Citra Emulator
Citra Emulator

Citra Emulator vbed6a4f12 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Citra Emulator, mobil oyun oyuncuları için özel bir emülatör programıdır. Oyunlarınızı uzaktan kontrol etmek için bir tarayıcı emülatörüne ihtiyacınız var. Aynı anda birkaç oyun oynamak istiyorsunuz. Oyun konsollarınıza uzaktan bağlanmak istiyorsunuz

Android Android Araçlar
4 ( 139 puan )
Fiyat: $0
İsim Citra Emulator
Yapımcı Citra Emulator
Tür Araçlar
Boyut 10MB
Versiyon bed6a4f12 Beta15
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Citra Emulator is the most famous version in the Citra Emulator series of publisher Citra Emulator
Mod Version bed6a4f12 Beta15
Total installs 1,000,000+

İndir (10MB)

Citra Emulator, mobil oyun oyuncuları için özel bir emülatör programıdır. Oyunlarınızı uzaktan kontrol etmek için bir tarayıcı emülatörüne ihtiyacınız var. Aynı anda birkaç oyun oynamak istiyorsunuz. Oyun konsollarınıza uzaktan bağlanmak istiyorsunuz. Oyunu istikrarlı ve sorunsuz bir şekilde oynayabilmek istiyorsunuz. Oyunu mobil ekranınızda oynamak için öncelikle temel modları seçmelisiniz. Ayrıca oyununuzun ekranını kaydetmek veya yakalamak istiyorsunuz. Bu uygulama, bu görevleri yerine getirmenize yardımcı olacaktır. Oyun deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacak akıllı emülatör ayarları sunar.

Emülatör Resmi Emülatör Resmi

OYUNLARINIZI UYGULAMAYA YERLEŞTİRİN

Citra Emulator ile birçok farklı oyun ile uyumluluğu destekler. En sevdiğiniz oyunları indirmeniz ve klasörlerinize kaydetmeniz yeterlidir ve uygulamanın, onu gömmek için oyun klasörlerinize erişmesine izin verirsiniz. Oyunlar seçildikten sonra bu emülatörde mevcut olacaklar. Her yeni oyun yüklediğinizde uygulama size soracak, oyun listenize ekleyebilirsiniz.

Emülatör Resmi

GENEL OLARAK SINIR HIZINIZI AYARLAYIN

Citra Emulator’da limit hız yüzdesini ayarlamak için genel ayarlara gidiyorsunuz. Yüksek veya düşük limit yüzde hızı seçebilirsiniz. Varsayılan hız sınırını %100 olarak seçerseniz, öykünme normal olarak sınırlandırılacaktır. Bu değerleri daha yüksek seçebilirsiniz ve öykünme daha hızlı veya daha düşük olacak ve azalacaktır. Tipik olarak, kullanıcılar kararlı oynatma için %100 varsayılan değeri seçmelidir.

Emülatör Resmi

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ MODLARINIZI SEÇİN

Citra Emulator’da kullanıcılar öykünülmüş bölgeler, öykünülmüş diller ve sistem saati türleri ayarlayabilir. Ayrıca iç kamera, sol dış kamera, sağ dış kamera gibi birçok seçenek ile kamerayı özelleştirebilirsiniz. 8bitdo sn30’unuz varsa, onu gamepad moduna bağlayabilirsiniz. Grafiklerde dahili çözünürlüğü ve stereoskopiyi artırabilirsiniz. Ayrıca, isteklerinize göre ses ayarlayabilir ve hata ayıklayabilirsiniz.

Emülatör Resmi

BU UYGULAMADA BULUNAN AÇIK OYUNLAR

Uygulamaya yeni eklediğiniz oyunlar listesinden oynamak istediğiniz oyunu seçmeniz yeterlidir. Oyunu açtığınızda ek bir emülatör kısayol alanı göreceksiniz. Oyunu kontrol etmek için bu tuşları kullanabilirsiniz. Ayrıca, ekranın sağ köşesinde ek seçenekler göreceksiniz. Yatay ekran düzenini ayarlayabilir, FPS gösterebilir, yükleyebilir veya durumu kaydedebilirsiniz.

Citra Emulator, akıllı kontrol veya atış gerektiren oyunlar için vazgeçilmez bir uygulamadır. Kullanıcılar oynamak için faydalı emülatörler kurabilir. Özellikle oyunu net bir full HD grafik arayüzü ile oynayabilirsiniz. Mevcut kontrolleri kolay ve hızlı bir şekilde özelleştirmenize yardımcı olur. Hızlı tempolu oyunlar için kare hızını kontrol etmek de faydalıdır. Oyunlarda atış yapmak, düşmanlardan daha hızlı gözlem yapmak ve tepki vermek için son derece hassas atış modlarını destekler. Telefonunuzdaki sanal tuşları kontrol etmeniz ve kullanmanız yeterlidir. PC’de oynadığınız aynı rahat deneyimler sunar.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız Citra Emulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir