CityMix Solitaire Card
CityMix Solitaire Card

CityMix Solitaire Card Games v0.30.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022


CityMix Solitaire Card Games, Solitaire'i ve şehrinizi inşa etmeyi birleştiren rahatlatıcı bir oyundur. Güzel Solitaire şehrinin gizemlerini keşfetme yolculuğunda oyuna katılacak, bu güzel küçük şehrin güzelliğinin tadını çıkaracaksınız. Heyecan veri

Android Android Kağıt
5 ( 214 puan )
Fiyat: $0
İsim CityMix Solitaire Card
Yapımcı Broccoli Games LLC
Tür Kağıt
Boyut 125MB
Versiyon 0.30.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
CityMix Solitaire Card is the most famous version in the CityMix Solitaire Card series of publisher Broccoli Games LLC
Mod Version 0.30.2
Total installs 50,000+

İndir (125MB)

CityMix Solitaire Card Games, Solitaire’i ve şehrinizi inşa etmeyi birleştiren rahatlatıcı bir oyundur. Güzel Solitaire şehrinin gizemlerini keşfetme yolculuğunda oyuna katılacak, bu güzel küçük şehrin güzelliğinin tadını çıkaracaksınız. Heyecan verici engeller ve sevimli karakterlerle her seviyede kolaydan zora geçin.

CityMix Solitaire Kart Oyunları

HİKAYEYİ TAKİP ET

Oyun, zorlu seviyelerde beyninizi eğitmenize yardımcı olur; Her bloktan geçerken şehrin sıcaklığını ve rahatlığını hissedeceksiniz. Heyecan verici bir macera sizi bekliyor; Hepsi CityMix Solitaire Kart Oyunları’nda yer alan sevimli arkadaşlar, önünüzdeki yolculukta sizi bekliyor, şimdi katılın ve deneyimleyin!!!

Sizi çocukluk anılarınızın saklandığı yere götüren tren hareket etmeye başladı. Tren, size ve önünüzdeki yoldaki arkadaşınıza çok fazla neşe, gerilim ve heyecan getiriyor, eksantrik mühendis Alice. Göreviniz zor bulmacaları, yoğun kart savaşlarını çözmek, bonusları almak ve kazanmak için her seviyeden geçmek. Boyunca kesintisiz hikaye, merakınızı, keşfinizi ve her seviyenin fethini teşvik eder.

CityMix Solitaire Kart Oyunları

ŞEHRİNİZİ GERİ YÜKLEYİN

Solitaire şehri, zor bir dönemde sessiz, küçük bir şehirdir; ani bir fırtına tüm şehri ıssız bırakır, ekinler süpürülür, kartlar üst üste yığılır, her şey alt üst olur. Felaketin üstesinden gelebilmek ve şehri eski haline getirebilmek için, para kazanmak için yüzlerce farklı bulmacayı ve çılgın kart savaşlarını çözmeniz ve görevleri tamamlamanız ve macera restorasyon sürecinizde size yardımcı olacak çekici ödüller kazanmanız gerekiyor.

CityMix Solitaire Kart Oyunları

OYNA VE RAHATLAT

Klasik Solitaire kart türünün hayranıysanız, bu oyunu görmezden gelemezsiniz. Bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacak, sadece tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda size en rahatlatıcı anları yaşatacak. Bir sürü sevimli arkadaşla tanışın, şehrinizi inşa edin, evinizi yükseltin. Görevin çok sayıda kart tamamlamak, bulmacaları çözmek. Süreci kolaylaştırmak için oyun size ipuçları, kartları karıştırma seçeneği veya daha fazla kart almak ve şehrinizi yükseltmek için reklamları izleme seçeneği sunar.

CityMix Solitaire Kart Oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, seviyelerin kilidini açmak için para harcamadan ücretsiz oynamanıza izin veriyor
  • Reklam engelleme özelliği, oyunculara rahatlatıcı anlar yaşatır
  • Çekici ödüllere sahip heyecan verici seviyeler, oynamaktan zevk alır
  • Oyun, zor bulmacaları çözerek beyninizi eğitmenize yardımcı olur
  • Kolayca çevrimdışı oynamanıza izin veren bağlantı sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız CityMix Solitaire Card ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir