Club Soccer Director 2021
 Club Soccer Director 2021

Club Soccer Director APK MOD v1.5.4 (Sınırsız Para Hilesi) 2022


Takım yöneticisi olmak, birçok insan için gerçekten heyecan verici bir deneyimdir. 2020 sezonu zirvede, Club Soccer Director 2021 APK – Football Club Manager trendin dışında değil. Oyunun oyuncuları en iyi ödülleri almak için son aşamada başlıyor. Oy

Android Android Oyun
4 ( 186 puan )
Fiyat: $0
İsim Club Soccer Director 2021
Yapımcı Go Play Games Ltd
Tür Oyun
Boyut 117MB
Versiyon 1.5.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Club Soccer Director 2021 is the most famous version in the Club Soccer Director 2021 series of publisher
Mod Version 1.5.4

İndir (117MB)

Takım yöneticisi olmak, birçok insan için gerçekten heyecan verici bir deneyimdir. 2020 sezonu zirvede, Club Soccer Director 2021 APK – Football Club Manager trendin dışında değil. Oyunun oyuncuları en iyi ödülleri almak için son aşamada başlıyor. Oyunun koşuşturması içinde oyuncuların yeni sezona girmeye devam edebilmeleri için hızlı bir şekilde tanışmaları için en son güncellemeler yapılıyor. CSD21, hareketli bir sezona hazırlanmak için iyi bir adım.

Maçları daha hızlı bulmanıza yardımcı olacak yeni maç motoru

Çevrimiçi oyunlarla ilgili büyük bir sorun, birçok oyuncu arasındaki maçların bazen seviye farkı olacak olmasıdır. Bundan dolayı kötü tecrübeler getiren maçlar olacaktır. Ayrıca yoğun saatlerde sistem gecikecek ve eşleşme bulunmayacaktır. Bu 2021 versiyonu ile yeni sistemle yolculuk daha kolay olacak. Oyuncular aynı seviyedeki oyuncularla eşleştirilecek, karşılaşma kadrosu da çok daha dengeli ve maç hızı da büyük ölçüde geliştirildi. Oyuncular daha güçlü bir deneyime sahip olacak, daha çevik olacak ve değerli rakiplerle tanışacak.

Oyuncuların seçim yapmasına yardımcı olmak için daha fazla kulüp güncelleyin.

oyun daha fazla oyuncu, daha fazla seçme ihtiyacı. Büyük takımlar oldukça fazla seçildi, Manchester United, Real Madrid, FC Barcelona, ​​​​… Küçük takımlarda bu şans yok çünkü oyunda yok. Bu 2021 sezonunda oyuncular kulüp seçiminde daha rahat olabilir. “Club Soccer Director 2021 – Football Club Manager” çok çeşitli kulüpler sunuyor. Oyuncular endişelenmeyecek, takımınızla çakışan diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Bireysel tarzını göstermek isteyenler için bu gerçekten iyi bir haber.

Ayrıca bu yeni sistem yeni müdür kayıtları da sağlıyor. Bir yönetici olarak, ekibinizin etrafındaki birçok şey hakkında bilgi kaydetmeniz gerekir. Kazanan bir maçta, personeli doğru kullanmak için her bireyin başarılarını kaydetmelisiniz. Bir mağlubiyette, taktik hatalarla ilgili bilgiler de daha iyi analiz edilmelidir. Yeni yönetmen kayıt sistemi, her şeyi daha net bir şekilde gösterecek, böylece doğru bilgileri kolayca alabilirsiniz. Farklı durumlarda, gelecekte size büyük fayda sağlayacaktır.

Oyuncuları ödünç alma mekanizması, taktikleri çeşitlendirmek için yeni eklendi.

Club Soccer Director 2021’de ortaya çıkan ilginç bir şey, oyuncuları ödünç alma mekanizmasıdır. Çoğu durumda, oyununuza hizmet edecek kadar iyi oyuncular satın almak için yeterli paranız yoktur. Bu nedenle bazen oyuncular gereksiz kayıplarla karşılaşabilirler. Ancak birkaç eski oyuncunun kadrosu için çok fazla oyuncusu var. Oyuncuları ödünç alma mekanizması, oyuncuların bu oyunculara %100 sahip olmak için yeterli paraya sahip olana kadar kazanma oranlarını daha ucuz fiyatlarla artırmaları için meşru bir pay olacaktır. Bu 2021 sezonunda, yeni pazarlık seçenekleri, kadronuzu buna göre hesaplamanız için size daha fazla seçenek sunuyor. Fiyat da daha ucuz, daha fazla seçenek olacak. Elbette bu güncelleme ile daha çok kadro, daha çok taktik doğacak. Transfer piyasası da çok daha aktif hale geldi.

Birçok meşru yatırım yapılır, yönetim seviyeniz çok daha yükselir

Bir yönetici olarak, oyuncular takımın işleyişinin her yönüne müdahale etmek zorunda kalacaklar. En enerjik durumda oynamaları için her oyuncunuzla ilgilenmelisiniz. Ayrıca kulüpteki ekipmanların çok modern olması için yükseltilmesi gerekiyor. Stadyum, fitness merkezi, sağlık, antrenman sahası, … her şeyin halledilmesi gerekiyor ki takımınızın itibarı birçok kişi tarafından bilinsin. Son olarak, kendi oyuncularınızı eğitmek için kendi gençlik Akademinizi de inşa etmeniz gerekiyor. Gelecekte ekibiniz için iyi bir güç olacaklar.

İyileştirilmiş grafikler işleri daha keskin hale getirir

Öncelikle oyundaki oyunlar bu görsel yükseltme sayesinde daha canlı hale geliyor. Bu oyuncular daha net hale getirilecek. Maç ilginçti çünkü oyuncular sorunsuz hareket etti, paslar da daha akıllıydı. Sahaya ek olarak, stadyumlar, spor salonları, soyunma odaları gibi her şey olumlu yönde iyileştirildi. Her şey hem güzelleşir hem de daha görünür hale gelir, ancak oyunun doğasında bulunan geleneği kaybetmez.


İndir (117MB)

Artık indirmeye hazırsınız Club Soccer Director 2021 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir