Clone Armies
Clone Armies

Clone Armies v9022.12.8 APK indir (Menü/Sınırsız Para/Kilitsiz) 2022

Klon Ordularında oyuncu, rakibinin ordusuna saldırmak için ordusunu kontrol eder. Döngü ile: klonla, savaş, öl ve yeniden doğuş, en iyi versiyona sahip süper güçlü bir ordu yarat.

Android Android Aksiyon
5 ( 942 puan )
Fiyat: $0
İsim Clone Armies
Yapımcı Elecube
Tür Aksiyon
Boyut 258MB
Versiyon 9022.12.8
MOD Sınırsız Para, Kilitsiz
Orjinal Google Play
Clone Armies is the most famous version in the Clone Armies series of publisher Elecube
Mod Version 9022.12.8
MOD 1 MENÜ MODU Sınırsız para Tüm görünümler ve seviyeler açık
MOD 2 Sonsuz oyun para birimi ve yükseltme kartları; Tüm görünümler ve seviyeler açıktır.

Clone Armies: Tactical Army Game, sevimli çizgi savaş alanında size tamamen benzer askerlerden oluşan bir ordu verir. Bununla birlikte, çekiciliği sadece sevimliliğinden değil, stratejisi benzersizdir, savaştığınızda ve öldüğünüzde sınırsız bir döngü olarak, sonra klonlanır ve bir kez daha savaşa girersiniz. Aynen böyle, uzay ötesi harita sisteminde basitten karmaşığa birçok görevden geçiyorsunuz.

Klon Orduları: Taktik Ordu Oyunu

ÖLÜ BAŞLANGIÇ

Klon Orduları’nın efsanevi dünyasına kim katılırsa katılsın, başka hiçbir oyunda olmayan bir farkımız olduğu için onlar durmadan sonuna kadar kalamazlar. Spesifik olarak, ordunun ölümü bu savaşın son noktası olmayacak, tam tersine bu tamamen yeni bir başlangıcın başlangıç ​​noktası.

Klon Orduları: Taktik Ordu Oyunu

KENDİNİ KLONLA

Anahtar Sözcükler Klon Ordularının benzersiz stilini temsil eder, kendilerinin klonlarıdır. Bu türünün tek örneği orduda, yalnızca aynı orijinalden geldikleri gibi tamamen aynı karakterleri göreceksiniz. Rakibiniz de tamamen benzer, bu yüzden bu savaş alanında hem müttefikleri hem de düşmanları sadece iki renk temsil ediyor. Yeni bir asker olarak göründükten sonra, rakibiniz önceki aşamadaki tüm eylemlerinizi ve taktiklerinizi kopyalayacaktır.

Klon Orduları: Taktik Ordu Oyunu

BİNA TABAN

Artık üssünüzü benzersiz bir şekilde en güvenli ve benzersiz olacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu, titiz taktik planları saf atış eylemiyle birleştiren bir oyundur. Keskin nişancı veya komando tarzı ile rakibin hazinesine erişmek için gizliliği kullanabilirsiniz. Sadece bu değil, oyuncular savaş alanına liderlik etmek için güdümlü füzeler veya robotlar da uygulayabilir.

Klon Orduları: Taktik Ordu Oyunu

SİLAHLI SİLAHLAR

Clone Armies APK , klon ordunuzu 30’dan fazla farklı orduyla özgürce kurmanıza olanak tanır. Tanklardan, ciplerden helikopterlere, roketatarlara kadar benzersiz bir silah koleksiyonuna ek olarak size bir minigun asker sistemi sunuyoruz. Orada bitmiyor; Çok oyunculu veya 1v1’de lider panosuna tırmanmak için olağanüstü beceriler kullanabilirsiniz.


İndir (258MB)

Artık indirmeye hazırsınız Clone Armies ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir