Color Pop Effects
Color Pop Effects

Color Pop Effects v4.3 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Color Pop Effects, kullanıcılara fotoğrafları düzenlemede, sosyal ağlarda yayınlamak üzere birçok mükemmel fotoğraf oluşturmada veya avatarınızı öne çıkarmada yardımcı olan 1 numaralı araçtır. Görüntünün en sevdiğiniz alanını vurgulayabileceğiniz vey

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 233 puan )
Fiyat: $0
İsim Color Pop Effects
Yapımcı KITE GAMES STUDIO
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 32MB
Versiyon 4.3
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Color Pop Effects is the most famous version in the Color Pop Effects series of publisher KITE GAMES STUDIO
Mod Version 4.3
Total installs 5,000,000+

Color Pop Effects, kullanıcılara fotoğrafları düzenlemede, sosyal ağlarda yayınlamak üzere birçok mükemmel fotoğraf oluşturmada veya avatarınızı öne çıkarmada yardımcı olan 1 numaralı araçtır. Görüntünün en sevdiğiniz alanını vurgulayabileceğiniz veya her şeyi karartabileceğiniz için bu uygulamadan sayısız benzersiz filtre oluşturulur. Veya neon veya spiral efektler gibi özelliklerle fotoğrafların özel görünmesini sağlayın. Portrenizin güzelliğini artıran efektlerle veya çeşitli değiştirilebilir arka planlar ve çıkartmalarla fotoğraflarınızı geliştirin.

Renk pop efektleri fotoğraf editörü

RESİMDE HERKESİN KARŞISINDA ÖNEMLİ OLSUN

Uzayda fotoğraf çektiğinizde, birçok ikincil faktör resmi kötü yapar, tıpkı birçok insanın resimle ilgisi olmaması veya arka planının iyi olmaması gibi. Veya kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız, Color Pop Effects bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Kullanıcı çevreyi gri tonlayabilir ve sadece kendilerini renkli renklerle bırakabilir. Veya vücudunuzdaki herhangi bir şeyi grileştirebilir, örneğin yalnızca yüz rengini bırakabilirsiniz.

RESİMDEKİ HER ŞEYİN RENKİNİ DEĞİŞTİRİN

Öne çıkmak ve herkesten farklı şeyler yapmak istiyorsanız, Renk Pop Efektlerini kullanırken hiçbir şey imkansız değildir. Gökyüzünü normal mavi olmayan sarı veya kırmızı bir renge ayarladığınızda, işler herkesinkinden farklı görünebilir. Veya fotoğrafı daha renkli hale getirmek için bir gökkuşağı oluşturun, her şeyin rengini ayarlayın. Ayrıca, gerçek hayatta etkilemeden saç veya göz renginizi en sevdiğiniz renklere bile değiştirebilirsiniz.

Renk pop efektleri fotoğraf editörü

FOTOĞRAFLARINIZA BAZI ÖZEL ETKİLER EKLEYİN

Resminiz, resmin bazı alanlarını süsleyerek her zamanki gibi sıkıcı olmayacak. Şapkayı boyamak gibi, gözler ama bütün sahne gri. Ya da fotoğraflarınıza bazı özel efektler eklemeniz. Bu uygulama ile, bazı neon efekt sarmalları ile birlikte farklı arka planlara sahip fotoğrafınızı değiştirebilirsiniz. Efektlerin yardımıyla fotoğraflarınız her zamankinden daha canlı hale gelecek.

Hemen hemen her görüntü düzenleme uygulamasının birçok benzersiz filtresi vardır ve Color Pop Effects bir istisna değildir. Sürekli yaratıcılığınız ve uygulamanın birçok özelliği ile fotoğraflarınız benzersiz olacak. Lütfen herkesle paylaşırken fotoğrafın sıkıcı rengini saklamayın. Filtreyi özelleştirirken sanatsal yapın. Renkleri ayarlayın ve filtre parametrelerini mutlak en iyi şekilde düzenleyin.

Renk pop efektleri fotoğraf editörü

YERLEŞİK ŞABLONLARLA PORTRELER OLUŞTURUN

Bazen yüzünüzün özel bir şey olmadığını hissedersiniz; diğerlerine göre daha aşağı hissediyorsun. Ancak uygulamamız, mükemmel portre yapımcısı ile sizi birçok kez daha güzel yapacak. En iyi portrenizi yükleyin, en beğendiğiniz modelin yüzünü seçin. Kusursuz makyajla anında güzelleşeceksin. Uygulama ayrıca yüzdeki sivilce veya koyu halkalar gibi bariz kusurları silmenize de yardımcı olur.

DUVAR KAĞIDINI ÖZELLEŞTİRİN VEYA ÇIKARTMA EKLE

Belki arka plan fotoğrafınızın özensiz görünmesini sağlar; Kaldırmak istiyorsun ama nasıl olduğunu bilmiyorsun. Ardından, Renk Pop Efektleri, birçok farklı efektle arka planı değiştirmenize yardımcı olur ve resmi mümkün olduğunca minimal hale getirir. Veya melek kanatları gibi sevimli çıkartmalar, her temaya göre kullanabileceğiniz daha birçok çıkartma ekleyin. Beğendiğiniz herhangi bir güzel çıkartmayı ekleyin ve eklenen çıkartma sayısında bir sınır yoktur.

Renk pop efektleri fotoğraf editörü

ANA ÖZELLİKLER

  • Çevrenizi grileştirirken, yalnızca sizi renkli bırakırken veya görüntünüzdeki herhangi bir şeyi grileştirirken kalabalığın arasından sıyrılın.
  • Gökyüzünü kırmızıya çevirmek, gökkuşağı yapmak veya en sevdiğiniz saç veya göz rengini değiştirmek gibi fotoğrafınızı herkesinkinden farklı yapın.
  • Herhangi bir favori nesneyi vurgulayın veya fotoğrafın öne çıkmasını sağlamak için neon veya spiral efekt gibi özel efektler ekleyin.
  • Fotoğrafın rengini değiştirin, herkesin gözünü sıkmaktan kaçının, fotoğrafı çeşitli filtrelerle özelleştirin ve parametreleri istediğiniz gibi ayarlayın.
  • Bir model portre görüntüsü oluşturun; Uygulama, modele göre sizi telafi edecek ve yüzünüzdeki bariz kusurları silecektir.


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız Color Pop Effects ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanKITE GAMES STUDIO

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir