Civilization Revolution 2
Civilization Revolution 2

Civilization Revolution 2 v1.4.5 APK + OBB indir (Tam Ücretli) 2022


Kendi şanlı imparatorluğunuzu inşa etmede lider olmak, bu oyunu bildiğiniz zaman parmaklarınızın ucunda son derece basit olmayacak. Civilization Revolution 2, sizi insanlık tarihindeki her kritik dönüm noktasına geri götürecek. Tarihteki belirleyici

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 159 puan )
Fiyat: $0
İsim Civilization Revolution 2
Yapımcı 2K Inc
Tür Strateji Oyunları
Boyut 24M
Versiyon 1.4.5
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Civilization Revolution 2 is the most famous version in the Civilization Revolution 2 series of publisher 2K Inc
Mod Version 1.4.5
Total installs 100,000+

İndir (24M)

Kendi şanlı imparatorluğunuzu inşa etmede lider olmak, bu oyunu bildiğiniz zaman parmaklarınızın ucunda son derece basit olmayacak. Civilization Revolution 2, sizi insanlık tarihindeki her kritik dönüm noktasına geri götürecek. Tarihteki belirleyici tarihi anlar ve ünlü insanlar gözlerinizin önünde yeniden yaratılacak. Bu heyecan verici imparatorluk oyununun yeni güncellemesi, iyileştirmeler ve beklenmedik özelliklerle gelecek.

Medeniyet Devrimi 2

MUHTEŞEM KARAKTERLER, ETKİNLİKLER İLE YENİ GÜNCELLEME

Yeni teknoloji yapay zeka, Civilization Revolution 2’ye eklendi. Bildiğiniz gibi bu teknoloji insan uygarlığında bir dönüm noktası olarak kabul ediliyor. Özellikle, dünya çapındaki diğer ünlü tarihi liderlerle birlikte, yeni Çinli lider Civ – Taizong of Tang da bu yeni güncellemeye eklendi.

Ek olarak, bu oyun aynı zamanda dronlar, nakliye uçakları ve hafif zırhlar dahil olmak üzere özel yeni birimlerin görünümünü de içeriyor. Yeni etkinlik haritası da yaklaşan önemli olaylara hitap edecek şekilde güncellendi. Bu sürümü memnuniyetle karşılayalım, bu harika strateji oyununda ilginç sürprizler olacak.

Medeniyet Devrimi 2

İMPARATORLUĞUNUZU DOĞUM GÜNÜNDEN MODERN MEDENİYETE KADAR KURUN

Civilization Revolution 2, Civilization serisinin bir yan ürünü ve Civilization Revolution’ın devamı olan popüler bir strateji oyunudur. Bu oyun, sahip olduğunuz tüm entrika ve stratejilerle kendi görkemli imparatorluğunuzu kurmanız için size meydan okuyor. Bu bölüm size 3D grafiklerde sunulan akıcı görseller ve sizi şaşırtacak benzersiz taktik derinlikler sunar.

Bir imparatorluğun lideri olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İnsanlığın vahşi başlangıcından daha uygar moderniteye kadar uzun bir imparatorluk kurma süreciyle karşı karşıya kalacaksınız. Tarihsel dönüşümlerden, belirleyici şiddetli savaşlardan geçmeniz, ardından ülkeler arasında ittifaklar kurmanız ve yavaş yavaş yeni teknolojileri keşfetmeniz, onları daha müreffeh geliştirmeniz gerekecek.

GÜZEL 3D GRAFİKLER

Medeniyet Devrimi 2’nin bu bölümdeki grafikleri çok önemli bir şekilde yükseltildi ve geliştirildi. Hikayeler güzel 3D görüntülerle anlatılır. Görüntüler, en sıra dışı oyuncuları bile tatmin edebilecek şekilde her ayrıntıya kadar dürüst ve titizlikle tasvir edilmiştir. Bu, bu seriye özgü kullanıcı dostu arayüzü ve dokunmatik cihazlar için sezgisel ve kullanımı kolay kontrol sistemini kaybetmeyecektir.

Medeniyet Devrimi 2

TARİH YAZACAKSINIZ

Tarihi seviyorsanız ve tarih hakkında çok fazla bilgiye sahipseniz, oyunda İngiltere Başbakanı Churchill, Başkan Amerika Kennedy ve hatta ünlü Rus devrimcisi Lenin gibi ünlü tarihi şahsiyetleri görmek sizi şaşırtacak ve heyecanlandıracaktır. Ekonomik savaşlar veya saldırganlık savaşları gibi tarihi savaşlar önünüzde yeniden yaratılacak. Gerçek bir lider gibi tarihi kendiniz yeniden yazabileceksiniz.

Civilization Revolution 2 ile oyuncular Japonya, Amerika, Rusya arasında düşünebilirsiniz, verilen birçok seçenekle kendi imparatorluklarını inşa etme görevine sahipler. Seçiminizi yaptıktan sonra şehrinizi keşfetmeye ve inşa etmeye başlayacaksınız. Dünya haritasında imparatorluğunuza paralel olarak başka medeniyetler de var ve gelişiyor. Diğer liderlerle tanışmayı ve bilimsel ve teknolojik çalışmaların değişimini tartışmayı düşünebilirsiniz.

Medeniyet Devrimi 2

BİRÇOK ŞEKİLDE KAZANABİLİRSİNİZ

Oyunu kazanmanın dört yolu vardır ve her galibiyetin bunu başarmak için farklı yolları vardır. İlk yol, diğer ülkelerin tüm başkentlerini tekelleştirmek için dünyayı kanlı savaşlarla yönetebilmenizdir. İkinci yol, ekonomik bir imparatorluk kurmaktır; sadece 20 bin parça altın topla ve Dünya Bankası’nı inşa et; zafer senin olacak. Üçüncü yol, eşsiz bir uluslararası kültüre sahip bir medeniyet inşa etmek, bir Birleşmiş Milletler inşa etmek ve güzel harikalara sahip birçok büyük şehre sahip olmaktır. Son yol, bilimde olağanüstü başarılara sahip olmak, kazanmak için Alpha Centauri’ye uzay gemisini savunan dünyada ilk olmak.

Buraya kadar okuduktan sonra, bu maceralı ve heyecan verici maceraya katılmaya hazır mısınız? Seçim sizin; oyunu istediğin gibi kazan. Liderlik yeteneğinizi kanıtlamak ve insanlık tarihinin en ünlü insanlarıyla tanışmak ve tarihi olaylara ilk elden tanık olmak için şimdi oyuna katılın. İstediğiniz imparatorluğu kurun ve bu oyunun sunduğu eğlencenin tadını çıkarın.


İndir (24M)

Artık indirmeye hazırsınız Civilization Revolution 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan2K Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir