Colorize
Colorize

Colorize v3.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Colorize, kullanıcıların güzel anlarını kurtarmak, eski fotoğrafları geri yüklemek ve günümüz zamanına uygun hale getirmek için bir yer olacak. Bu, kullanıcıların kendi düzenleme ve renk dönüştürme ihtiyaçlarından memnun kalacakları harika bir fotoğr

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 134 puan )
Fiyat: $0
İsim Colorize
Yapımcı Photomyne Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 76M
Versiyon 3.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Colorize is the most famous version in the Colorize series of publisher Photomyne Ltd
Mod Version 3.1
Total installs 500,000+

Colorize, kullanıcıların güzel anlarını kurtarmak, eski fotoğrafları geri yüklemek ve günümüz zamanına uygun hale getirmek için bir yer olacak. Bu, kullanıcıların kendi düzenleme ve renk dönüştürme ihtiyaçlarından memnun kalacakları harika bir fotoğraf uygulamasıdır. Özelliklerin çeşitliliği, uygulamada gerçekleşmek üzere olan heyecan verici şeylerin bir kanıtıdır. Benzersiz form, kullanımı basit, akıllı arayüz ve uygulamanın kullanıcılara bahsetmek istediği birçok özellik.

YÜKSEK KALİTE TARAMA GÖRÜNTÜLERİ

Diğer bazı fotoğraf ve düzenleme uygulamaları için fotoğraf tarama modu olmayacak, ancak bu uygulama bu harika özelliğin görünümüne sahip. Görüntüleri taramak, orijinaline kıyasla keskinliğin bozulmadan kalmasına yardımcı olacak ve fotoğraf çekme ve normal çekim moduna odaklanma sürecini kısaltacaktır. Eski yöntemlerle karşılaştırıldığında, fotoğraf tarama harika incelemelerin zirvesi haline geldi.

Renklendir – Eski Fotoğrafları Renklendir Renklendir – Eski Fotoğrafları Renklendir

MÜKEMMEL FOTOĞRAF KURTARMA

Tarama modu ve tanıma özelliği sayesinde, siyah beyaz fotoğraflar eski fotoğraflardan daha duygulu hale gelir. Aslında Colorize, eski fotoğrafları geri yüklemek ve bulanık bir fotoğrafı harika bir fotoğrafa dönüştürmek için pahalı bir araçtır.

S&B RENK ÖZELLİKLERİ

Benzersiz bir S&B boyama özelliği ile birlikte gelir; Uygulama, fotoğraflarınıza bağlı olarak size en ilginç eşlik eden renkleri verecektir. Bu renk, fotoğrafı eski fotoğraftan daha benzersiz kılmak için sanatın yanı sıra algıya da dayanmaktadır.

OTOMATİK DÜZENLEME

Uygulamanın kendini düzenleme yeteneği olan özel bir yeteneği vardır. Bu sadece zamandan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uygulamanın olağanüstü yeteneğini de gösterir. Fotoğraf, kendini düzenleme özelliği ile desteklendiğinde güzel bir nüansa sahip olacaktır.

Renklendir – Eski Fotoğrafları Renklendir Renklendir – Eski Fotoğrafları Renklendir

AKILLI ARAYÜZ

Arayüz, ihtiyaçlara ve kullanım amaçlarına göre değişir. Colorize’da çeşitli farklı görünümler vardır ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapma seçeneğiniz vardır. Arayüz ayrıca her bir duruma ve ortama bağlı olarak değişebilir.

KOLAY FOTOĞRAF YEDEKLEME

Fotoğrafları yedeklemek çok kolay hale gelir ve fazla zaman almaz. Daha da ilginci, görüntü, kullanıcıların kolayca seçip araması için önceden işaretlenmiş bir dosyada saklanır. Görüntüleri dönüştürme aracı olmadan dışa aktarmak da Colorize’ın özel bir özelliğidir.


İndir (76M)

Artık indirmeye hazırsınız Colorize ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanPhotomyne Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir