Cinematics
Cinematics

Cinematics v0.9.10.90 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Cinematics, film meraklılarının kolayca izlemesi, filmleri hızla bulması ve en yeni filmleri keşfetmesi için bir uygulamadır. Kullanıcılar, gecikme endişesi olmadan sorunsuz film izleme hissini yaşayacak ve size en rahat film izleme anlarını yaşataca

Android Android Eğlence
4 ( 619 puan )
Fiyat: $0
İsim Cinematics
Yapımcı kkings
Tür Eğlence
Boyut 7M
Versiyon 0.9.10.90
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Cinematics is the most famous version in the Cinematics series of publisher kkings
Mod Version 0.9.10.90

Cinematics, film meraklılarının kolayca izlemesi, filmleri hızla bulması ve en yeni filmleri keşfetmesi için bir uygulamadır. Kullanıcılar, gecikme endişesi olmadan sorunsuz film izleme hissini yaşayacak ve size en rahat film izleme anlarını yaşatacak. Muhteşem eğlence anlarının tadını çıkarmak için bu uygulamaya gelin.

Sinematik: Film Rehberi Sinematik: Film Rehberi

EN SICAK FİLMLER SÜREKLİ GÜNCELLENİYOR

Bazılarına göre, bu program özellikle düzenli olarak film izlemekten hoşlananlar için uygundur. Programa gerçek zamanlı olarak yeni, en yeni ve en yüksek puanlı videolar eklendiğinden, kullanıcıların her zaman mevcut en dikkat çekici hareketleri görmeleri garanti edildi. Ek bir bonus olarak, tüm müşterilerin taleplerini daha iyi karşılamak için bu uygulama aracılığıyla popüler filmler ve televizyon şovları sunulacak.

AKILLI BULUCU

Cinematics’e gelince, kullanıcılar artık istedikleri filmleri ve programları aramak için çok fazla zaman harcamazlar. Film isimlerini arayabilir veya ünlülerin isimlerine göre arama yapabilir ve katıldıkları şovları görebilirsiniz. Ayrıca filmleri gün, ay, yıl veya istediğiniz türe göre de arayabilirsiniz. Bu akıllı bulucu, en sevdiğiniz filmi veya şovu bulmanızı kolaylaştıracak.

Sinematik: Film Rehberi Sinematik: Film Rehberi

KULLANICILARA EN HIZLI BİLDİRİMLER

Kullanıcıları en son haberler hakkında bilgilendirmek de kullanışlıdır. Kullanıcılar, çok sayıda izleyici çeken yeni çıkan filmleri veya programları güncelleyebilir. Ek olarak, bildirimler ve hatırlatıcılar, kullanıcıların uzun zamandır beklenen favori filmlerini takip etmelerine yardımcı olur.

Sinema tutkunu iseniz, sizi harika filmlere yönlendiren ve aynı zamanda sakin film anları sağlayan bir uygulama olan Cinematics’i kaçırmamalısınız. Kullanıcılara en yeni, en trend ve en iyi filmler hakkında en güncel bilgileri ve ayrıca gelişmiş bir arama motoru sağlar.

Sinematik: Film Rehberi Sinematik: Film Rehberi

BAZI ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcıların eğlenmesi için en yüksek derecelendirmeye sahip en iyi filmleri içerir
  • Uygulama, izleyicileri en sevdikleri şeyleri takip edebilmeleri için film ve programları bilgilendirecek ve hatırlatacaktır.
  • Kullanıcılar, izlemek için favori filmlerin ve şovların bir listesine bağlanabilir
  • Uygulama, kullanıcıların görmek istedikleri film adına veya ünlü karakter adına göre arama yapmalarını sağlar.
  • Uygulama ayrıca tarih, ay, yıl filtresi veya en sevdiğiniz film türüne göre arama yapabilir.


İndir (7M)

Artık indirmeye hazırsınız Cinematics ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir