Click Chronicles Idle Hero
Click Chronicles Idle Hero

Click Chronicles Idle Hero v1.2.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Savaşçıların savaşı, karakterler etrafında her zamankinden daha çekici ve her karakterin benzersiz becerileri var. Click Chronicles Idle Hero, oyunculara nefes kesen gerilim, heyecan verici savaşlar sunar; yetenekli oynanışa sahip karakterler havaya

Android Android Macera Oyunları
4 ( 694 puan )
Fiyat: $0
İsim Click Chronicles Idle Hero
Yapımcı CapPlay
Tür Macera Oyunları
Boyut 96M
Versiyon 1.2.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Click Chronicles Idle Hero is the most famous version in the Click Chronicles Idle Hero series of publisher CapPlay
Mod Version 1.2.2
 • 1. Sınırsız Altın*
 • 2. Sınırsız Kristal*
 • 3. Sınırsız Elmas (dükkanda istediğiniz kadar harcayın)
 • *harcadığınızda asla azalmaz


İndir (96M)

Savaşçıların savaşı, karakterler etrafında her zamankinden daha çekici ve her karakterin benzersiz becerileri var. Click Chronicles Idle Hero, oyunculara nefes kesen gerilim, heyecan verici savaşlar sunar; yetenekli oynanışa sahip karakterler havaya uçar ve savaşı hiç bu kadar sert yapmaz. Bakalım bu oyun size nasıl duygular getirecek. Hepsi Click Chronicles Idle Hero’da göründü!

OYUNCULAR İÇİN GENİŞ HARİTADA KEŞFEDİN

Bir dizi bitişik seviye, tutarlı bağlantılarla birbirine bağlanan bir harita tarafından özel olarak seyahat edilir. Seviyeler bir oyun veya olay devresi aracılığıyla bağlanır. Etkinlikler harita boyunca dağıtılır ve tek yapmanız gereken ilgili hediyeleri almak için onları geçmek. Oyun haritası sınırlıdır, ancak etkinlik gerçekleştiğinde oyuncuların keşfetmeleri ve kendilerine meydan okumaları için genişletilecektir. Ayrıca, fethetme yolculuğunda oyuncular için koşullar yaratmak için önemli zorluklar içeren kapılar da var. Harika hediyeler alırsınız; bu büyük aşamalar, haritanın bir bölümünün sonudur. Bu yüzden dövüş yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmak için seviyeyi tamamlamaya çalışın ve birçok çekici hediye kazanın.

Chronicles Boşta Kahraman'ı tıklayın Chronicles Boşta Kahraman'ı tıklayın

YENİ DİRENÇ

Diğer dövüş oyunlarından farklı olarak, bu oyunun yeni bir dövüş şekli var; karakterler savaşacak. Kolayca kazanmak için doğru stratejiye sahip olmanız, rakibinizi yenmeniz, savaş sürecini desteklemek için birçok eşya toplamanız ve karakterinizi yükseltmeniz gerekir. Her seviyede farklı rakipler olacak ve zorluk giderek artacak. Birbirinize karşı, sadece bir kazanan var, bu yüzden tüm çabalarınızı rakibi yenmek ve oyunun ustası olmak için odaklamanız gerekiyor.

KARAKTER ÇEŞİTLİLİĞİ

Oyuna ilk başladığınızda şampiyon seçimi çok önemlidir; hayatta kalmanıza katkıda bulunur; kazanıp kazanamayacağınız, seçtiğiniz şampiyona bağlıdır. Her şampiyonun benzersiz becerileri ve oynanışı vardır. Doğru strateji, dikkatli gözlem, akıllıca seçim, çeşitli sayıda karakter olması gerekir ve sizin için doğru şampiyonu seçmekte özgürsünüz.

Chronicles Boşta Kahraman'ı tıklayın Chronicles Boşta Kahraman'ı tıklayın

ANA ÖZELLİKLER

 • Birçok heyecan verici etkinlik, partinizi oluşturun; diğer kahramanları öğrenip keşfedin ve çekici hediyelerle ödüllendirin
 • Dövüşmek, değiş tokuş yapmak, birbirlerine yardım etmek ve dünyayı keşfetmek için dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla değiş tokuş yapın ve bağlantı kurun
 • Basit arayüz, oynaması kolay, güzel grafik tasarım ve optimize edilmiş, harika bir oyun deneyimi sağlamanın iki ana anahtarıdır.
 • Çok sayıda karaktere sahip geniş harita, oyuncular çeşitli sahneleri ayrıntılı ve net bir şekilde keşfedebilir
 • Oyun size mümkün olan en gerçekçi deneyimi sunuyor ancak makine konfigürasyonu açısından çok fazla bir şey gerektirmiyor ve çok fazla bilgisayar trafiği almıyor.


İndir (96M)

Artık indirmeye hazırsınız Click Chronicles Idle Hero ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir