Clash Royale
Clash Royale

Clash Royale v3.2872.3 APK (Sınırsız Kaynak) indir 2022


Bugün dünya oyunlarının çoğu çevrimiçi işlevler sunuyor ve aynı zamanda insanların birçok farklı oyunda birlikte mücadele etmeleri için ana eğlence kaynağı. Türe bağlı olarak, oyun tarzı farklıdır ve gerçek zamanlı strateji türünde işler her dakika d

Android Android Oyun
5 ( 698 puan )
Fiyat: $0
İsim Clash Royale
Yapımcı Supercell
Tür Oyun
Boyut 208MB
Versiyon 3.2872.3
MOD Sınırsız Kart
Orjinal Google Play
Clash Royale is the most famous version in the Clash Royale series of publisher
Mod Version 3.2872.3
 • Sınırsız Elmas ve Altın
 • Mastar göğüs
 • En iyi royales özellikleri (Global)
 • Royale Haberleri (Haberler, Esporlar)
 • Tüm İfade Destesi kilidi açıldı
 • Tüm Savaş Destesi kilidi açıldı
 • 1'e 1 ve 2'ye karşı 2 Savaş
 • Düzenli Güncellemeler
 • Yeni Birlikler / Tüm sandıkların kilidini açma süresi Sıfır


İndir (208MB)

Bugün dünya oyunlarının çoğu çevrimiçi işlevler sunuyor ve aynı zamanda insanların birçok farklı oyunda birlikte mücadele etmeleri için ana eğlence kaynağı. Türe bağlı olarak, oyun tarzı farklıdır ve gerçek zamanlı strateji türünde işler her dakika daha yoğun ve stresli hale gelir. Bu makale, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için daha fazla esnekliğe ve sezgiye sahip eğlenceli bir kart savaşları oyunu olan Clash Royale APK ‘ yı tanıtacak. Ayrıca, bu oyun Clash of Clans ile aynı yayıncıyı paylaşıyor, bu nedenle eğlence, oyuncuların gerçek zamanlı strateji türüyle yeni bir stil keşfetmeleri için arzu edilir.

clash royale apk indir modkiwi com 1 clash royale apk indir modkiwi com 2

BASİT AMA İLGİLENDİRİCİ STRATEJİ OYUNU

Clash Royale, oynanışı ve üstün özellikleri sayesinde çok seviliyor ve birçok olumlu yorum aldı. Oyun, oyuncunun kartlarını savaş alanına çağırdığı ve mevcut yollara yerleştirdiği yeni bir strateji tarzı sunuyor. Oradan, birimler savaşmak, saldırmak ve yol boyunca her şeyi savunmak gibi kendi işlerini yapacaklar. Bu, oyunun basitliğini ve arkadaşlığını gösterir ve oyunculara genel oyuna kolay erişim sağlar ve gelecekteki savaşlara hazır olur. Oyun, oyunu daha zengin ve eğlenceli hale getiren birçok çekici özellik ve işleve ve benzersiz bir oynanışa sahip olacak.

GÜVENİLİR ASKERLERİNİZİ VE BÜYÜLERİNİZİ ÇAĞIRIN

Oyuncular savaşa girmeden önce belirli bir deste kart kullanabilirler ve hepsi savaş alanında rastgele görünür. Ancak, oyuncunun onları toplamak için belirli bir miktarda uyumluluk puanına ihtiyacı olacak ve puanları yeniden doldurması biraz zaman alacak. Bu nedenle, oyuncu mükemmel bir gözleme sahip olmalı ve rastgele savaşları kazanmak için kademeli olarak makul kararlar vermelidir. Her kart her bir savaşçıyı temsil eder, ancak performans ve enerji tüketimi bakımından farklılık gösterirler ve bu aynı zamanda oyuncunun yaratıcılığını ve taktik yeteneklerini yeni zirvelere taşır. Askerlerin yanı sıra, oyuncu geniş alan büyülerini toplayabilir ve bunları harita arazisine atabilir.

clash royale apk indir modkiwi com 3 clash royale apk indir modkiwi com 4

KUVVETLERİNİZİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN GÜÇLÜ KARTLAR TOPLA

Bu oyundaki tüm dövüş veya performans birimleri sihirli kartlara yerleştirilir ve oyuncular bunları çeşitli şekillerde toplayabilir. En basit yöntem, her savaştan sonra bir ödül sandığı açmaktır ve ödül sayısı sandığın nadirliğine bağlı olacaktır. Tüm kartların istatistikler, beceriler ve savaş alanına getirdiği efektler gibi özellikleri vardır. Bu, oyuncunun destesini zenginleştirecek ve güçlü bir kart destesi geliştirmek için gereken tüm yöntemleri anlarlarsa güçlü kombinasyonlar oluşturabilirler. Gelecekte oyuncular, performansı artırmak için gerekli tüm kartları ve ek kaynakları toplarlarsa her birimi yükseltebilirler.

YÜKSEK EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Clash Royale, AI veya oyuncularla yapılan savaşlarda oyunculara mutlak eğlence ve rahatlama getirmek istiyor. Bu nedenle oyun, oynanışı daha heyecanlı hale getiren etkileyici özelliklerle birlikte birçok farklı oyun modu sunuyor. Ayrıca, her ekstra oyun modunun çekici ödülleri vardır ve oyuncuların savaş alanında becerilerini geliştirmeleri için birçok koşulla birlikte gelirler. Çoklu oyun modları ayrıca oyuncuların arkadaşlarına ve diğer oyunculara katılmasına ve desteleriyle en etkileyici sinerji saldırılarını gerçekleştirmesine izin verir.

EĞLENCELİ, GÖZ ALICI VE HEYECAN VERİCİ GÖRSELLER

Oyunu öne çıkaran ve yaygın olarak sevilen birçok unsur var ve bunlardan biri de göz alıcı görsel ve grafik kalitesi. Ayrıca, grafikler her yaştan oyuncuya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır ve yaratıcı ve göz alıcı efektlerle birlikte gelir, bu da savaşı oyuncular için daha heyecanlı hale getirir. Sadece bu da değil, savaş birimleri yeni ve özel bir şekilde tasarlandı, tüm oyun için mükemmel bir görsel oluşturuyor ve oyuncunun deneyimini canlandırıyor.

clash royale apk indir modkiwi com 5 clash royale apk indir modkiwi com 6

DENGELİ BİR ARENADA DİĞER OYUNCULARLA DUEL

Oyuncu, yapay zekaya karşı verilen savaşlarda hüsrana uğrarsa, çevrimiçi savaşlar yoluyla diğer oyunculara meydan okuyabilir. Tüm savaşlar gerçek zamanlıdır ve oyuncuların kazanmak için tüm mükemmel kart kombinasyonlarını kullanmaları gerekecektir. PvP modu için savaş haritaları yenilikçi ve özgündür, görkemli sergiler ve aynı zamanda oyunculara taktik geliştirmek için çok sayıda farklı yöntem sunar. Arenayı kazanmanın ödülleri cömert ve özeldir ve oyunculara özel kartlar geliştirmeleri için özel öğeler verir.

Clash Royale APK benzersiz ve özgün bir oynanışa sahiptir ve oyuncuların özünün tadını çıkarması için eğlence ve mizahla doludur. Kart sistemi, etkinlikler, özel aktiviteler ve PvP modu gibi oyunun içeriği olağanüstü ve eğlenceli unsurlardır. Buna eşlik eden çok sayıda cömert ödül, oyunu öne çıkaran ve geniş çapta popüler yapan bir oyundu.


İndir (208MB)

Artık indirmeye hazırsınız Clash Royale ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Hikmet

Güzel

Cevapla -

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir