Clime
Clime

Clime v1.59.2 APK (Premium Kilidi Açık) indir


Hava durumu, birçok insanın kişisel yaşamlarında sevdiği ve yakından baktığı bir konudur. Clime MOD APK dünyasını ziyaret ederek, bir hava durumu uygulaması edinecek ve öğeleri kendiniz öğreneceksiniz. Bu, tüm yüzyıllar boyunca hava tahmin merkezinin

Android Android Hava Durumu
4 ( 560 puan )
Fiyat: $0
İsim Clime
Yapımcı Weather or Not Apps
Tür Hava Durumu
Boyut 51.48 M
Versiyon 1.59.2
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Clime is the most famous version in the Clime series of publisher Weather or Not Apps
Mod Version 1.59.2

İndir (51.48 M)

Hava durumu, birçok insanın kişisel yaşamlarında sevdiği ve yakından baktığı bir konudur. Clime MOD APK dünyasını ziyaret ederek, bir hava durumu uygulaması edinecek ve öğeleri kendiniz öğreneceksiniz. Bu, tüm yüzyıllar boyunca hava tahmin merkezinin mini alanı olacak.

Clime MOD APK hakkında

Clime, bugün birçok kesin hava durumunu izlemenize ve tahmin etmenize yardımcı olabilecek bir kredi kartı uygulamasıdır. Dışarıdaki unsurları uzun süre izleyebildiğinizde harika olan uygulama, dışarıdaki süreci kontrol etmenizi sağlar. Bundan sonra, doğru yönlendirme zamanlamasını tahmin edecek ve seçeceksiniz. Akıllı telefona hem daha az yer kaplayan hem de sayısız üstün fonksiyon içeren bir yazılım mutlaka konulmalıdır.

1 clime noaa weather radar live 3 1 clime noaa weather radar live 4

Birçok kesin iklim tahmini

Clime uygulaması, ünite üzerinde bulunan alan aracılığıyla mahalle kanallarından mevcut iklim koşullarıyla düzenli durum iletişimlerini gösterecektir. Mevcut ısı, dış ortam ısısı, rüzgar hızı ve bulut yönü, yağmur ve ani sel tahmini gibi önemli bilgiler sunar. Spesifik olarak, birçok farklı istasyondan gelen bilgileri bulma ve değerlendirme yeteneğine sahip olan Clime, aşağıdaki 10 kez (her gün gerçek zamanlı, saatlik) tahminler yapabilir. Ayrıca, izleyicilerin yaşadıkları toplumdaki tüm belirli hava programlarını görmelerini sağlayan ve bir kişinin çevredeki hava kirliliği durumunu kontrol etmesine olanak tanıyan etkileşimli bir grafik ekranına sahiptir.

Gerçek zamanlı iklim radarı animasyonlu grafikleri

Diğer birçok uygulamadan çok daha esnek ve modern olan gerçek zamanlı iklim radarı animasyonları, bu uygulamada belki de vurgulanma eğilimindedir. Radar animasyonlu grafikler göstererek Clime‘ın verimli çalışmasını kullanarak, tehlikeli hava olaylarını kolayca gözlemleyebilir ve bunlar hakkında uyarı alabilirsiniz. Clime, size çok sayıda uzman tarafından oluşturulan etkili afet önleme önlemleri sunacak. Yağmurlu, karlı, fırtınalı veya sadece basit bulutlu, Clime yazılımını kullanarak her türlü olasılığa hazır olacaksınız.

1 clime noaa weather radar live 5 1 clime noaa weather radar live 6 1 clime noaa weather radar live 7

Clime’ın öne çıkan özellikleri: NOAA Hava Durumu Radarı Canlı MOD APK:

  • Kullanışlı, kullanıcı dostu ve çeşitli hava bölgelerini sınıflandırın.
  • Birçok kesin ve verimli iklim tahmini.
  • Harita ile ilgili net ve kesin gerçek zamanlı iklim radarı animasyonlu grafikleri.
  • Tamamen doğal afetlerden kaçınmak için uygun acil durum planları önerin.


İndir (51.48 M)

Artık indirmeye hazırsınız Clime ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWeather or Not Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir