Coffee Cam
Coffee Cam

Coffee Cam v1.8 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Coffee Cam, en iyi fotoğraflarla parlayabileceğiniz ve gerçek benliğinizi ifade edebileceğiniz yerdir. Bu uygulamayı kullanarak, bir fotoğrafçı olarak seviyenizi ve becerilerinizi geliştirme ve geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Kullanıcılara yü

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 339 puan )
Fiyat: $0
İsim Coffee Cam
Yapımcı Analog Film Photo & Photo Editor & Camera
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 22M
Versiyon 1.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Coffee Cam is the most famous version in the Coffee Cam series of publisher Analog Film Photo & Photo Editor & Camera
Mod Version 1.8
Total installs 5,000,000+

İndir (22M)

Coffee Cam, en iyi fotoğraflarla parlayabileceğiniz ve gerçek benliğinizi ifade edebileceğiniz yerdir. Bu uygulamayı kullanarak, bir fotoğrafçı olarak seviyenizi ve becerilerinizi geliştirme ve geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Kullanıcılara yüzlerce yeni ve modern araç sunacak ve birçok mükemmel ve güzel şaheser tasarlamalarına yardımcı olacak.

SON DERECE İNANILMAZ GÖRÜNTÜ KURTARMA FONKSİYONU VAR

Bu uygulama sayesinde tamamen farklı renk tonlarında birçok fotoğraf ayarlayabilir ve oluşturabilirsiniz. Görüntüyü özgürce aydınlatabilir veya koyulaştırabilir ve her görüntüyü en basit şekilde koyu veya bulanık hale getirebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda doygunluğu uyumlu bir şekilde ayarlayabilir ve en iyi şekilde görünebilirsiniz. Her insanın zekası ve yenilikçiliği sayesinde farklı bir düzenleme yöntemi olacaktır. Fotoğraflarınızı güzelleştirmek ve birçok izleyiciyi çekmek için bu uygulamanın çekici özelliklerinden tam olarak yararlanın.

Coffee Cam-Vintage filtre, hafif sızıntı, 1998 Glitch Coffee Cam-Vintage filtre, hafif sızıntı, 1998 Glitch

BİNLERCE FİLTRE VE ETKİ SİZLERİ BEKLİYOR

Burada 70’den fazla inanılmaz ve çekici filtrenin keyfine varacaksınız. Birçok kullanıcı son derece canlı renkleri ile büyülenmiştir. Her renk profesyonelce ayarlanmış ve önceden yapılmıştır, bu da oyuncuların çok fazla ayar yapmadan kullanmasını kolaylaştırır. Ayrıca, her kullanıcının kalbinde derin bir etki yaratan 20’den fazla olağanüstü modern ve keskin film efekti olacak. Ayrıca birçok güncel ve ünlü 3D ürünü de görecek ve kullanacaksınız.

YENİ BİR FOTOĞRAF YARATMAK İÇİN KLASİK RENKLERİ KULLANIN

Coffee Cam ile kullanıcılar imaj değiştiren yeteneklerini hemen sergileyebilirler. Çok hoş ve eski moda görünen belirli bir vurgu oluşturmak için derin ve eski bir renkle klasik filtreyi kullanabilirsiniz. Tek dokunuşla birleştirilen bu ücretsiz filtrelerle, sıradan fotoğrafınızı gerçekten de klasik bir başyapıta dönüştürdünüz ve eski moda anlam ve güzellikle doldurdunuz.

Coffee Cam-Vintage filtre, hafif sızıntı, 1998 Glitch Coffee Cam-Vintage filtre, hafif sızıntı, 1998 Glitch Coffee Cam-Vintage filtre, hafif sızıntı, 1998 Glitch

REKLAM GÖRÜNMEZ VE SÜRÜM TARİFLERİNİZİ OLUŞTURMALIDIR

Yeni bir renk getirmek ve kişiliğinizi ifade etmek için herkesten farklı benzersiz formüller oluşturdunuz. Üstelik bu uygulama spam veya spam reklam görünümüne sahip değil, şartları sağlıyor ve kullanıcı deneyiminin en doğal şekilde tamamen doğal olmasını sağlıyor. Ayrıca, düzenleme yapıyorsanız ancak yanlışlıkla çıkışa basarsanız veya kaydetmeyi unutursanız, geri dönüp fotoğrafı tamamlamak için birkaç öğeyi değiştirmeye ve tasarlamaya devam etmenize izin verilir.

SOSYAL SİTELERDE TAMAMLANDIKTAN SONRA GÜZEL FOTOĞRAFLARI GÜVENLE GÖSTERİN

Bu uygulamanın, sizin için çekim yapması için bir fotoğrafçı kiralamak için harcayacağınız farklı miktarda parayı azaltmanıza yardımcı olduğu söylenebilir. Bunun yerine, otomatik olarak çekim yapmak ve düzenlemek için uygulamayı kullandınız. Birkaç dakika içinde, hoş ve tatmin edici bir dizi fotoğrafınız var. Onun sayesinde çok zaman, emek ve paradan tasarruf ettiniz. Bu fotoğraflara sahip olduğunuzda, neden herkese göstermek için onları sosyal ağ sitelerine yüklemiyorsunuz? Elbette aileniz ve arkadaşlarınız şaşıracak ve fotoğraflar aracılığıyla çarpıcı ve güzel güzelliğinize son derece iltifat edecek.


İndir (22M)

Artık indirmeye hazırsınız Coffee Cam ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAnalog Film Photo & Photo Editor & Camera

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir