Concepts
Concepts

Concepts v2022.12.9 APK (Premium Abonelik) indir


Concepts Mod APK, öğrenme yaratıcılıklarını tatmin edebildiğinde kullanıcılara birçok değerli özellik getirir. İşi tamamlamanıza yardımcı olmak için bir dizi renk çarkı ve akıllı manipülasyonlar görünebilir.

, Android Android Tasarım
5 ( 984 puan )
Fiyat: $0
İsim Concepts
Yapımcı Inc. TopHatch
Tür Tasarım
Boyut 399.97 M
Versiyon 2022.12.9
MOD Premium Abonelik
Orjinal Google Play
Concepts is the most famous version in the Concepts series of publisher Inc., TopHatch
Mod Version 2022.12.9
  • Tüm Abonelik Paketlerinin Kilidi Açıldı
  • Can Sıkıcı Başlangıçlar ve öğreticiler Devre Dışı Bırakıldı
  • Gereksiz Dosyalar Kaldırıldı (Bunlardan 18 MB Kaydedildi)
  • Çok Dilli
  • Herhangi Bir Projeyi/Çizimi Dışa Aktarırken UNUTMAYIN dpi gibi yüksek kalite seçeneğini Yüksek olarak seçin
  • Ayrıca Gerekirse Google Girişi İçin Geçici Çözümü Deneyin Veya E-postayla Dileğinizi Deneyin


İndir (399.97 M)

Concepts Mod APK (Premium Abone Olunan), taslak çizmeye, çizmeye ve notlar almaya olanak tanıyan bir Android işletim sistemi uygulamasıdır. Yazılım, bir renk seçici, kalem boyutları seçici ve silgi dahil olmak üzere eskizlerinizi ve çizimlerinizi değiştirmenize olanak tanıyan birçok özelliğe sahiptir. Concepts ayrıca dijital film rulonuzdaki veya internetten fotoğraf aktarmanıza olanak tanır ve eskizlerinizi PNG veya JPG verileri olarak dışa aktarabilirsiniz. İlkeler, mobil cihazda eskiz yapmak, çizim yapmak ve not almak isteyenler için uygun bir yazılımdır. Uygulama, App shop ve Bing Enjoy ile ilgili ücretsiz olarak edinilebilir. Konseptler ayrıca aylık 4,99 ABD Doları veya yıllık 49,99 ABD Doları karşılığında ücretli abonelik olarak da mevcut olabilir ve modkiwi.com‘daki Premium (Abone Olunan Kilidi Açık) sürümü nedeniyle ücretsizdir.

1 concepts sketch note draw 3 1 concepts sketch note draw 4

İlkeler, kadın ve erkeklerin belirli örneklerini işleyerek ve tasarlayarak keşfetmelerine yardımcı olabilecek bir yazılımdır. Uygulama, bireylerin kavramları kendi yaşam alanlarına uygulayabildiklerinde en iyi anladıkları ilkesine dayanmaktadır. İlkeler, keşfettikçe insanlara birçok önemli işlev getirir. Fikirler her zaman, her yerde keşfedilir. Fikirler, zorluk derecesine göre çeşitli düzeylerde sınıflandırılma eğilimindedir. kolay, orta veya zor. Kişiler uygulama üzerinden gelişimlerini inceleyebilirler. Ayrıca yazılım, kullanıcıların gerçekten öğrendikleri ilkeleri göstermek için kendi örneklerini oluşturmalarına olanak tanır. Öğrencilere esnek ve özelleştirilebilir bir anlama deneyimi sunarak Concepts Mod APK, insanların gerçekten verimli ve eğlenceli bir şekilde keşfetmelerine yardımcı olur. Mod APK’nın ilkeleri sayesinde öğrenme, kullanıcıların yaratıcılığını tatmin edebilir.

1 concepts sketch note draw 5 1 concepts sketch note draw 6 1 concepts sketch note draw 7

Uygulama aslında temiz, sezgisel bir yazılıma sahiptir, bu da başlamanın basit olduğu anlamına gelir. Başlamak için kullanmayı düşündüğünüz modu seçin: Sketch, Draw veya Note. Her modun, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen kendi kaynakları ve seçenekleri vardır. Taslak modunda çeşitli kalemler ve fırçalar arasından seçim yapabilir, Çizim modunda ise metin, formlar ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. İlkeler ayrıca e-posta, sosyal medya pazarlaması ve hatta Kavramlar mahallesi aracılığıyla diğer insanlarla çalışmanızı paylaşmanıza olanak tanır. İster profesyonel bir şarkıcı olun, ister yeni başlıyor olun, Concepts, düşüncelerinizi yakalamak için mükemmel bir yöntemdir.


İndir (399.97 M)

Artık indirmeye hazırsınız Concepts ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInc., TopHatch

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir