ComicScreen
ComicScreen

ComicScreen v2203 APK + MOD (Ücretsiz Abonelik) indir 2022


ComicScreen, kullanıcılar için PDF dosyalarını, görüntüleri ve diğer birçok yararlı dosya türünü okuyan bir uygulamadır. Cihazınızda zahmetsizce kolayca çizgi roman okuyabilir ve o dünyada vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sıkıştırılmış dosyaların

Android Android Araçlar
4 ( 81 puan )
Fiyat: $0
İsim ComicScreen
Yapımcı InstSoft
Tür Araçlar
Boyut 14M
Versiyon 2203
MOD Ücretsiz Abonelik
Orjinal Google Play
ComicScreen is the most famous version in the ComicScreen series of publisher InstSoft
Mod Version 2203
Total installs 1,000,000+

İndir (14M)

ComicScreen, kullanıcılar için PDF dosyalarını, görüntüleri ve diğer birçok yararlı dosya türünü okuyan bir uygulamadır. Cihazınızda zahmetsizce kolayca çizgi roman okuyabilir ve o dünyada vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sıkıştırılmış dosyaların içinde istediğiniz bilgiyi bulmanız için gerekli bilgileri de bulursunuz ve aslında bu dosyalardaki karmaşıklık size hiç zorluk çıkarmaz.

ComicScreen – Resim, PDFViewer ComicScreen – Resim, PDFViewer

YENİ VERSİYON ANDROID 12 İÇİN UYGUN

Android 12, Android işletim sisteminin en yeni işletim sistemlerinden biri olarak kabul edilebilir ve bu yeni işletim sistemi için ComicScreen uyumluluğunu bulabileceksiniz. Yeni işletim sistemlerinde genellikle uygulamayı çalıştırırken bazı sorunlar olduğundan, bu uygulamayı sorunsuz bir şekilde sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Böylece bu uygulamanın desteklediği her türlü dosya türünü rahatlıkla açabileceksiniz ve uygulamayı kullanırken birçok özelliği bulabileceksiniz.

HER TÜRLÜ DOSYA VE GÖRÜNTÜLERİ KOLAYCA AÇIN

ComicScreen’i kullanarak belgeleri, çizgi romanları ve görüntüleri okumayı kolaylaştıran özelliği bulacaksınız. PDF, JPG, PNG gibi bazı dosya türleri kullanıcılar arasında popülerdir, ancak onu açmak için birçok uygulamadan yararlanmanız gerekmez. Aynı zamanda cihazdaki klasörlerden de bunlara hızlıca göz atabilir ve deneyiminize başlayabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü kullanımı basittir.

ComicScreen – Resim, PDFViewer ComicScreen – Resim, PDFViewer

BASİT ARAYÜZ, KULLANIMI KOLAY

ComicScreen’i kullanmaya başladığınızda, uygulamanın istediğiniz dosyaları aramak için sahip olduğu sekmeleri kuşkusuz tanıyabileceksiniz. Uygulama, seçebileceğiniz ve keşfetmeye başlayabilmeniz için dosyaları içerebilecek klasörleri böler. Aynı zamanda, arama, herhangi bir dosya yöneticisi uygulamasının sahip olacağı birincil arama özelliği tarafından da desteklenir. Sonuç olarak bu, fotoğraf ve dosyaları bulmanıza yardımcı olacak bir özelliktir.

BELGELERİ HIZLI OKUYUN

ComicScreen’de en sık kullanılan belge dosyası PDF’dir; kullanıcılar istedikleri belgeleri rahatlıkla ve hızlıca okuyabilirler. Uygulama ayrıca nihayetinde okuma ilerlemenizi kaydeder, böylece okumaya yeniden başlamak için zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda çizgi roman okuma hayranı iseniz, CBR ve CBZ dosya türleri tamamen uygundur ve uygulamanın içinde görünür. Bu nedenle, etkileyici boş zaman geçirmenize de yardımcı olabilir.

ComicScreen – Resim, PDFViewer ComicScreen – Resim, PDFViewer

İSTEDİĞİNİZ FOTOĞRAF DOSYALARINI DÜZENLEYİN

Belge dosyalarının yanı sıra resim görüntüleme ve düzenleme de sıklıkla kullanacağınız bir özelliktir. Özellikle, gereksiz şeyleri kaldırmak için görüntünün yönünü istediğiniz gibi kolayca kırpabilir ve ayarlayabilirsiniz. Bu düzenleme özelliği, daha rahat depolamanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için görüntüyle ilgili bazı öğeleri ve parametreleri ayarlamayı durdurur. Elbette, güzel fotoğrafların sorunsuz oynatılması herkesin istediği şeydir.

SIKIŞTIRILMIŞ DOSYA İÇİNDEKİ ELEMANLARI GÖRÜNTÜLE

Uygulamayı kullanırken bahsetmeniz gereken son dosya türü, içerdiği bilgileri kolayca okuyabileceğiniz ZIP ve RAR arşivleridir. İçerisinde çok fazla içerik olsa bile okumakta sorun yaşamazsınız. Uygulama özellikle, sıkıştırılmış dosya birçok klasör içeriyorsa, kullanıcıların mantıksal olarak düzenlenmiş bir dizi klasör bulabilecekleri bir çekmece özelliğini destekler. Bu nedenle, kazmak istediğiniz klasörü seçmeniz ve bilgilerinizi okumaya devam etmeniz gerekir.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız ComicScreen ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir