Clean Master
 Clean Master

Clean Master APK MOD v1.1.8 (Vip/Kilitsiz) indir 2022

Bir cihaz ne kadar güçlü olursa olsun, biraz zaman alacaktır. Ayrıca biraz yavaşlayacaktır. Dikkat etmezseniz, kullanmaya devam edebilirsiniz ve bir süre sonra gerçekten çözmeniz gereken bir problem haline gelecektir. Sorun basittir ve sadece onu kul

Android Android Uygulama
5 ( 695 puan )
Fiyat: $0
İsim Clean Master
Yapımcı Cheetah Mobile
Tür Uygulama
Boyut 23MB
Versiyon 1.1.8
MOD Vip-Kilitsiz
Orjinal Google Play
Clean Master is the most famous version in the Clean Master series of publisher
Mod Version 1.1.8
  • Kilidi Açılmış VIP Özellikleri

Bir cihaz ne kadar güçlü olursa olsun, biraz zaman alacaktır. Ayrıca biraz yavaşlayacaktır. Dikkat etmezseniz, kullanmaya devam edebilirsiniz ve bir süre sonra gerçekten çözmeniz gereken bir problem haline gelecektir. Sorun basittir ve sadece onu kullandığınız süreçte, birçok gereksiz dosya cihazda depolanır ve saklanır. Az sayıda kaynak kaplar, ancak birikim yüksekse işlem hızını etkiler. PC işletim sisteminde en ünlüsü muhtemelen CCleaner ve akıllı telefon dünyasında belki de en ünlüsü Clean Master APK .

Size reklamını yaptığı şey için doğru hizmeti veren gerçekten kullanışlı bir uygulamadır. Sonuç olarak, yayıncı Cheetah Mobile, tüm uygulamaları için en az 2 milyar indirme topladı. Hepsi daha hızlı ve verimli çalışabilmeleri için mobil cihazları temizlemeyi amaçlayan ürünlerdir. İstediğiniz her şey Cheetah Mobile’ın mağazasında mevcut. Ancak normal bir telefon kullanıcısıysanız, her şeyi karşılayabilmek için tek başına “Clean Master – Antivirus, Applock & Cleaner” yapmanız yeterlidir.

clean master apk indir modkiwi com 1 clean master apk indir modkiwi com 2

Kullanıcılar, uygulamaya ilk bakışlarından itibaren bunun son derece profesyonel bir ürün olduğunu hissettiler. Temel olarak, piyasaya sürülmesinden bu yana her hafta her şey düzeldi. Bu nedenle, neredeyse tasarımı dünya çapındaki tüm kullanıcıları memnun ediyor. Bununla birlikte, onunla yapmadığınız bir şey varsa, Google Play’in yorum işlevi aracılığıyla yayıncıyla özgürce görüşebilirsiniz. Sürekli olarak fikirleri özümseyecek ve ihtiyaçlarına uygun yeni yamalar üreteceklerdir.

Alan temizleyici ile en iyi optimizasyon araçları

 

Kullanıcılarla yüksek etkileşim ile, “Clean Master”, onlara telefonunuzu en kısa sürede temizlemek için yalnızca birine basmanız gereken bir ekran verecektir. Sadece birkaç saniye sonra cihazınızın eskisinden çok daha hızlı olduğunu hissedeceksiniz. Temel olarak, kullanım sırasında oluşan tüm gereksiz dosyalar silinerek temizlenir. Ancak sistemde sıkışmış bazı dosyalar da olacaktır. Kullanıcıların yalnızca uygulamaya tüm cihazı taramasını ve her şeyi bulacağını söylemesi gerekir. Ve sonra, bir şeyi silmeniz gerekip gerekmediğine karar verecek son kişi siz olacaksınız. Bazen telefonunuzda uzun süre saklamak istediğiniz şeyleri gereksiz dosyalar kullanmadan yanlış tanımlayacağından, gelişmiş silme ile cihazınızdan herhangi bir şeyi kaldırmadan önce dikkatli olun.

Ayrıca, telefonun gücünü optimize etmek için iki hayati işlevi daha barındırıyor. Applock, akıllı telefonunuzu her zaman herhangi bir fiziksel erişimden korur. Yalnızca bir parola elde etmesi gereken kullanıcılar, dünyadaki hiç kimsenin aygıtlarını parola girmeden kullanamayacağından emin olabilir. Ayrıca, izinsiz olarak kasıtlı olarak erişen kişilerin yüzlerini yakalayarak cihazınızı daha da güvenli hale getirmek için birkaç araç olacak. Bu bir donanımdır ve yazılım bu dünyadaki tüm yaygın virüslere karşı güvenlidir. Şüpheli yazılım taranır.

clean master apk indir modkiwi com 3

Ana Özellikler

Clean Master’ın birçok kullanışlı özelliği var, ancak burada görmezden gelemeyeceğiniz bazı özellikler var.

Nerede olursanız olun virüs taraması yapın – Clean Master, telefonunuzda her zaman arka planda çalışır, bu da standart uygulamalardan daha fazla pil gücü tükettiği anlamına gelir. Ancak, telefonunuzun güvende olmasını sağlayacaktır. Yüklenen tüm uygulamalar veya kaldırılan uygulamalar (.APK dosyaları), cihazınıza otomatik olarak mesaj gönderme, örtülü veri gönderme gibi tehlikeli içerik içeriyorsa uyarılır…

Boost Mobile – Bu en çok kullanılan özelliktir. Uzun süredir aktif olmadığınız uygulamaları otomatik olarak durdurarak cihazınızın daha sorunsuz çalışmasını sağlar. Bu, RAM kapasitesini önemli ölçüde artırır ve elbette cihazınız çok daha hızlı olacaktır.

Pilden tasarruf edin – Bir gününüz varsa, pilin en önemli şey olduğundan emin olun. Ancak akrabalardan veya herhangi birinden gelen aramalar nedeniyle telefonu kapatamazsınız. Endişelenmeyin, telefonunuzun pil kapasitesini optimize ederek Pil Tasarrufu özelliğini kullanabilirsiniz. Tek bir dokunuşla, çok fazla pil kapasitesi tüketen uygulamalar otomatik olarak durdurulurken, CPU da daha düşük kapasitede çalışacak şekilde optimize edilerek cihazın pil ömrünün uzatılmasına yardımcı olur.

Uygulamayı kilitle – Hassas uygulamalarınız var ancak telefonunuz için bir şifre belirlemek istemiyor musunuz? Applock özelliği, her uygulama için şifreleri en etkili şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.


İndir (23MB)

Artık indirmeye hazırsınız Clean Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir