City Flight Pilot
City Flight Pilot

City Flight Pilot v1.2.8 APK indir (Hız Oyunu) 2022


City Flight Pilot: Plane Games, oyuncuların hassas uçuşları tamamladığı bir uçuş simülasyon oyunudur. Pek çok zorluk, oyuncuların pilotluk becerilerini gerektirir ve etkileyici iç mekanlara sahip uçaklar onları bekliyor.

Android Android Simülasyon
5 ( 665 puan )
Fiyat: $0
İsim City Flight Pilot
Yapımcı Jima Apps
Tür Simülasyon
Boyut 61M
Versiyon 1.2.8
MOD Hız Oyunu
Orjinal Google Play
City Flight Pilot is the most famous version in the City Flight Pilot series of publisher Jima Apps
Mod Version 1.2.8
Total installs 5,000,000+

İndir (61M)

City Flight Pilot: Plane Games, bir uçağı devralacak ve oyundaki görevleri tamamlayacak bir pilot deneyimi sunuyor. Tamamen detaylı kontroller ile kontrol edeceksiniz ve uçağın durumuna göre birçok faktörü ayarlayacaksınız. Aynı zamanda, etkileyici iç mekanlara sahip uçaklara meydan okumak ve deneyimlemek için katılabileceğiniz çeşitli zorluklar olacak.

Şehir Uçuş Pilotu: Uçak Oyunları

PİLOT OLUN VE DETAYLI UÇAKLARI UÇUN

City Flight Pilot: Plane Games’de oyuncu, oyuncunun çeşitli yerlere uçak uçurabileceği bir pilot olacak. Her zaman bölümü en iyi şekilde tamamlamak için üstesinden gelmeniz gereken zorluklar olacaktır. Aynı zamanda bu bir simülasyon oyunudur, yani oyundaki tüm unsurlar manuel olarak yapılır. Oyunun getirdiklerinden zevk almakta özgür olacağınız ve birçok farklı durumda kendinize meydan okuyacağınız söylenebilir.

Diğer uçan oyunlar gibi, oyuncular da kendilerine uçağın enerjisi için bir kontrol çubuğu bulacaklar. Uçuş veya iniş senaryosuna bağlı olarak, uçağın uygun bir enerji seviyesine ulaşabilmesi için belirli ayarlamalar yapmanız gerekecektir. Yukarı/aşağı ve sola/sağa hareket etmek için uçak navigasyon düğmelerini de kullanabilirsiniz. Gerçekten de bu, birçok farklı sorunla uğraşırken oyunculara birçok ilginç nokta kazandıracak bir oyundur.

Şehir Uçuş Pilotu: Uçak Oyunları

OYUNUN GETİRDİĞİ BİRÇOK ZORLUĞU AŞIN

Kontrolleri iyi öğrendikten sonra City Flight Pilot: Plane Games’de ilk bölümlere başlayacaksınız. Bir havaalanında görünebilecek ve işi tamamlayabileceksiniz, böylece uçağınız mutlak bir hassasiyetle hedefine ulaşabilir. Aynı zamanda bu oyundaki dünya tamamen fiziksel özelliklere sahip olduğundan kesinlikle uçağınızın etkilenmesini istemeyeceksiniz. Ayrıca hedefinize ulaştıktan sonra yavaşlamanız ve iniş takımlarını doğru şekilde etkinleştirmeniz gerekecektir.

Oyuncunun bu oyundaki kontrol becerileri, katılabilecekleri birçok zorluk olduğu için zaman içinde sürekli olarak artacaktır. Oyuncular, bir pilotun görevini tamamlayabilecek veya önceden tanımlanmış halkalardan geçerken kontrol becerilerini test edebileceklerdir. Aynı zamanda uçmak ve özgürce keşfetmek için çeşitli uçaklar da bulacaksınız. Bu uçakların iç mekanlarında da detaylı tasarımları görebilirsiniz.

Şehir Uçuş Pilotu: Uçak Oyunları

Oyuncular uçuşları etkileyici ancak aynı derecede zorlayıcı bulabilecekler:

  • Oyuncular bir uçağın detaylı kontrolünü ele alacak ve becerileri ile tam olarak gerekli yere getirecekler.
  • Uçak kalkış veya iniş durumlarında kontrolleri bilecek ve doğru şekilde kullanacaklardır.
  • Oyuncular, kontrol becerilerini geliştirmek için önceden ayarlanmış turları geçmek gibi birçok farklı zorluk bulacaklar.
  • Bu oyundaki dünya tamamen ayrıntılıdır ve uymanız ve dikkatli olmanız gereken fiziksel özelliklere sahiptir.
  • Bu oyunda uçabileceğiniz birçok uçak var ve içleri de göz ardı edemeyeceğiniz kadar etkileyici.


İndir (61M)

Artık indirmeye hazırsınız City Flight Pilot ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJima Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir