CodyCross
CodyCross

CodyCross: Crossword Puzzles v1.56.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

CodyCross: Crossword Puzzles, herhangi bir gezegenin kavramlarını öğrenmek için CodyCross ve arkadaşlarının evrendeki yolculuğuna sahiptir. Yararlı bilgiler sağlarken, bulmacaları çözmenize yardımcı olacaklar.

Android Android Bulmaca
5 ( 103 puan )
Fiyat: $0
İsim CodyCross
Yapımcı Fanatee Inc
Tür Bulmaca
Boyut 100MB
Versiyon 1.56.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
CodyCross is the most famous version in the CodyCross series of publisher Fanatee Inc
Mod Version 1.56.0
Total installs 50,000,000+

CodyCross: Crossword Puzzles, uzaylılardan iki karakterin size eşlik edeceği bir bulmaca oyunudur. Gittikleri yerde neler olduğunu öğrenmek istiyorlar, bu yüzden çözmeniz gereken şey tanımları olan çapraz bulmacalar olacak. Aynı zamanda, üstesinden gelmeniz gereken zorlukların sayısı oldukça fazladır ve bunları çözmek için ipuçlarını bulmak için yardımdan yararlanabilirsiniz.

CodyCross: Bulmacalar

UZAYDAKİ GEZEGENLERİ KEŞFEDİN

CodyCross: Crossword Puzzles’da oyuncular, birçok geniş evreni ve galaksiyi geçen sarı bir varlık bulacaklar. Bu yerlerin güzelliğini görebileceksiniz ve o varlık bir gezegende sona erdi ve CodyCross adında bir uzaylı ile birlikte uçtu. Aynı zamanda görünüşü de arkadaş canlısıdır ve bu iki arkadaş gittikleri gezegende görünen şeyleri keşfetmek isterler.

Bunu bulmanın en kolay yolu, tanımlarına karşılık gelen şeyleri ve fenomenleri bilmektir. Aynı zamanda birden fazla tanımı aynı anda alacak ve gerekli kelimeleri farklı boşluklara ekleyeceksiniz. Ek olarak, bu boş hücre sayısı tamamen çeşitlidir ve güçlü ipuçlarına erişmenize ve tüm seviyeyi tamamlamanıza yardımcı olmak için birbirleriyle ilişkileri vardır. Böylece herkes oyunun ortaya çıkardığı zorlukların üstesinden gelmek için zaman ayıracaktır.

CodyCross: Bulmacalar CodyCross: Bulmacalar

SEVİYEYİ TAMAMLAMAK İÇİN ŞİFRELERİ ÇÖZÜN

CodyCross: Crossword Puzzles’daki sevimli görünümlü iki arkadaş CodyCross ve böcek görünümlü arkadaşıdır. Seviyeye kolayca erişebilmeniz için yeni mekanikler sunacaklar ve metni seçip içindeki harfi girmeniz gerektiğinde oyunun deneyimi tamamen basit. Ayrıca, bir metin satırını tamamladığınızda, tamamlama efekti görünecek ve bazı bulmacalar farklı yerlere uçabilecek.

Bir kelimeyi tamamladıktan sonra yeni konumlarda görünen harfler kullanışlı bir ipucudur. Tamamlamanız gereken kelime sayısının oldukça fazla olacağını ve kelimelerin çoğunun kilidi açıldığında, tamamlanmamış kelimelerin daha basit hale geleceğini hayal edebilirsiniz. Yani birkaç harf daha girerek doğru kelimeyi kolayca tahmin edebileceğiniz bazı bulmacalar var. Aynı zamanda kelime haznenizi de hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Bu oyun, sahip olduğunuz kelime dağarcığının ve bilgi birikiminizin zamanla artırılabileceği konusunda size yardımcı bir nokta sunuyor. Yeni kelimelere en ilginç şekilde yaklaşacak ve bir sonraki denemenizde bunları hatırlayacak ve uygulayacaksınız.

CodyCross: Bulmacalar CodyCross: Bulmacalar

OYUNCULARIN YARDIMINDAN FAYDALANIN

CodyCross yardımcı bir muhbirse, arkadaşı CodyCross: Crossword Puzzles oyununda sıkışıp kaldığınızda size ipucu verecek olan kişidir. Özellikle, ekranın üst kısmında görüntülenen birçok jetona sahip olacaksınız ve sarı karakteri boş bir kutuya sürüklemeniz gerekiyor, bir harf görünecektir. Her ekran belirli bir miktarda jetona mal olacak, bu yüzden daha zor bulmacalarla başa çıkmak için onu idareli kullanmanız gerekecek.

Evren ve galaksideki yolculuk, nihayetinde aşağıdaki gibi unsurlarla oyuncuları cezbeder:

  • Oyuncular, geldikleri gezegenleri keşfederken uzaylı CodyCross ve arkadaşlarına eşlik edecek.
  • Bilgiler tanımlar şeklinde görünür ve ilgili anahtar kelimeleri bulmaya ve bulmacayı tamamlamaya çalışacaksınız.
  • Bir kelimeyi her tamamladığınızda, diğer bulmacalar için bazı yeni ipuçlarının kilidini açacak ve kelimeyi daha hızlı tahmin etmenize yardımcı olacaktır.
  • İstediğiniz konumlardaki bazı harflerin kilidini açmak için birçok jeton kullanabilirsiniz ve bunları kullanmayı da düşünmelisiniz.
  • Oyuncunun oyunu tamamladıktan sonra sahip olduğu kelime sayısı, heyecan verici yaklaşım sayesinde önemli ölçüde artacaktır.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız CodyCross ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir