Advertisements

Clash of Clans v14.635.5 MOD APK (Full Sürüm) indir 2022

Clash of Clans v14.635.5 MOD APK (Full Sürüm) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriOyun
4 ( 810 Puan )
Price: $0
İsim Clash of Clans
Yapımcı Supercell
Tür Oyun
Boyut 168MB
Versiyon 14.635.5
MOD Bilgisi Full Sürüm
Orjinal Google Play
Clash of Clans is the most famous version in the Clash of Clans series of publisher
Mod Version 14.635.5
Advertisements

indir (168MB)
 • Belediye Binası 13 / İnşaatçı Salonu 9
 • PvP, PvE,  Çalışan Komutlar 
 • Sınırsız Para / Altın / Kaynaklar
 • Sıfır derleme süresi,  ücretsiz yükseltmeler
 • Bir klan oluşturun ve diğer oyuncularla sohbet edin
 • Küresel sohbet mevcut
 • Mevcut kahramanlar olarak birlikler /  Mastar yerleştirme
 • Yepyeni bir Kuşatma Makinesi!
 • Seviye Atlama Durduruldu!
 • Belediye Binası 13 İçeriği
 • Kahraman yükseltilirken Kahraman Görünümünü değiştirmeye izin ver

Clash Of Clans Hileli Apk indir Mod Sınırsız Elmas ve Altın İksir Hileli Full Android 

Supercell firması tarafından geliştirilen ve yayınlanan Clash of Clans Şehir Kurma ve Savunma oyununu sizlere Sınırsız Altın, İksir ve Elmas Hileli Mod Apk olarak sunuyorum. Aşağıdaki sunduğum linklerden oyunu indirerek sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynamaya başlayıp, köyünüzü hızlı bir şekilde geliştirebilir ve önünüze çıkan tüm köyleri dümdüz bir hale getirebilirsiniz.

Clash of Clans Hileli Apk‘da sizler küçük köyünüzü geliştirip büyüteceksiniz. Köyünüzü büyütme yolunca bir çok emek harcayacaksınız. Köyünüze her birinin farklı farklı işe yaradığı binaları dikeceksiniz. Binalardan köyünüzün gelişimi ve güçlenmesi için gerekli eşyalar üretecek ve seviyelerini yükselteceksiniz. Kendinize bir stratej belirleyerek belirlediğiniz strateji doğrultusunda ordunuzu kuracak ve ordudaki askerlerinizin seviyelerini yükselterek daha güçlü bir hale getireceksiniz. Ordunuz ile diğer köylere saldırarak diğer köylerin ganimetlerini çalacaksınız. Bu ganimetler sayesinde de köyünüzü daha hızlı bir şekilde geliştirebileceksiniz. Köylere saldırırken ordunuza destek amaçlı büyüler kullanacak ve kullandığınız büyülerin seviyelerini yükselteceksiniz. Büyüleri doğru yerlerde kullanarak askerlerinize büyük destek verebilecek ve kazanamayacağınız savaşların bile gidişatını değiştirebileceksiniz.

Clash of Clans Hileli Mod Apk

Clash of Clans Mod Apk‘da siz diğer köylere saldırabildiğiniz gibi diğer köy sahipleri de sizin köyünüze saldırabiliyor. Bu yüzden de köyünüzü savunma bakımından da geliştireceksiniz. Surlar inşa edecek, savunma silahları dikecek ve tuzaklar kuracaksınız. Tüm bunları ise yine belirli bir strateji ve plan içerisinde yaparak düşman askerlerini bertaraf edebileceksiniz. Bu savunma silahlarını ve surların seviyelerini yükselterek savunma silahlarının daha çok zarar vermesini ve surların da daha zor yıkılmasını sağlayarak gelen düşman askerlerinin işini zorlaştıracaksınız. Düşmanlarınızın köyünüzü yıkıp tüm ganimetinizin çalmasını engellemek için en iyi stratejiyi ve planı oluşturmaya çalışacaksınız ve bunu yaparken de köyünüzü çok kez sıfırdan düzenleyebileceksiniz.

Oyunda daha güçlü bir hale gelebilmek için klan kuracak veya klanlara katılacaksınız. Clash of Clans hileli apk indir, katıldığınız veya kurduğunuz klan ile klan içerisindeki arkadaşlarınızla bir birinize asker gönderebileceksiniz. Bu sayede köyünüze bir baskında veya bir köye saldırdığınız da klan arkadaşlarınızın gönderdiği askerleri de kullanarak galibiyet şansınızı daha da çoğaltacaksınız. Ayrıca köyünüze saldırı olduğunda bu askerler, düşman askerlerine saldırarak köyünüzü korumak için destekte bulunur. Klanınız ile beraber klan savaşlarına katılarak dünyadaki diğer insanlara karşı beraber savaşabileceksiniz. Kazandığınız savaşlardan ise yine ganimetler ve yeni büyüler elde edeceksiniz.

Özelliklerini saydığımız bu heyecan verici strateji dolu çevrim içi savaşlara katılacağınız oyunu sizlere Clash of Clans Altın, İksir ve Elmas Hileli Mod Apk olarak aşağıdaki linklerden oyunu paylaşıyorum. Oyunda köyünüzü geliştirirken bazı sıkıntılar yaşanabiliyor. Her zaman galibiyet elde edemeyebilir ve birileri köyünüze saldırdığında ise ganimetleriniz elinizden gidebilir. Bu durum ise sizlere oldukça fazla zaman kaybettirir. Bu zaman kaybı oldukça sıkıcı bir durum olduğu için oyunu aşağıdaki linklerden hemen Hileli Mod Apk olarak paylaştığım linklerden indirerek, sorunsuz bir şekilde hemen oynamaya başlayın ve hileli olarak sınırsız altın, iksir ve elmasa sahip olarak köyünüzü rakip köylere göre daha hızlı geliştirin ve tüm rakip köylerini yakıp yıkın.

Coc Sınırsız Altın – İksir – Elmas Hileli Apk indir

Sizler için sürekli sitemizden Android Hileli Oyun paylaşımları yapmaktayız. Clash of Clans gibi bir çok Hileli oyunlara ulaşmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın ve dilediğiniz Android oyununu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Hileli oyunların yanı sıra Android Markette ücretli bir şekilde satılan oyunları da Android Oyun Apk indir kategorisinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz oyunları sorunsuz bir şekilde Hileli oynayabilirsiniz. Hemen kategoriyi ziyaret ederek dilediğiniz oyunu indirmeye başlayın.

 

Clash of Clans v14.635.5 MOD APK (Full Sürüm) indir 2022 indir

Advertisements

indir (168MB)

Artık indirmeye hazırsınız Clash of Clans ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Mehmetkorkmaz

Mantıklï oyun

Cevapla-
Mehmetkorkmaz

Bütün zamanımı bu ayunla geçirebilen zevkle

Cevapla-
Mehmetkorkmaz

Oyun çok güzel eğlenceli ellerinize sağlık

Cevapla-
Pubg mobile

Guzel

Cevapla-

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.