City Island 5
 City Island 5

City Island 5 v3.28.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Şehir kurma simülasyon oyunları genellikle oyunculara hayallerindeki şehri yönetme konusunda en özgün deneyimi sunar. Birçok oyun, oyuncuların şehirlerini her zaman, her yerde yönetmenin keyfini çıkarabilmeleri için çeşitli oyun seçenekleriyle birlik

Android Android Simülasyon
5 ( 450 puan )
Fiyat: $0
İsim City Island 5
Yapımcı Sparkling Society
Tür Simülasyon
Boyut 95MB
Versiyon 3.28.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
City Island 5 is the most famous version in the City Island 5 series of publisher
Mod Version 3.28.1
  • Harcandığında Nakit ve Altın artar!


İndir (95MB)

Şehir kurma simülasyon oyunları genellikle oyunculara hayallerindeki şehri yönetme konusunda en özgün deneyimi sunar. Birçok oyun, oyuncuların şehirlerini her zaman, her yerde yönetmenin keyfini çıkarabilmeleri için çeşitli oyun seçenekleriyle birlikte çarpıcı 3D grafikler de uygular. Ve Android platformu için bir dizi inşaat ve yönetim simülasyon oyunu City Island olarak adlandırılıyor. Bu yazıda, dünyanın dört bir yanından birçok yeni mimari desen içeren geliştirilmiş grafiklere sahip serinin 5. oyunu City Island 5’e değinilecektir .

city island 5 apk indir modkiwi com 1

YUMUŞAK ŞEHRİNİZİ OLUŞTURUN VE GENİŞLETİN

Oyuncu şehrin hizmete girmesini istiyorsa, sakinlere ve elektrik, yiyecek, su ve diğer birçok öğe gibi diğer temel işlevlere ihtiyacı vardır. Oyuncular ilk yerleşim bölgesini inşa etmeye başlayacaklar ve bir süreliğine gelir elde etmeye başlayacaklar. Sırada, tüm şehrin temellerini sağlayan işlevsel binaların inşası var. Ve son olarak, işler, ulaşım ve çok daha fazlası gibi hizmetler sunan binalar, bir şehrin ihtiyaç duyduğu tüm olanaklar. Oyuncu aynı binaların birçoğunu inşa edebilir, ancak şehre getirdikleri işlevler ve hizmetler gibi binanın çeşitliliğine öncelik vermeleri gerekir.

city island 5 apk indir modkiwi com 2

TAM GÖREV VE SEVİYE YUKARI

City Island 5’te görev sistemi temel işlevdir ve ayrıca oyuncuya oyunun tüm işlevleri veya oynanışı konusunda rehberlik etmenin bir yoludur. Oyuncunun seviyesine bağlı olarak görev sistemi değişiklik gösterecek ve oyuncuların anında yanıt verebilecekleri gereksinimler var. Görev sistemi, oyunculara EXP, binalar ve oyunun para birimi gibi birçok çekici ödül verecek. Oyuncu seviye atladıkça oyun, şehrin alanını genişletmek, yeni işlevlerin kilidini açmak, şehir performansını iyileştirmek ve yeni bina türlerinin ortaya çıkması gibi yeni şeylerin kilidini açar. Oyuncular belirli bir seviyeye ulaştığında, daha fazla şehir inşa etmeye başlamak için yeni adaların kilidini açacaklar.

city island 5 apk indir modkiwi com 3

MUHTELİF BİNA VE İNŞAAT

Belediye başkanının yaratıcılığı sayesinde bir şehir daha çeşitli hale gelir, bu nedenle oyuncular mevcut tüm binalarla şehri daha güzel hale getirmelidir. İnşa sistemi birçok, hatta çeşitli olarak bölünmüştür ve oyuncuların tüm içeriği kategorilere ayırmak için çok yönlü bir filtreye ihtiyacı olacaktır. Oyuncular, eğlence, konut, sanayi, iş vb.Gibi yollar ve birden fazla alan inşa edebilir. Elbette, oyuncu mevcut tüm evleri taşıyabilir, hatta şehri daha canlı hale getirmek için cephesinin yönünü değiştirebilir. Seviye atladıkça oyun yeni içeriğin kilidini açacak ve ayrıca şehrin gelişmesi için bol miktarda harika performansa sahip.

city island 5 apk indir modkiwi com 4

DİĞER ADALARIN KİLİDİNİ AÇ

City Island serisi, oyunlarının her birinde birden fazla adaya sahip olacak ve 5. oyun da bir istisna olmayacak. Her adanın özellikleri farklıdır, hatta iklim, çevre, hava durumu ve topografya açısından farklılık gösterir. Mevcut ada türüne bağlı olarak, oyuncular uygun binaları inşa edecek ve hatta her ada otomatik olarak ayrı binaları sınıflandıracak. Oyuncu, özel bir araç sayesinde her ada arasında serbestçe hareket edebilir ve yokluğunda yeni yapılar inşa edebilir. Tabii ki, her ada oyunculara ana hizmet sunacak ve oyuncular bunlardan etkili bir şekilde faydalanarak adaların gelişmesini sağlayabilir.

city island 5 apk indir modkiwi com 5

İYİLEŞTİRİLMİŞ GRAFİK VE GÖRSEL ETKİLER

Önceki oyunlarla karşılaştırıldığında City Island 5, iyi geliştirilmiş grafiklere, hatta oyuncuların keyif alması için önemli iyileştirmelere sahip olacak. Oyun, oyuncunun şehrinin daha çeşitli olması için birçok farklı kültüre sahip daha yeni bina türlerini güncelleyecektir. Oyun, grafik efektlerini iyileştirecek ve hatta ses sistemi ile aynı şekilde oyunu daha eğlenceli hale getirecek. Ayrıca içerik tüm detaylarıyla titizlikle tasarlanmış ve NPC’ler bile daha özgün hale gelerek oyunu önceki oyunlardan daha farklı ve büyüleyici kılıyor.

city island 5 apk indir modkiwi com 6

ADALARDAKİ SIRLARI KEŞFEDİN

City Island 5 APK adalarının çoğu ıssız ve hiçbir medeniyet belirtisi göstermiyor, bu nedenle oyun, oyuncuların bulması için sırlar ve hazineler ekleyerek onları daha ilginç hale getirecek. Her şehir hazinelerini rastgele konumlarda saklar ve oyuncu, şehrin büyüklüğü her seviye atladıktan sonra genişlerse onları bulabilir. Bu hazine parçaları, oyunculara şehirler için inşa edilecek antik yapılar da dahil olmak üzere birçok çekici ödül verecek.

city island 5 apk indir modkiwi com 7

City Island 5, serinin en yüksek puanlı oyunudur ve iyi ayarlanmış grafikleri ile birlikte geliştirilmiş oynanışı sayesinde en eğlenceli oyundur. Oyun sürekli olarak birçok yeni binayı güncelleyecek, hatta dünyaca ünlü binaları simüle edecek, bu da oyuncunun şehrini sürekli olarak değiştiren, hatta şehri yeni bir seviyeye yükselten. Bu oyun, simülasyon veya şehir yönetimi oyunlarını sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır.


İndir (95MB)

Artık indirmeye hazırsınız City Island 5 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir