmleri inceleyebilir, heyecanlı dizi serilerine ulaşabilirsiniz.

Belgesel ve çizgi film içeriklerinin tadını çıkartabilirsiniz. Mobil cihazınızın ekranını TV gibi büyük ekrana sahip cihazlara aktararak yayın izleme keyfinizi üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Sunduğu avantajlarla ilgi toplayan Connect Play APK Son Sürüm 2021 uygulamasını nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız, uygulamayı sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

Connect Play APK uygulaması “Connect TV i Malmö AB” isimli uygulama geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır. 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. “Eğlence Uygulamaları” isimli uygulama kategorisinde yer almaktadır.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Connect TV Play ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir