Coach Bus Simulator
Coach Bus Simulator

Coach Bus Simulator 1.7.0 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Coach Bus Simulator, size farklı gerçekçi durumlar sunan bir otobüs sürüş simülasyon oyunudur. İnsanların bir şehirden diğerine hızlı ve eşit bir şekilde taşınmasına yardımcı olacaksınız; onları buranın turistik yerleri ile tanıştırdığınızda rehber o

Android Android Simülasyon
5 ( 550 puan )
Fiyat: $0
İsim Coach Bus Simulator
Yapımcı Ovidiu Pop
Tür Simülasyon
Boyut 108MB
Versiyon 1.7.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Coach Bus Simulator is the most famous version in the Coach Bus Simulator series of publisher Ovidiu Pop
Mod Version 1.7.0
Total installs 10,000,000+

Coach Bus Simulator, size farklı gerçekçi durumlar sunan bir otobüs sürüş simülasyon oyunudur. İnsanların bir şehirden diğerine hızlı ve eşit bir şekilde taşınmasına yardımcı olacaksınız; onları buranın turistik yerleri ile tanıştırdığınızda rehber olacaksınız. Otomobilin iç sistemi, size heyecan verici bir deneyim yaşatmak için son derece dikkatli bir şekilde yatırılmıştır.

Otobüs Otobüs Simülatörü

ŞEHRİ YENİ DENEYİMLE ZİYARET ET

Garip, harika bir dünya, sizi şaşırtacak güzel bir manzara ile gözlerinizin önünde beliriyor. Bu, uygulamaya ilk kez eklenen yepyeni, sınırsız açık bir haritadır. Şehrin ara sokaklarından okullara, süpermarketlere, ticaret merkezlerine vs. gidebilirsiniz. Ayrıca turistleri inanılmaz dinlendirici bir tatile çıkaran banliyö yollarına da gidebilirsiniz.

Otobüs Otobüs Simülatörü

GERÇEKÇİ SİMÜLASYONLARLA OTOBÜS TASARIMI

Otobüsler size teslim edilmeden önce detaylı gerçek yaşam görüntüleri baz alınarak Coach Bus Simulator tarafından araştırılmış ve tasarlanmıştır. Koltuklar, direksiyon simidi, farlar, frenler ve motordaki her deri parçası detaylı bir şekilde yeniden üretilerek size kullanışlı ve pratik bir deneyim yaşatmayı vadediyor. Ayrıca oyun, otobüsün önüne herhangi bir şekil veya metin çizmek için kalemler ve boyalar kullanarak otobüsün görünümünü özelleştirmenize olanak tanır.

Otobüs Otobüs Simülatörü

ARKADAŞLARI ÇOK OYUNCULU HATTA ÇALIŞTIR

Arkadaşlarınızla kayda değer çok oyunculu rotalarda buluşabilirsiniz. Burada, otobüsler hakkında bilgi alışverişinde bulunma ve aynı zamanda bu işe başlarken yaşadığınız heyecan verici hikayeleri paylaşma, herkesin birçok dersi anlaması için fırsatınız var. Bununla da kalmayıp yolculuk sırasında yakıtın bitmesi, lastiklerin patlaması, frenlerin hasar görmesi gibi beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz; lütfen onlara yardım edin ve değerli ödüller alın.

Otobüs Otobüs Simülatörü

KENDİ ŞİRKETİNİZİ KURMAK

Coach Bus Simulator, size kendi nakliye şirketlerinizi kurma özgürlüğü bile verir. Şirket kurmanın yolu zor olacak. Yine de hiçbir şey imkansız değildir, bu yüzden yeterince uzun bir sürüş deneyimine sahip olduktan, bir miktar paraya sahip olduktan, arkadaşlarını genişlettikten ve iş grubuna katılmaya hazır olduktan sonra. Mükemmel özel şoförler kiralayabilir ve iyi bir maaş ödeyebilirsiniz. Ayrıca, şirketin varlığını sürdürmek için kâr hesaplamak ve şirketin bilgi güvenliğini sağlamak için insan kaynaklarını yönetmek oldukça karmaşıktır.

HAYVAN KARAKTERLERİYLE MUTLULUK MACERASI

Coach Bus Simulator karakterleri 3D animasyonda simüle edilir; gittiğin her yerde onlarla karşılaşacaksın. Bu görüntü, müşteriniz olarak otobüsünüze düzenli olarak inip binerken düzenlenir; Araba sürmeye odaklanmanın yanı sıra, herkesin gözünün önünde olan doğal güzelliğin ardında saklanan hikayeler anlatarak ve sorarak onlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Otobüs Otobüs Simülatörü

HAVA KOŞULLARI NASIL ETKİLENDİ?

Coach Bus Simulator, net bir gündüz ve gece döngüsü sistemi kurar ve oyuncuların dayanıklılık ve yeteneklerini zorlayan zor durumlara neden olan hava koşullarını uygular. Toprak yolun ortasındaki ani sağanaklar çamurun tekerleklere yapışmasına, hareket etmesi son derece zor ve tehlikeli hale gelecektir. Sadece bu da değil, dağlara yakın sokaklarda kar yağışı son derece soğuk ve kasvetli.


İndir (108MB)

Artık indirmeye hazırsınız Coach Bus Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOvidiu Pop

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir