City Fighter Vs Street Gang
City Fighter Vs Street Gang

City Fighter vs Street Gang v2.2.4 APK (Tanrı Modu, Tek Vuruş) indir


City Fighter vs. Street Gang ve portakalların ortadan kaybolmasının hikayesi, bir çetenin eski bir çalışanını isyan ettirecek, onlar olacaksınız, haydutlara karşı savaşacak ve kayıp portakalları geri bulacaksınız.

Android Android Aksiyon
5 ( 369 puan )
Fiyat: $0
İsim City Fighter vs Street Gang
Yapımcı Game Theory Games
Tür Aksiyon
Boyut 117.57 M
Versiyon 2.2.4
MOD Sınırsız Turuncu, Aptal Düşman
Orjinal Google Play
City Fighter vs Street Gang is the most famous version in the City Fighter vs Street Gang series of publisher Game Theory Games
Mod Version 2.2.4
ㆍMENÜ MOD ㆍTuruncu Enjektör ㆍSalak Düşman ㆍSınırsız Portakal Ağacı Toplama ㆍREKLAM YOK

İndir (117.57 M)

City Fighter vs Street Gang Mod APK, karate, kung-fu, Muay Thai, Kickboks ve boks yeteneklerinizi suç faaliyeti şehri içinde sunmanıza izin veren klasik bir dövüş aksiyon oyunudur. Oyuncuların, düşman tekmelerini ve darbelerini önlemek için inanılmaz bir yetenekle kendi başlarına kullanarak, yumrukları ve tekmeleri nedeniyle silahsız, göğüs göğüse çarpışmaları gerekecek. City Fighter vs Street Gang, dövüş oyunlarını seven ve sağlam rakiplere karşı becerilerini test etmek isteyen kişiler için mükemmel bir çevrimiçi oyundur. Oyun çok kolay alışan kontrollere ve hızlı tempolu bir oynanışa sahip.

Bir suç savaşçısı bir gün uyandığında elindeki turuncu sıvının tamamının bittiğini fark eder. Kısa sürede Street Gang’ın toplum genelinde patron sandığını keşfeder. Turuncu sıvısını geri almak için gangsterlere, mafyaya, soygunculara ve hırsızlara karşı savaşması gerekiyor. Ona yardım etmek mümkün mü? Bu oyun, size ait olan şey için tehlikeli rakiplerle mücadele ederken savaş yeteneklerinizi kesinlikle test edecek.

City Fighter vs Street Gang, gerçek dövüş deneyimi ile sizi kendine hayran bırakan harika bir oyundur. Bu mücadelede mahkumlar, gangsterler ve mafya gibi suçlulara karşı mandalina sıvınızı geri alan bir süper kahraman olmalısınız. Nedeni saçma, değil mi? Bu özel gerçek dövüş deneyimi ile kendinizi video oyununun içindeymiş gibi hissettiren 3D animasyon grafiklere hayran kalacaksınız. Sokak dövüşü, dövüş oyunu ve aktivite karışımının en kolay kullanışlı çevrimiçi oyunu olacaktır. Şehre baktığınızda sağlam rakiplerle portakal suyu için bir savaş planlayın.

  • Oyuna baktığınızda birçok karakter bulunuyor ve her birinin kendine özel dövüş hareketleri bulunuyor.
  • Oyuncular, oyuna baktığınızda ilerledikçe savaşmak için çeşitli haydutlar ve işverenlerle karşılaşacaklar.
  • Birinci sınıf görüntüler ve akıcı oyun.
  • Oyun retro bir tasarıma sahiptir.
  • Oyuncular oynarken çeşitli kombinasyon becerilerini keşfedebilirler.
  • Kontrollerin kullanımı basit hale geldi.


İndir (117.57 M)

Artık indirmeye hazırsınız City Fighter vs Street Gang ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir