Clash Of Kings
Clash Of Kings

Clash of Kings v7.43.0 APK MOD (Sınırsız Para/Kaynak) indir 2022


Stratejik oyunlar, şehir kurma ve düşmanlara karşı savaşma her zaman birçok oyuncuyu cezbetmiştir. Bu da oldukça anlaşılır çünkü bu tür bir oyun, oyundaki karakterleri ve süreçleri takip etmek için çok fazla zaman gerektirmez. Ayrıca, nasıl lider olu

Android Android Oyun
5 ( 803 puan )
Fiyat: $0
İsim Clash of Kings
Yapımcı Elex Wireless
Tür Oyun
Boyut 205MB
Versiyon 7.43.0
MOD Sınırsız Para/Kaynak
Orjinal Google Play
Clash of Kings is the most famous version in the Clash of Kings series of publisher Elex Wireless
Mod Version 7.43.0

İndir (205MB)

Stratejik oyunlar, şehir kurma ve düşmanlara karşı savaşma her zaman birçok oyuncuyu cezbetmiştir. Bu da oldukça anlaşılır çünkü bu tür bir oyun, oyundaki karakterleri ve süreçleri takip etmek için çok fazla zaman gerektirmez. Ayrıca, nasıl lider olunacağı konusunda oyunculara en gerçekçi deneyimi de sağlar. Dolayısıyla Clash of Clans , Castle Clans, Rise of Kingdoms vb . isimler bu kadar büyük bir topluluk oluşturabiliyor.

Destansı bir çevrimiçi çok oyunculu RPG

Bu kardeşlerin yanı sıra Clash of Kings: Wonder Falls da bu tür oyunlarda oldukça yüksek bir yere sahip. Aynı zamanda bir lider olarak devasa bir askeri sistemi çalıştırmanın aynı deneyimini sunuyor. Ancak “Clash of Kings: Wonder Falls” hala dünya çapında birçok oyuncu arasında çok popüler olan çekici farklılıklara sahip. Oyunda nihai amaç kral olmak değil, tek kral olmaktır. Bu, gücünüzü ve ordunuzu başka yerlere gitmek ve onları yok etmek için kullanmak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Sonunda, bu dünyanın bir lidere ihtiyacı var. Sensin.

Elex Wireless, bu tür taktik oyun ürünlerinde uzmanlaşmış bir oyun yayıncısıdır. Oyuncular, Clash of Queens, Heroes War ve hatta başka bir Clash of Kings APK gibi benzer isimleri kolayca bulabilirler. Her oyunun, oyuncuların erişmesini ve etkileyici hissetmesini kolaylaştıran farklı özelleştirmeleri vardır. Aynı zamanda kendini tekrarlamadan ihtiyaç duyulan çeşitliliği de beraberinde getirir.

Yeni genişleme: Wonder Falls

Özünde, tüm krallıkları inşa etmek için sahip olduğunuz kaynakları kullanmanız gerektiğinde bu oyunlar tamamen aynıdır. Birçok farklı komutanlıktan güçlü bir ordu kurmak, iki ülke arasındaki savaşlara katılmak, savaşmak veya daha sonra düşmanla savaşmak için sağlam bir kale inşa etmek için geri çekilmek. Bu epik çok oyunculu çevrimiçi RPG, dünyanın en güçlü ortaçağ imparatorluklarından birini inşa etmek ve tüm topraklara hükmetmek için size her fırsatı verecek. Ayrıca sadece basit bir dövüş oyunu değil, aynı zamanda bu dönemi karakterize eden hayali unsurlara da eklendi. Ejderhalar, cadılar ve fantastik yaratıklar sayesinde oyundaki savaşlar çok daha destansı hale gelecek.

Clash of Kings: Wonder Falls oldukça rekabetçidir, bu nedenle dünya çapındaki bu krallara karşı MMO savaşları kaçınılmazdır. Aslında, her oyuncunun kendine ait bir krallığı vardır, bu yüzden zamanla güçlerini artırmak için saldırmak zorunda kalacaklar. Dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncu sizi her an alt etmek için bekliyor.

Dünyanız, yönetimi kolay alanlara bölünmüş 4 geniş alandan oluşacaktır. Bu bölgeler de her zaman birbiriyle çatışır, bu yüzden hepsini ele geçiren siz olmalısınız. Bu güçler Dragon-born olacak, Viking, Yamato ve Huaxia’nın ayrı güç şeyleri var. Bu dünyayı fethedebilmeniz için en iyi askeri tedarik olacaklar.


İndir (205MB)

Artık indirmeye hazırsınız Clash of Kings ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir