Coin Master
Coin Master

Coin Master v3.5.700 APK MOD (Sınırsız Para/Döndürme) indir 2022


Coin Master (APK + MOD, Sınırsız Para Döndürme), herkesin cömert ödüller için ticaret yapmak üzere iyi paralar elde etmek için tüm kirli numaraları yaptığı, arkadaşlar için eğlenceli bir oyundur.

Android Android Simülasyon
5 ( 414 puan )
Fiyat: $0
İsim Coin Master
Yapımcı Moon Active
Tür Simülasyon
Boyut 67MB
Versiyon 3.5.700
MOD Sınırsız Para/Döndürme
Orjinal Google Play
Coin Master is the most famous version in the Coin Master series of publisher Moon Active
Mod Version 3.5.700
Total installs 100,000,000+

İndir (67MB)

Bir macera oyununda şansınızı denemek istiyorsanız, benzersiz özellikleri ile eğlenceli bir deneyim yaşamak için Coin Master’ı telefonunuza indirin. Bu, en güçlü korsan köyünü inşa etmek için saldıran yağma tarzında bir oyundur. Oyuna arkadaşlarınız ve dünya çapındaki milyonlarca oyuncu ile katılabilecek, birlikte savaşabilecek ve yeni büyülü topraklara zamanda yolculuk yapabileceksiniz. Köyünüzü geliştirmek için Korsan, Hippi, Kral, Savaşçı veya Viking olmak için çok savaşın. Bu basit bir oyun olmasına rağmen, çok topluluk temellidir ve oyuncuların büyük sevgisini çeker.

OYUNCULARIN KEŞFEDİLMESİ İÇİN GÜNCELLENEN BİRÇOK YENİ ÖZELLİK

Daha eğlenceli hale getirmek ve oyuncunun deneyimini geliştirmek için yayıncılar bu sürümde bazı yeni özellikler eklediler. Oyuncuların heyecanla birleştirilmiş bir eğlence dünyasının keyfini çıkarabilmeleri için devasa ve benzersiz bonuslar eklenir. Coin Master’ın oyunculara gerçek deneyimler ve keşifler sunacağı ve mevcut olan her şeyin parmaklarının ucunda olacağı garanti edilir.

Bununla da kalmayıp arkadaşlarınızı da oyuna katılmaya davet edebilir, birlikte savaşabilir ve çekici ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz. Oyuna arkadaşlarınızı davet etmek daha fazla ödül kazanmanıza yardımcı olur ve size daha eğlenceli anlar yaşatır. Ayrıca, bu oyunu oynarken daha fazla eğlence ve heyecan için Facebook, Twitter ve Instagram bağlantısını paylaşarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Daha fazla arkadaş davet etmek, köyünüzü geliştirmek için daha fazla harika ödüller ve yeni dönüşler elde etmenize yardımcı olacaktır.

madeni para ustası madeni para ustası

BENZERSİZ ÜRÜNLER KAZANMAK İÇİN DÖNDÜR

Madeni paralar, çekiçler, kalkanlar, ganimet, kalkan, baskın gibi birçok varlığa sahip bir çark dönüşü vardır ve çark herhangi bir varlık içeren kutuda durduğunda onları alırsınız. Bu döndürme, şansınızı ve saygınlığınızı test eden ve Coin Master’da özel ödüllerle daha güçlü olmanıza yardımcı olan bir oyundur. Bu çarkı çevirip ikramiyeyi vurursanız, şanslısınız! Madeni para veya çuval altın toplarsanız, güçlü köyler inşa edebilir ve seviyeleri daha kolay seviye atlayabilirsiniz.

Kalkanı vurursanız, onları köyünüzü Vikingler veya diğer korsanlar tarafından saldırı ve yıkımdan korumak için kullanacaksınız. Güçlü bir köye sahip bir Madeni Para Ustası olmak için çarkı çok çevirin ve köyünüzü özel ganimetlerle yok etmeye çalışanlarla uğraşmaya hazır olun.

BİRÇOK ÜRÜNLE VIKING’İN İNSANLARINA KARŞI VE YARDIMCI

Döndürerek para kazanmanın yanı sıra, slot makinelerinden para kazanabilir veya diğer oyunculardan veya yapılardan ganimet çalabilirsiniz. Yağma çalmak ve köyünüzü daha da zenginleştirmek için tanımadığınız arkadaşlarınız veya düşmanlarınızın evlerine saldırabilir veya baskın yapabilirsiniz.

Diğer düşmanlar istila ettiğinde kumbarayı kırmanıza gerek yok ama sakin olun ve elinizi kazanmak için düşmanlarınıza karşı savaşın. Elinizdeki ganimetler sayesinde size saldıranlardan intikam alacak ve hakkınız olan her şeyi geri alacaksınız. Coin Dozer’inizi getirin ve başka birinin köyündeki hazine avında tekrar zengin olun.

madeni para ustası madeni para ustası madeni para ustası

KARTLARI TOPLA VE ARKADAŞLARLA OYNA

Madeni para ve altın her zaman önemli değildir, ancak tüm kartları toplamak da köyünüzü daha güçlü hale getirmek için önemli bir faktördür. Kart toplamak, büyük hazineler kazanmanıza yardımcı olabilir. Bir sonraki köye geçmek için yeterli deste toplayın. Fethettiğiniz her köy ile büyük kazanacak ve daha destansı bir köy inşa edeceksiniz.

Ayrıca, tüm kartları tam olarak toplamak için, dünya çapında birçok arkadaşınızla kart alışverişi yapmak için çevrimiçi toplulukla kart ticaretinizi yapın. Coin Master, yeni Viking arkadaşlarınızla tanışmanıza, harika ödüller kazanmanıza ve köyünüzü hızla büyütmek için hazine alışverişinde bulunmanıza yardımcı olacak. Ayrıca, oyunu arkadaşlarınızla paylaşırsanız, ek değerli bonuslar ve yeni dönüşler alacaksınız.

Bu, benzersiz ganimet ve saldırı oynanışı ile eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. Ayrıca oyuna arkadaşlarla katılma, büyük ödüller ekleme gibi yeni özellikler de oyunculara daha harika deneyimler yaşatacak. Ayrıca, benzersiz ganimet kazanmak ve köyünüzü daha sürdürülebilir inşa etmek için arkadaşlarınızın köylerine saldırın ve içeri girin. Dünyanın her yerinden birçok arkadaşınızla katılacak, savaşacak ve buluşacaksınız.


İndir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Coin Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir