College Love Game
College Love Game

College Love Game v1.15.0 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


College Love Game, oyuncuların üç kolej karakteriyle çıkma fırsatı bulacağı hikaye odaklı bir oyundur. Her karakterin kendine has özellikleri ve güzelliği var ve onlarla istediğiniz gibi etkileşime girebilirsiniz. Aynı zamanda etkileşimin yanı sıra o

Android Android Simülasyon
4 ( 790 puan )
Fiyat: $0
İsim College Love Game
Yapımcı Fun Monkey Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 518M
Versiyon 1.18.0
MOD Ücretsiz Uygulama İçi Satın Almalar
Orjinal Google Play
College Love Game is the most famous version in the College Love Game series of publisher Fun Monkey Ltd
Mod Version 1.18.0
Total installs 500,000+

İndir (518M)

College Love Game, oyuncuların üç kolej karakteriyle çıkma fırsatı bulacağı hikaye odaklı bir oyundur. Her karakterin kendine has özellikleri ve güzelliği var ve onlarla istediğiniz gibi etkileşime girebilirsiniz. Aynı zamanda etkileşimin yanı sıra oyuncuların daha iyi bir ilişki kurmasına yardımcı olacak çeşitli aktiviteler de olacak. Gerçekten de, herhangi bir oyuncunun zevk alacağı ve birçok farklı mini oyunu deneyimlemek için zaman ayıracağı bir oyundur.

Üniversite Aşk Oyunu

GÜZEL KIZLARLA TANIŞMA ŞANSINIZ VAR

Oyuncunun Kolej Aşk Oyununda yaşadığı hikaye, oyuncuların Ariana adında bir kızla tanışmasıyla başlayacak. Bir binanın önünde duruyor ve sizden kendisine bir iş için yardım etmenizi istedi. Özellikle, muslukta bir sorun vardı, bu yüzden odanın lavabosundan su döküldü. Ana karakter, sahip olduğu becerilerle bunu tamamen hızlı bir şekilde düzeltebildi ve bu karakterlerle etkileşime girmeye başladı. Tabii ki, bu aynı zamanda üç kıza erişmenizi sağlayan kader toplantısı.

Musluğu tamir etmelerine yardım etmiş olsanız da, bu onların şüphelerinden kurtulmanıza yardımcı olamaz. Bu yüzden akıllıca seçim yapmanız gerekecek ve bu üç kız hedefiniz olduğunda işler daha da ilginçleşecek. Bu üç kız, daha önce tanıştığınız kız Ariana ve iki oda arkadaşıdır. Biri, bir çift gözlüğü olan ve her zaman bir kitap taşıyan Mia ve spor salonu kıyafeti giyen Valery. Her kızın etkileneceğiniz bir güzelliği vardır.

Üniversite Aşk Oyunu

BİR KARAKTER TARİHLEME STRATEJİSİ UYGULAYIN

Yukarıda bahsedilen üç karakter, Kolej Aşk Oyununda yaklaşmanız gereken hedefler olacaktır. Hedefi seçmek ve tamamladığınız ilerlemeyi izlemek için önünüzde bir ilerleme tablosu görünecektir. Oradan, ilgili seçim düğmesiyle belirli bir karakteri seçmeye başlayacaksınız ve seçim düğmesi, içinde bulunduğunuz ilerlemeye bağlı olarak değişecektir. Bir kızla serbest randevu diye bir şey yoktur. Böylece diğer üç kızla herhangi bir sipariş vermeden etkileşime girebilirsiniz.

Bu kızlarla konuşacaksınız ve birçok seçeneğiniz olduğunda sözleriniz özenle hazırlanacak. Tanıştığınız kızın sorusundan önce, olası kötü durumlardan kaçınmak için uygun seçeneği düşüneceksiniz. Aynı zamanda, doğru seçeneği seçmek, bir sonraki duygu çubuğunu artıracaktır. Belirli bir eşiğe ulaştığında, dikkate almanız gereken hayati bir kaynak olan belirli bir miktarda enerji alacaksınız.

Üniversite Aşk Oyunu

KIZLARLA GÖRÜŞMEK İÇİN PARA KAZAN

College Love Game’de flört etmenin tamamen pahalı olduğu söylenebilir. Yani bu oyun aynı zamanda parayı geri kazanmanıza ve bir kıza yaklaştıktan sonra başka bir flört faaliyetine devam etmenize izin verecek. Spesifik olarak, oyuncuların kazandıkları enerjiyi kaynak olarak kullanacakları ve bu makineyi çevirecekleri bir slot makinesi bulacaksınız. Şanslıysanız elmas, para veya çok para gibi birçok heyecan verici şey alacaksınız.

Bir randevuda harcadığınız için paranız bittiğinde, enerjiniz hala oradayken makine yuvasıyla yeniden başlarsınız. Ayrıca ilerleme bölümünde seçeceğiniz flört etkinliğinde diğer karakterlerle takılabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz. Bu karakterlerle bir randevuya çıktığınızda, seviye farklı karelere sahip bir oyun alanına ve küçük bir arabaya dönüşür. Zarı atacak ve genellikle görünen ödülü toplamak için aldığınız noktaya karşılık gelen adım sayısını atacaksınız.


İndir (518M)

Artık indirmeye hazırsınız College Love Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir