Cleaner For WhatsApp
Cleaner For WhatsApp

Cleaner for WhatsApp v2.8.9 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Cleaner for WhatsApp, Whatsapp kullanıcıları için bu uygulamanın medyasını tam olarak yönetebildikleri ve alan ve performans sağlamak için silebildikleri için kullanışlı bir uygulamadır. Farklı dosya türlerini kategorilere ayırabilir ve dikkatli bir

Android Android Araçlar
5 ( 419 puan )
Fiyat: $0
İsim Cleaner for WhatsApp
Yapımcı LookAndFeel Lab
Tür Araçlar
Boyut 6MB
Versiyon 2.8.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Cleaner for WhatsApp is the most famous version in the Cleaner for WhatsApp series of publisher LookAndFeel Lab
Mod Version 2.8.9
Total installs 1,000,000+

İndir (6MB)

Cleaner for WhatsApp, Whatsapp kullanıcıları için bu uygulamanın medyasını tam olarak yönetebildikleri ve alan ve performans sağlamak için silebildikleri için kullanışlı bir uygulamadır. Farklı dosya türlerini kategorilere ayırabilir ve dikkatli bir incelemeden sonra bunları silebilirler. Aynı zamanda bunları hızlı bir şekilde farklı yerlere taşıyabilir ve otomatik temizleme ile silebilirsiniz.

WHATSAPP ARŞİVLERİNİ KOLAYCA YÖNETİN

Whatsapp kullanıcısıysanız ve uygulamayı cihazı etkilemeden stabil bir şekilde kullanmak istiyorsanız Cleaner for WhatsApp kullanmalısınız. Whatsapp araçları ile birçok işlemi yönetmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olacak özellikleri bulabileceğiniz için işlevselliği oldukça basittir. Oradan, uygulamayı kullanırken ve daha sonra yedeklemeniz için uygun olan gereksiz alanı boşaltabilirsiniz.

WhatsApp için Temizleyici WhatsApp için Temizleyici

HERHANGİ BİR KULLANICI İÇİN KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Cleaner for WhatsApp’ı kullandığınızda, araçlarınıza neler yapabileceğini gözden geçirebileceğiniz için arayüzü hakkında çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak. Böylece bu araçlar hakkında kolayca farklı seçimler yapabileceksiniz. Ayrıca belirli bir süre sonra bildirimler ve otomatik temizleme mekanizması ile ilgili bazı özellikleri özelleştirebilirsiniz. Oradan Whatsapp’ı kullanırken tamamen güvende olacaksınız.

İHTİYACINIZ OLMAYAN DOSYALARI SİLİN

Cleaner for WhatsApp’ta herkesin yararlı bulacağı özellik, uygulamanın bulabileceği dosya türlerini bulmaktır. Bunları silmenin birçok yolu vardır, ancak çoğunlukla bu medyaların içeriğini gözlemleyecek ve öğreneceksiniz. Ancak o zaman silme işlemini gerçekleştirecek ve cihaz için biraz yer açacaksınız. Aynı zamanda silmenin yanı sıra istediğiniz içerikleri de yedekleyebilirsiniz.

WhatsApp için Temizleyici WhatsApp için Temizleyici

İSTEDİĞİNİZ DOSYALARI TAŞIYIN VE YEDEKLEYİN

Cleaner for WhatsApp’ta bulabileceğiniz ilginç bir nokta, istediğiniz araçları cihazda hızlıca bir yere hareket ettirebilmenizdir. Spesifik olarak, araçlarınızın toplandığı arayüz iki bölüme ayrılacaktır: alma ve gönderme. Böylece, ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz şeyi arayabilir ve seçebilirsiniz. Bunları silmeden önce, cihazınızda bulunmayan ancak istediğiniz içeriği yedekleyebilirsiniz.

ÖZEL DOSYALARINIZI SİLİN

Sürekli dosyalara bakmaktan ve onları sürekli silmekten bıktıysanız, otomatik temizleme olan ilginç bir yöntem kullanabilirsiniz. Özellik ihtiyaçlarınıza göre açılıp kapatılabilir. Aynı zamanda bu silmeyi ayarlamak için kriterleri de bulabilirsiniz. Whatsapp’ın depolama alanının normale dönmesi için silmeniz gereken sabit bir süreye veya bir depolama sınırına göre dosyaları silebilirsiniz.

WhatsApp için Temizleyici WhatsApp için Temizleyici

KULLANMANIZ İÇİN ÇOK DİL

Kullanıcılar, kullanımı kolay arayüzler ve özelliklerin yanı sıra, nihayetinde dil özelleştirmesi başta olmak üzere birçok farklı özelleştirme bulabilirler. En iyi anladığınız dili kullanarak uygulamanın özelliklerine erişmenizi sağlar.

Uygulamanın özellikleri aşağıdaki nedenlerle Whatsapp kullanıcıları için avantajlıdır:

  • Kullanıcılar, farklı medya türleri ile Whatsapp’ın depolanmasını kolay ve sezgisel olarak yönetebilecekler.
  • Uygulamanın sağladığı eksiksiz bilgiler ile silme işleminizi verimli ve bölünecek dosya türüne göre gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yer boşaltmaya başlamadan önce dosyaları yedekleyebilmek için istediğiniz dosyaları hızlı bir şekilde yeni bir konuma taşıyabilirsiniz.
  • Cihazdaki kişiselleştirme tamamen çeşitlidir ve otomatik temizleme özelliği, temizliği daha rahat gerçekleştirmenize yardımcı olur.
  • Çoklu dil desteği ve kullanıcı dostu bir arayüz ile gerçekten de herhangi bir kullanıcı uygulamanın özelliklerine tam olarak erişebilir.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cleaner for WhatsApp ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir