COLOR AMAZE
COLOR AMAZE

COLOR AMAZE v3.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022

COLOR AMAZE, oyuncularına heyecan verici zorluklarla son derece yüksek eğlence sağlayacak bir oyundur. Eğlence unsurlarına ve basit oynanışa sahip bir oyunla ilgilenen ve arayan biriyseniz, bu oldukça uygun bir seçimdir. Bu oyuna gelen oyuncular, ren

Android Android Bulmaca
4 ( 568 puan )
Fiyat: $0
İsim COLOR AMAZE
Yapımcı Max Golubov
Tür Bulmaca
Boyut 20MB
Versiyon 3.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
COLOR AMAZE is the most famous version in the COLOR AMAZE series of publisher Max Golubov
Mod Version 3.2
Total installs 10,000+

COLOR AMAZE, oyuncularına heyecan verici zorluklarla son derece yüksek eğlence sağlayacak bir oyundur. Eğlence unsurlarına ve basit oynanışa sahip bir oyunla ilgilenen ve arayan biriyseniz, bu oldukça uygun bir seçimdir. Bu oyuna gelen oyuncular, renkli labirentleri renklendirebilmek ve doldurabilmek için yüksek hesaplama gerektiren zorluklara katılacaklar.

RENK ŞAŞIRTICI RENK ŞAŞIRTICI

BASİT OYUN AMA SON DERECE ÇEKİCİ

Günümüzde oyun pazarının gelişmesiyle birlikte birçok oyun üreticisi genellikle ürünlerini son derece karmaşık oyunlara yönlendiriyor. Ancak Max Golubov ile oyuncularına en basit eğlence oyununu verecek tam tersi bir fikre sahip. Bu nedenle COLOR AMAZE, son derece tanıdık Bulmaca tarzında oluşturulmuş oyun türünü size getirecektir.

Kendi kısmına gelince, oyuncu labirentini renklerle doldurmak için süngerini kontrol edebilecek. Bununla birlikte, oyunla birlikte oynayacağınız oyun, ekrana basitçe dokunup kaydırarak basit olacaktır. Ancak oyuncularına özel bir çekicilik kazandırabilmek için oyunun meydan okuma sistemi önemli bir rol oynayacak. Denemeniz ve geçmeniz için birçok farklı zorluk seviyesi düzenlenmiştir.

RENK ŞAŞIRTICI

GÜZEL VE ​​RENKLİ GRAFİKLER

Kendinize son derece çekici bir oyun ve meydan okuma sistemi oluşturmanın yanı sıra, grafikler de çok dikkat çekici bir faktör olacaktır. Oyuncuları çekebilmek için bir oyunla, birçok öğeye sahip olmanız gerekecek ve güzel grafikler de bunlardan biri olacak. Bunu anlayan oyunun geliştiricisi, oyunun uygun grafik sisteminin araştırılmasına ve geliştirilmesine de büyük önem verdi.

İlk girişte COLOR AMAZE ile başladığınızda, muhtemelen oyunun grafiklerine bağımlı olacaksınız. Oyun, oyunla uyum sağlayabilmek için yalnızca minimalist bir grafik tarzında tasarlanacak, ancak her zaman en üst düzeyde bir görüntü kalitesi sağlayacaktır. Bununla birlikte, bu, ana görevi labirenti renklendirmek olan bir oyundur, bu nedenle çok sayıda renkli renk eklenecek ve oyununuzu daha keyifli hale getirecektir.

RENK ŞAŞIRTICI

ANA ÖZELLİKLER

  • Dikkatlice düzenlenmiş bir ekran sistemi ile Bulmaca türünde oluşturulmuş bir oyuna katılın.
  • Oyuncunun oyunun başındaki asıl görevi süngeri kullanmak ve labirentleri doldurmak olacaktır.
  • Oyunun kontrol sistemi, oynaması kolay kaydırmalar ve dokunuşlarla son derece basit olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Tasarımcılar her zaman oyunun basitliğini ilk sıraya koydular, ancak aynı zamanda etkili bir zaman öldürücü olacak.
  • Oyunun grafikleri basit bir şekilde tasarlanmış, ancak canlı renklerle birleştiğinde oyuncunun gözlerini tatmin edecek.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız COLOR AMAZE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir