Clime
Clime

Clime: NOAA Weather Radar Live v1.49.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


Clime: NOAA Weather Radar Live, kapsamlı ve doğru hava tahminleri ile kullanıcılara gönül rahatlığı sağlar. Doğru bir hava tahmini uygulaması seçmek, özellikle mevcut iklim değişikliği çağında gerçekten önemli bir iştir. Planlarınız için gerekli hazı

Android Android Hava Durumu
5 ( 327 puan )
Fiyat: $0
İsim Clime
Yapımcı Weather or Not Apps
Tür Hava Durumu
Boyut 74MB
Versiyon 1.49.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Clime is the most famous version in the Clime series of publisher Weather or Not Apps
Mod Version 1.49.0
Total installs 10,000,000+

İndir (74MB)

Clime: NOAA Weather Radar Live, kapsamlı ve doğru hava tahminleri ile kullanıcılara gönül rahatlığı sağlar. Doğru bir hava tahmini uygulaması seçmek, özellikle mevcut iklim değişikliği çağında gerçekten önemli bir iştir. Planlarınız için gerekli hazırlıkları yapmak için haftanın yanı sıra günün hava durumunu kontrol etmek için uygulamayı her gün takip edin.

YÜKSEK HASSASİYET

Hiçbir hava tahmini %100 doğru değildir. Ancak Clime, hatayı mümkün olan en düşük seviyeye indirmenize yardımcı olacaktır. Görüntülerin uzay radarından alınan kayıtlara göre doğru bir şekilde güncellenmesiyle, uygulama rüzgarın hareketlerini, bulutları, yağmur bantlarını, fırtına görüntülerini, …

İklim: NOAA Hava Durumu Radarı Canlı İklim: NOAA Hava Durumu Radarı Canlı

TEMİZ GÖRÜNTÜ

Uygulamayı yeni başlayanlar için görmek biraz zor olsa da, alışınca renk dağılımının yanı sıra uygulamanın sembollerinin de son derece etkili olduğunu göreceksiniz. Ayrıca renk ve sembollere göre belirli bir yerin veya geniş bir alanın hava durumunu, iklimini kolayca tahmin edebilirsiniz. Emin olmak için, ek açıklamaları önizlemek için zaman ayırın.

DÜNYA HARİTASI

Nerede olursanız olun, dünyanın tüm bölgelerindeki hava değişikliklerini gözlemleyebilirsiniz. Uygulamadaki harita çok iyi tasarlanmış, bu nedenle herhangi bir yerin sıcaklık, nem, yağış gibi hava durumunu görmek için konuma tıklamanız yeterli. Bu noktada, belirli hava durumu ile birlikte alan adı, boylam, enlem gibi yeterli coğrafi bilgiyi gösterecektir.

İklim: NOAA Hava Durumu Radarı Canlı İklim: NOAA Hava Durumu Radarı Canlı İklim: NOAA Hava Durumu Radarı Canlı

FAVORİ YER SEÇ

Lütfen favori yerinizi seçin; bu sizin konumunuz veya ilgilendiğiniz herhangi bir yer olabilir, ardından kaydedin; bu, işinizi kolaylaştıracak ve gelecekteki aramalarda size zaman kazandıracaktır.

BİLGİLERİ SÜREKLİ GÜNCELLEME

Clime, görmek için uygulamayı ziyaret etmenize gerek kalmadan telefon bildirimleri aracılığıyla bölgeniz için sürekli hava durumu tahminleri sağlar. Bu, hava durumu bilgilerinizi yakalama sürecinde size çok zaman kazandırır.

UYGULAMALARI YÜKSELT

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Yine de ücretli sürüm, örneğin reklamları tamamen kaldırarak, daha spesifik ve doğru tahminler sağlayarak veya size sınırsız ilgi çekici yeri kaydetme özgürlüğü vererek size daha fazla özellik sunar.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Clime ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir