Colorswipes
Colorswipes

Colorswipes v3.10.0 MOD APK (Sınırsız İpuçları) indir 2022

Colorswipes, oyuncuların güzel tabloları kaydırma veya dokunma yoluyla yeniden renklendirerek veya mutlak stres giderme veya kendi kendine meditasyon için daha fazla renklendirerek sonsuz memnuniyet ve büyülenmeye dalmalarını sağlar.

Android Android Bulmaca
5 ( 682 puan )
Fiyat: $0
İsim Colorswipes
Yapımcı Fuero Games Sp z o o
Tür Bulmaca
Boyut 64M
Versiyon 3.10.0
MOD Sınırsız İpuçları
Orjinal Google Play
Colorswipes is the most famous version in the Colorswipes series of publisher Fuero Games Sp z o o
Mod Version 3.10.0
Total installs 1,000,000+

Colorswipes, oyuncuların kendileri için yeni renkler yaratmanın heyecanını yaşamaları için birçok şaşırtıcı boyasız çizim sunduğu için rahatlamanın zirvesidir. Her insanın benzersiz bir renk algısı vardır ve yavaş yavaş benzersiz bir özellik haline gelir, bu nedenle bu oyun bu öğeyi etkili bir şekilde kullanacaktır. Ayrıca, oyuncuların çizimlerini paylaşmalarına ve sınırsız renk kombinasyonları ile başkalarının yaratıcılıklarını ifade etmelerine olanak tanır.

Sayıya Göre Renk – Colorswipes

SEÇİLECEK VE ŞİMDİYE KATILACAK SONSUZ RESİMLER

Oyuncular Colorswipes’a ilk geldiklerinde, onları zevklerine göre renklendirilmeyi bekleyen sayısız benzersiz ve yaratıcı çizimle geniş bir kütüphane karşılayacaktır. Oyundaki tüm çizimlerin herhangi bir rengi veya talimatı yoktur, ancak renklendirmeye hazırlanmak için ayrı işaretli alanları vardır. Oyun ayrıca birçok farklı seviyede herkesin zevkini tatmin etmek için daha karmaşık çizimleri düzenli olarak güncelleyecek veya tanıtacaktır.

FAVORİ RESİMLERİNİZİ ZAMANLA İŞARETLEYİN

Oyuncular, çizimleri ararken bazen renkli katmanlar oluşturabilecekleri en etkileyici ve karmaşık çizimlere rastlarlar. Bu nedenle oyun, kısayollar aracılığıyla kolayca erişilebilen veya herkesle kolayca paylaşılabilen favori çizimlerini işaretleme işlevini sunacak. Yer imi çizimleri, oyuncuların mevcut şablonlar veya içerik üzerinde yaptıkları tüm çizimleri düzenlemesini veya düzenlemesini de kolaylaştıracaktır.

Sayıya Göre Renk – Colorswipes Sayıya Göre Renk – Colorswipes

RENKLERİ KAYDIRARAK KOLAYCA BOYA

Oyuncuların Colorswipes’taki çizimlerle renklendirmeye başlamadan önce, ekranın alt kısmındaki bir dizi sayıyı nerede boyayacaklarını belirlemeleri gerekir. Alanı tanımladıktan sonra, en sevdikleri rengi seçiyorlar ve ardından yeni ve benzersiz renkler çizmek için tüm beyaz kısımları kaydırıp temizliyorlar. Kaydırma işlevinin rahatlığı, oyuncuların çizim için birçok farklı renk katmanını bir araya getirebilmeleri ve böylece onlar için çarpıcı, mükemmel, zarif ve özgün bir kombinasyon oluşturabilmeleridir.

KAYDIRMAK VE BOYAMAK İÇİN ÇEŞİTLİ RENK TİPLERİ

Oyunculara en canlı ve çekici beyaz çizimleri vermenin yanı sıra, oyun sürekli olarak daha benzersiz renk modları sunuyor. Renk farklılıkları, kullanıcıya getirdikleri kalite veya his ile tüm detayları gösterecek, renk şemaları ile zenginliği ve çeşitliliği ifade edecektir. Elbette oyuncular en iyi kalite için farklı renk modları arasında kolayca geçiş yapabilir ve her şeyi dikkatli bir şekilde sunabilir.

Sayıya Göre Renk – Colorswipes Sayıya Göre Renk – Colorswipes

MUHTEŞEM RESİMLERİNİZİ ÇOK PAYLAŞIN

Colorswipes, herkesin stresi atması veya renkler aracılığıyla yeni kreasyonlar keşfetmesi için rahatlatıcı ve sofistike bir boyama oyunudur. Neyse ki oyun, oyuncuların yeteneklerini arkadaşlarına veya sosyal ağlarda sergilemeleri için çizimleri paylaşma özelliğine sahip olacak. Herkes tüm çizimleri belleğe kaydedebilir ve kitaplıklarını çeşitlendirmek için sürekli olarak birçok varyasyon ve yeni sonuçlar oluşturmak için her zaman, her yerde düzenleyebilir.

Colorswipes, oyuncuların her zaman doğru renkleri kullanmaları için en olağanüstü ve yaratıcı resimler aracılığıyla en rahatlatıcı deneyimi sunmayı vaat ediyor. Ayrıca, oyuncuların boş zamanlarında her zaman çok fazla olumlu duyguya sahip olmaları için yeterli ve daha fazla zorluk seviyesine sahip düzenli olarak yeni içerik oluşturur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuların yeniden renklendirirken muazzam yaratıcılıklarını ifade etmeleri için farklı alan renk tanımlamasına sahip sonsuz beyaz tablolar.
  • Kaydırma eylemleriyle hızlı renklendirme için sezgisel kontroller ve hatta kullanıcıların pürüzsüz bir renklendirme hissi için diğer alanlarla karışmamasına yardımcı olur.
  • Olağanüstü ve pitoresk kombinasyonlar oluşturmak ve tablolar için egzotik renkleri ifade etmek için her alan için aynı anda çeşitli renkler seçin.
  • Belirli içerikler için çoklu renk tonları veya seçenekler oluştururken resim kitaplığındaki kişisel zevkleri işaretleyin veya düzenleyin.
  • Diğer sosyal platformlarda paylaşın ve çeşitli konseptler veya temalar için renkleri kullanma konusunda yenilikçi kişisel fikirleri sergileyin.


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız Colorswipes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFuero Games Sp z o o

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir