Computer Launcher
Computer Launcher

Computer Launcher v11.40 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


İndir (13MB)

Bilgisayar Başlatıcı, bilgisayar başlatıcısını doğrudan Android cihazınızda deneyimlemenize izin verir. Uygulama, kullanıcıların keyfini çıkarması için her zaman yeni ve benzersiz bir deneyim sunar.

Android Android Araçlar
4 ( 166 puan )
Fiyat: $0
İsim Computer Launcher
Yapımcı Pro Themes and Launchers
Tür Araçlar
Boyut 13MB
Versiyon 11.40
MOD Bilgisi Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Computer Launcher is the most famous version in the Computer Launcher series of publisher Pro Themes and Launchers
Mod Version 11.40
Total installs 10,000,000+

Bilgisayarınız olmasa bile başlatıcıyı doğrudan telefonunuzda kullanabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bu saçma bir şey ama Computer Launcher’da birçok sürprizle karşılaşacağınız doğru. Uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı özgürce seçmelerine yardımcı olmak için her zaman bir dizi yeni özelliği günceller. Daha spesifik olarak, uygulama bu yeni özellikler dizisinde bize her zaman daha özgün ve yaratıcı deneyimler sunar.

Bilgisayar Başlatıcı

YENİ ARAYÜZ

Uygulama her zaman ana arayüzü takdir eder çünkü bu önemli bir parçadır. Güçlü bir şekilde odaklanan ve gelişen uygulama, her kullanıcının ihtiyaçlarına hizmet etmek için birçok yeni arayüzü entegre ediyor. Daha spesifik olarak, herhangi bir arayüzü seçebilir veya kendiniz yeni, daha modern bir arayüz tasarlayabilirsiniz.

BENZERSİZ TEMA

Uygulama bir dizi benzersiz temaya sahip olduğu için kullanıcılar her zaman ilgi gösterir. Her konu bir göreve, farklı bir işe uygundur ve kullanıcılar kendileri için seçim yapabilir. 100’den fazla farklı konu sayısı ile kullanıcıları heyecanlandıran çekici bir şey olacak. Amaca bağlı olarak, kendinize en uygun temayı bulacaksınız.

Bilgisayar Başlatıcı Bilgisayar Başlatıcı

SEKMELERİ KOLAYCA DEĞİŞTİRİN

Uygulama, kolay sekme değiştirme özelliğini entegre etmek için bir bilgisayar başlatıcısına sahiptir. Kullanıcıların sadece ekrana tıklaması yeterlidir; tabi ki ilgili sekmeler açılacak ve istediğiniz gibi seçim yapma hakkınız var. Daha da ilginç olanı, sekme kilidi işlevinin de geliştirilmiş ve çok etkin bir şekilde kullanılmasıdır.

BİRDEN FAZLA KLASÖR GÖSTER

Uygulama, seçiminizi kolaylaştırmak için aynı anda birden fazla klasörü görüntüleyebilecektir. Kullanıcıların yalnızca görüntüleme özelliğini seçmesi gerekir, ardından birçok ayar tam olarak görüntülenir. Bölünmüş ekran özelliği tüm farklı durumlarda size yardımcı olacağından bir veya iki ayar seçin.

GÜVENLİK ANAHTARI YÜKSELTME

Uygulama, bilgi ve bildirimleri kolayca yönetebilmemiz için modern bir güvenlik özelliğine sahip olacak. Ana şey, cihazınızı kurmak için bu güvenlik anahtarını da kullanmanız gerektiğidir. Gereksiz bilgi sızıntısını maksimum ölçüde sınırlamanıza yardımcı olur ve bazı gizli bilgiler için oldukça güvenlidir.

Bilgisayar Başlatıcı Bilgisayar Başlatıcı

HIZLI BİLDİRİM

Uygulamalar, hızlı bildirimleri her zaman çok takdir etmiştir. Verilen duyurular sürekli güncellenecek olup, ayrıca her dakika her saniye doğrudur. Böyle bir acil bildirim, inisiyatifi zamanında almanıza ve işi makul bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır. Bu özellik, tüm işlerinizde net olmanıza ve doğru kararlar vermenize yardımcı olur.

YENİ AYARLAR

Yeni ayarlar, cihazınıza daha fazlasını eklemenize yardımcı olacak ve gerekirse seçmeniz için ana ekranda yeni ayarlar görünecektir. Daha spesifik olarak, yeni ayarlar her zaman işin verimliliğini arttırır ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Yeni bir tane kurmayı veya eklemeyi seçebilirsiniz ve her şeyde kullanışlıdır.

  • Mobil cihazların ayırt edici özelliklerine bir dizi yeni bilgisayar kolaylığı getirmek.
  • Yeni arayüzü, kullanıcıların daha rahat hissetmesi ve özel görünümlerden birini seçebilmesi için değiştirin
  • Kullanıcı deneyiminin bir bilgisayar gibi olması için aynı anda birden çok sekme ekleyerek her zaman yeni bir şeyler oluşturun.
  • Programınızı tam olarak düzenleyin ve size her zaman diğer önemli görevleri hatırlatın.
  • Kullanıcıların istedikleri gibi değiştirebilecekleri 100’den fazla yeni ve benzersiz temadan oluşan eksiksiz bir setle istediğiniz gibi bir tema seçin.
  • Ekran güvenliği büyük beğeni topluyor ve ekran kilidi işlevi her zaman kullanıcılardan birçok olumlu katkı alıyor.
  • Bir dizi ayar sunun ve kullanmaya ihtiyacınız varsa yükleyin.


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız Computer Launcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.