Clean Road
Clean Road

Clean Road v1.6.32 APK MOD (Sınırsız Para/Reklamsız) indir 2022

Yol karla kaplıysa ve trafik sıkışıksa ne yapacaksınız? Elbette, oyuncunun tüm şehir için karı temizlemekle görevlendirileceği Temiz Yol'dan bir kar temizleme makinesine ihtiyacınız olacak. Bu simülasyon oyunu, oyuncuyu bir senaryodan diğerine götüre

Android Android Simülasyon
5 ( 363 puan )
Fiyat: $0
İsim Clean Road
Yapımcı SayGames Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 43MB
Versiyon 1.6.32
MOD Sınırsız Para/Reklamsız
Orjinal Google Play
Clean Road is the most famous version in the Clean Road series of publisher SayGames Ltd
Mod Version 1.6.32
Total installs 50,000,000+

Yol karla kaplıysa ve trafik sıkışıksa ne yapacaksınız? Elbette, oyuncunun tüm şehir için karı temizlemekle görevlendirileceği Temiz Yol’dan bir kar temizleme makinesine ihtiyacınız olacak. Bu simülasyon oyunu, oyuncuyu bir senaryodan diğerine götürecek ve bir dizi kar temizleme aracının kontrolü sizde olacak. Ödüllendirici bir iş, bu işten hatırı sayılır bir kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır.

Temiz Yol Temiz Yol

İLGİNÇ VE FAYDALI BİR İŞ

Şehrin tüm sokakları bembeyaz karla kaplı ve şehir halkı bu konuda zor günler geçiriyor. Görünüşe göre yağan kar miktarı artıyor ve insanların hareket ve faaliyetlerine engel oluyor. Dikkat çekici olan şey, bu fenomenin üstesinden gelmek için hala belirli bir planın olmamasıdır. Ancak, tüm yollarda karı temizleyebilen bir kar temizleme makinesi icat ettiğiniz için herkes içiniz rahat olsun.

Şehrin sokaklarında dolaşan bir dizi kar temizleme aracını kontrol edeceksiniz. Göreviniz, şehirdeki insanların seyahat edebilmesi ve tüm araçların normal şekilde çalışabilmesi için yollardaki karı temizlemektir. Clean Road, görevi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek için gerekli tüm makineleri kullanmanıza izin verecektir. En önemlisi, daha yükseğe çıkma yeteneğini artırmak için aynı anda çok sayıda kar temizleme aracını kontrol edeceksiniz.

Temiz Yol Temiz Yol

İŞİN İLERLEMESİNİ DESTEKLEYİN

Şimdi tüm sokaklardaki kar miktarı hatırı sayılır düzeyde ve insanlar gitgide daha fazla yürümek zorunda. Bu yüzden oyuncuların herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmalarını hızlandırmaları gerekiyor. Ancak, oyunun makineleri ve beraberindeki destek cihazlarının sayısı, ilerlemeyi hızlandıracak kadar büyük değil. Bu nedenle, oyuncuların daha büyük makineleri kullanabilmek için bir dizi zorlukta iyi performans göstermeleri gerekir.

Özel olan şu ki, şehrin belirlediği işi yapabilmek için daha fazla işçi çalıştırmanız gerekiyor. Bu büyük iş büyük bir gelir kaynağı olacak, belli bir süre gerçekleştirdikten sonra size ödeme yapılacak. Bu sorun, daha fazla makineye yatırım yapmanıza yardımcı olacaktır. Temizlik sürecinde çok büyük engeller çıkacaktır, şehirdeki insanların evlerine ve arabalarına çarpmamaya dikkat edin.

SOKAKTA HER ŞEYLE İŞBİRLİĞİ YAPMAKTAN KAÇININ

Şehrin ana yollarında dolaşan tüm kar küreme makinelerinin kontrolünü yapacaksınız. Oyunculara Clean Road APK tarafından büyük bir harita sağlanacak, böylece her sokağı temizleyebilmeleri için bilecekler. Kar küreme, kürek çekme ve kürekle büyük bir yığın oluşturma gibi şeyler yapın. Çok küçük ara sokaklarda oyuncuların girmek için küçük arabaları kullanmaları gerekiyor. Özellikle yayalarla, onların evleriyle ve araçlarıyla çarpışmaktan kaçınmamız gerekiyor.

Temiz Yol Temiz Yol

Bu sayede Clean Road, gelişmişliği nedeniyle birçok oyuncuyu kendine çekiyor gibi görünüyor. Oyun, bir dizi temizlik günü gerçekleştirebilmeniz için sokakları giderek genişletiyor. Zorluklar gitgide daha fazla verilecek ve oyuncuların sokağı temiz ve güzel tutmak için yapmaları gerekiyor. İşin ilerlemesini sağlamak için destekleyici makine ve ekipmanı yükseltmeniz yardımcı olacaktır.

– Tüm insanların çalışmasının engellenmediğinden emin olmak için tüm şehir için kar temizleme görevini üstlenin.
– İşin sorunsuz yürümesi için büyük kar küreme makinelerinin ithalatını yapın.
– Çalışma programını sağlayın ve daha büyük iş zincirini yürütmek için daha fazla işçiye ihtiyaç duyun.
– Tüm kar temizleme işlerinizi garanti altına almak için çeşitli makine ve destek ekipmanlarını yükseltin.
– İnsanlarla çarpışmaktan kaçının ve gereksiz kayıpları önlemek için hareketin akışına dikkat edin.


İndir (43MB)

Artık indirmeye hazırsınız Clean Road ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSayGames Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir